OT

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

limit koule je realna a nebo maximalni mozna privesu?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Trinom »

Viděl bych to na maximální, co je v papírech.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."
Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: OT

Příspěvek od SilverFox »

Koule ti musi utahnout to co prives uveze i když je třeba zrovna prázdnej. Jak má maximálku nad 750 je třeba B+E.
Obrázek
Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Trinom »

Tak ty zas tvrdíš toto. No už jsem z toho jelen. Původně jsem si to myslel taky, ale ostatní mi to vymluvili.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."
Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Trinom »

Tak jsem si to našel

(4) Řidičské oprávnění skupiny B opravňuje k řízení

a) motorových vozidel, s výjimkou vozidel uvedených v odstavci 2, 3 a motocyklu o výkonu nad 25 kW nebo s poměrem výkon/hmotnost přesahujícím 0,16 kW/kg nebo motocyklu s postranním vozíkem a s poměrem výkonu/hmotnost přesahujícím 0,16 kW/kg, jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení, kromě místa řidiče; k tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 750 kg,
b) traktorů a pracovních strojů samojízdných, jejichž maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg,
c) jízdních souprav složených z motorového vozidla podle písmene a) nebo b) a přípojného vozidla, pokud maximální přípustná hmotnost soupravy nepřevyšuje 3 500 kg a maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla nepřevyšuje pohotovostní hmotnost 2) motorového vozidla.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

:D rekl bych ze muzes jet s 3,5t osobakem a mit k tomu 750kg vlek ale pokud mas vetsi vlek musi byt lehci nez pohotovostka auta a celkove to musi byt do 3,5t hm?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Trinom »

Já to chápu tak, že smíš táhnout vozík jen do 750 kg a pokud máš auto nad 2,75 t, tak se k tomu úměrně ta hmotnost vozíku snižuje tak, abys nepřesáhl 3,5 t na soupravu.

Takže jsem si to myslel dobře :P
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."
Koudy
user
Příspěvky: 581
Registrován: 13.04.2009, 19:51
Bydliště: Pelhřimov

Re: OT

Příspěvek od Koudy »

Trinom píše:Já to chápu tak, že smíš táhnout vozík jen do 750 kg a pokud máš auto nad 2,75 t, tak se k tomu úměrně ta hmotnost vozíku snižuje tak, abys nepřesáhl 3,5 t na soupravu.
Asi tak to chápu i já, ten poslední bod znamená, že za Smartem nemůžeš táhnout vozík s váhou 750kg
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

:D asi je jasny proc je v tom takovej bordel a kazdej tvrdi neco jinyho... :D

proc mam teda u sunnika napsany ze muzu tahnout 1000kg brzdenej vlek?
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trinom
user
Příspěvky: 1561
Registrován: 16.06.2010, 21:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Trinom »

no to smíš, ale jen s příslušnejma papírama.
ObrázekObrázekObrázek
Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.
Woyta: "Kvalita zatáček se dá hodnotit počtem hrobečků. Čím víc hrobečků, tím větší zábava."
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT

Příspěvek od Woyta »

Driv bylo 750 nebrzdenej. 1200 brzdenej
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Bart34 »

Celkem pekne jste se rozjeli ohledne tazne hmotnosti ale vypada to, ze uz je to rozreseny, tak by snad nekdo mohl poradit. Hele lidi kde sehnat podelanou manzetu na kulisu razeni? Mrkl bych se na ebay, ale zaprve nemam paru, jak bych to nazval anglicky a zadruhe nebudu davat jenom treba za postovny 400 a za manzetu 50ka a cekat na to 3 tejdny :roll: :?
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

nema treba kapid?

k tem vlekum: to teda nevim kam zajit aby mi dali rozhřešení...

Otázka:Mám auto a to má 2000kg
Mám auto a to má 2000kg.Řidičék mám na skupinu B.Jak těžký muže být karavan.Děkuji za odpověd.S pozdravem Hoký
Odpověď:
Pane Horký,ve Vašem případě se skupinou B, je možno mít připojen přívěs až s přípustnou(celkovou) hmotnosti 1500kg, souprava nesmí přesáhnout 3500kg a dále za předpokladu, že v TP os. auta umožňuje jeho výrobce přívěs s výše uvedenou hmotností. Zdraví Nosek

Otázka:sk. C - přívěs
Dobrý den Mám řp. C a chtěl bych jed s normálním autem + přívěs na kterém by bylo auto.Slo by to, nebo 750kg je i s nákladem?díky za odpověd
Odpověď:
Pane Šedivý, tak jak uvádíte by to nešlo.V případě,že hodláte převážet na podvalníku auta , musíte splnit jednak to,aby takový přívěs (jeho celková hmotnost tj. včetně nákladu) byl k tažnému vozidlu vůbec zapojitelný -dle zápisu v TP. Dále pokud by celová hmotnost soupravy nepřesáhla 3500kg, stačilo by oprávnění sk.B a přívěs by tedy mohl mít svoji celkovou hmotnost větší než 750kg. Zdraví nosek
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koudy
user
Příspěvky: 581
Registrován: 13.04.2009, 19:51
Bydliště: Pelhřimov

Re: OT

Příspěvek od Koudy »

To je v hajzlu :D :D :D . Tak měl jsem pravdu nebo ne :?: :?: :idea:

Zajděte někdo na dopravák.
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker »

:D hlavni problem bude asi ten ze nikdo nevi jak to vyložit, evidentně existuji minimalně dvě interpretace....

otazka bude jak se lze branit pokud policajt zaujima to stanovisko ktere je pro mě nevyhovující... :D
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět