P: Neco malo na s13

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
Iwan
user
Příspěvky: 1770
Registrován: 03.02.2007, 15:32
Bydliště: Slovensko, Balkan

Příspěvek od Iwan »

Prodej je stale aktualni :-D jak uz sem psal vsetko prodam za dobru cenu!!!
Uživatelský avatar
Iwan
user
Příspěvky: 1770
Registrován: 03.02.2007, 15:32
Bydliště: Slovensko, Balkan

Příspěvek od Iwan »

LIDI to tu o ty veci nema za tu cenu nikdo zaujem? :?
Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori »

Roménius píše:
wori píše:No ja to mam trochu zlozitejsie v utorok mi pridu diely do motora (Kruzky. ojnicne salky vlozky do ojnic k piestnym capom-no tie iba mozno neni tam velka vola ale uz ked to je vonku tak to menim, musim este skusit zalestit klukovku na prvom valci trochu zatiahlo, co ak sa nepodari tak kluka na vybrus, rozvot+klatky) potom odstrojit, chlapikovi na vyvarejie (obydva prahy a zadne podblatniky a urcite kopu veci co sa ukaze ked sa obrusi) no a potom lakernik. Musim vybrat nejaku peknu farbu asi cervenu metku s modro-striebornym zrnom. Kamos to ma na motorke vyzera to super. Tazky boj ma este caka a to mam auto tri dni :twisted:
na kolik tě vyšli kroužky,šály a rozvody?? A kde jsi to obědnával?? To mě taky čeká a vůbec netuším kolik to stojí. Tak ta barva zní zajímavě,jsem zvědavý jak to bude vypadat. Tak to jsi si moc ještě nezajezdil??
No vsetko ma to vyslo bez vybrusu kluky na 6700,- Skk (kruzky, ojn.saly, tesnenie pod hlavu,tes. pod vyko, rozvod+2ks klatky) kruzky Japan Car, rozvod Contitech, klatky nejake japonske, tes. pod hlavu Reinz, saly to neviem ako sa volaju :wink:
Nisan 200 sx s13
Obrázek
Odpovědět