Nieco slabo klepka

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori »

No neviem tie hydrostely predtym (vraj) neklepali, ked mi klepala hydraulika na escu tak klepala stale, ked som nastartoval viac a potom menej, ale stale aj na volnobeh pri kazdych otackach. Teraz ked som vymenil tak nic, na sx200 to na volnobeh neklepe ani pri vysich otackach, len pri jazde tak od 2000 do 3200 az 3500. Ked som trochu pohybal predzapalom chvilu to bolo trochu menej, ale za chvilu to zacalo zas. Dost smrdi benzim asi to nahovno spaluje len neviel to dat na stroboskop mam dosratu (oblamanu) remenicu. Mozno to bude nejakym cidlom prasivym, neviem. Ale inac ide dobre len ten klepot ma znervoznuje. Nie je to velmi hlasne, urcite to bude nejaka kravina.
Nisan 200 sx s13
Obrázek
Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori »

No mozno to fakt bude nejaky blaznivy hydrostel. Ako zistim ktory je vadny, da sa to na nom nejak vydiet? Mam este zopar hydrostelov tie vyzeraju celkom ok, nie su otlacene (osuchane) ani nic tak.Som z toho pako :cry:
Nisan 200 sx s13
Obrázek
Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori »

No dakujem vsetkym za ich rady a napady, zavada (klepkanie) je odstranene, konecne sa mi podarilo nastavit predzapal tak ako ma, a uz na moju velku radost neklepe. Uz len ten slabsi tah od 3800 do 4100 otacok, ale to sa hadam vyriesi walbrom, ktore by som coskoro mal mat :-D
Nisan 200 sx s13
Obrázek
Odpovědět