Engine swap,řešit papíry ?

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Engine swap,řešit papíry ?

Příspěvek od Woyta »

Ja se planuju stavit u Nissanu v Pardubicich. Pokud zustane zachovan rozmer kola tak vam za 1000kc pry daji papir na vetsi prumer disku.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
DragonART
user
Příspěvky: 1935
Registrován: 04.09.2007, 16:32
Bydliště: Pardubice

Re: Engine swap,řešit papíry ?

Příspěvek od DragonART »

Woyta: myslíš color car v Dražkovicích? řediteluje tam můj kamarád. mohl bych to zkusit zjistit co je na tomhle pravdy..
SR20DET swapped RS13
2007-2011 CA18DET - stock
2011-2018 SR20DET - stock
2019-???? SR20DET - build
Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: Engine swap,řešit papíry ?

Příspěvek od Woyta »

Je to mozny. Rikal mi o tom myslim Tommy.
Kdyby to slo a slo si tam napsat trosku sirsi gumy nez jen 195. Takove 205 -215 (Pripadne 225 na zadek) Tak by to bylo idealni.
Sirku disku pry ale menit nejde. To by mi ale zas tak moc nevadilo.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Engine swap,řešit papíry ?

Příspěvek od holubrider »

takže sem si zjištoval vic a volal i na dekru a je to následovně :individualní přestavba motoru je realná ale musí se odzkoušet všechn čímž se to stává nerelné.Stačí aby nissan napsal že přestavba možná je nebo proč možná není,třeba při podmínce vyměnění brzd - tím se to značně zjednoduší.Otázka je jak tady ten papír sehnat ? takže by bylo idealní kdyby se našel někdo kdo má někoho u nissanu a vyplázl nějakej papír kloudnej.. PRotože se nenechám odbít a chci víc tak ještě sem tam babě zavoal jednou ,prostě se musí dokopat,že chci poslat celý vyjářední nebo něco podrobnějšího než jednu větu motor nezle vyměnit tak uvidíme... Individualní přestavba je unreal kvuli financím testovat celý auto.

Tel číslo na cz zastoupení (dovozce) nissan je 800232323

Jinak kola takhle jdou stačí zajet do té homologační zkušebny(a zaplatit :lol: ),zkontrolují se brzdy a tachometr nesmí proměřovat,pak vydají podklady pro uřad.Vše mají na webu

Jinak pokud je disk schvaleného rozměru a je potřeba o trošku širší guma ,tak to jde někdy i jen na doporučení stk
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Engine swap,řešit papíry ?

Příspěvek od holubrider »

TAk jak sem čekal ,nemá to cenu,prostě na to seru a zustavam u stylu na hulváta,steně mám to pro zábavu..Akorat mě na tom sere to že bych do toho chtěl plyn..zas komplikace no uvidíme.Nikdo se tim nehodlá zatěžovat a vlastně proč taky,nemaj z toho nic.HOTOvka,bez pořadnýho vyjadření dovozce to nemá cenu,homologovat celý auto.A rpro všechny co se o něco podobného chtějí pokusit vypadá to nějak takhle :

PROHLÁŠENÍ DOVOZCE
Na Vaší žádost s politováním sdělujeme, že společnost Nissan Sales CEE-o.s. zásadně nepřipouští výměnu motoru za motor s vyšším výkonem z důvodu odlišných homologací brzd, pneumatik, hmotností atd.

a poprvé :
Na Vaší žádost s politováním sdělujeme, že společnost Nissan Sales CEE-o.s. zásadně nepřipouští výměnu motoru za motor s vyšším výkonem.
Odpovědět