P: IC avie

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
Roménius
user
Příspěvky: 351
Registrován: 03.09.2006, 15:53
Bydliště: Velké Bílovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roménius »

krasty píše:
Kentoya píše:mě je jedno kdo ho vezme, já do tří dnů když tak seženu druhej, jen je mi blbý ho tlačit krastymu, když nemá auto :-D

Ja ti rikal ze hoi vezmu i kdyz mam auto kaput objednal jsme ho a ty si ho musel zaplatit pokavad si ho nekod nevezme ja ho zaplatim mas v tom penize ty chtel jsme ho a je ma blbost ze jsme to posral dam si ho na vystavku auto uz nebude SXko uz nechcu a kluci jsou na me nastvany ale stava se hold nikdo nic nenadela
Já ho beru,tak tě to trápit nemusí.A na výstavku si kup nějakej porcelán nebo něco takého :lol: Takže kastli už nesháníš??
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya »

krasty píše:
Kentoya píše:mě je jedno kdo ho vezme, já do tří dnů když tak seženu druhej, jen je mi blbý ho tlačit krastymu, když nemá auto :-D

Ja ti rikal ze hoi vezmu i kdyz mam auto kaput objednal jsme ho a ty si ho musel zaplatit pokavad si ho nekod nevezme ja ho zaplatim mas v tom penize ty chtel jsme ho a je ma blbost ze jsme to posral dam si ho na vystavku auto uz nebude SXko uz nechcu a kluci jsou na me nastvany ale stava se hold nikdo nic nenadela
neboj jelikož ho po mě poptávali tři lidi už dříve on ho někdo vezme, proč jsem napsal že byl pro tebe, tak to bylo jen z toho důvodu aby kupující věděli že je opravdu novej nepoužitej, nic jiného v tom nehledej, a navíc máš nyní svých problémů dost než aby jsi vyhazoval za IC které ti bude chvilku ležet na skříni, tak ho raději prodám někomu jinému, tak už se nečerti
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya »

prodáno
Uživatelský avatar
Roménius
user
Příspěvky: 351
Registrován: 03.09.2006, 15:53
Bydliště: Velké Bílovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roménius »

Koupeno-už je doma :D
Odpovědět