OT

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
DragonART
user
Příspěvky: 1935
Registrován: 04.09.2007, 16:32
Bydliště: Pardubice

Re: OT

Příspěvek od DragonART » 24.11.2011, 23:34

jj nad 3.5 tuny celkovou potřebuješ C...
SR20DET swapped RS13
2007-2011 CA18DET - stock
2011-2018 SR20DET - stock
2019-???? SR20DET - build

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT

Příspěvek od mara_m » 25.11.2011, 09:17

parada takze ani E mi nepomuze pac kdyz tahame konstrukce ci kdyz taham auta tak jsem vzdy pres 3,5 jako souprava v tom pripade na to kaslu si delat C za 20ku a jeste E za 6ku to budu nadale doufat ze me teda nechytnou :( :(
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od OndraS13 » 25.11.2011, 10:19

DragonART píše:jj nad 3.5 tuny celkovou potřebuješ C...
A nad 750kg přívěs E ....

Máro ale bacha na to - mám dojem že chosecz přišel takhle na rok o papíry - a to jel mám za to s prázdnym ale neměl na to papíry - a fakt an to bacha - teď po tom jdou , jdou po nosnostech a po řidičácích ( skupiny apodobně ) Takže moc bych neriskoval ..... Pak taky záleží na koho narazíš ale teď už je hodnejch hodně málo ( mě teda dlouho nestavěli ale co jsem slyšel tak jich je míň )
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Method
user
Příspěvky: 1000
Registrován: 07.01.2011, 19:17
Bydliště: Písečná

Re: OT

Příspěvek od Method » 25.11.2011, 11:01

Dokonce se povídalo když seberou řidiči noty že pak při ''obnovení'' musí podstupovat něaký psychotesty. Nemyslím tim jen řidiče co maj C + E ale při této prekérce se to týká řidičú jiných skupin. Z vlastní zkušenosti vím co psychotesty obnášej jelikož mám C + E a není to kdo víjaká slast. Tak bacha na to.
Stage 2 HD, Walbro, GT2560R 1Bar HKS actuator, HKS Hi-Power, VLSD, Vodní chladič Japspeed, Velkej IC, R33 brzdy,Nismo siláče, Komplet polyuretan ES, Japspeed Toe arm, MeisterR

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT

Příspěvek od mara_m » 25.11.2011, 11:14

OndraS13 píše:
DragonART píše:jj nad 3.5 tuny celkovou potřebuješ C...
A nad 750kg přívěs E ....

Máro ale bacha na to - mám dojem že chosecz přišel takhle na rok o papíry - a to jel mám za to s prázdnym ale neměl na to papíry - a fakt an to bacha - teď po tom jdou , jdou po nosnostech a po řidičácích ( skupiny apodobně ) Takže moc bych neriskoval ..... Pak taky záleží na koho narazíš ale teď už je hodnejch hodně málo ( mě teda dlouho nestavěli ale co jsem slyšel tak jich je míň )
s prazdnim kdyz bude mit prives min jak 750kg tak muzu jenze malo kdy vozim pod 3,5 tuny takze bych si musel udelat papiry na C+E a mozna aj profesak k tomu takze na pi.....

E si k B z jara snad uz udelam a budu jezdit stim a doufat ale C+E fakt uz nejdu
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT

Příspěvek od mara_m » 25.11.2011, 11:16

Method píše:Dokonce se povídalo když seberou řidiči noty že pak při ''obnovení'' musí podstupovat něaký psychotesty. Nemyslím tim jen řidiče co maj C + E ale při této prekérce se to týká řidičú jiných skupin. Z vlastní zkušenosti vím co psychotesty obnášej jelikož mám C + E a není to kdo víjaká slast. Tak bacha na to.
jj musis na psychotesty proste jen buzerace


hale kdyz clovek musi tak musi ja se vzdy modlim abych je nepotkal dnes kdyz jeli kus predemnou sem byl pos..... ale nevsimali si me :D
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od OndraS13 » 25.11.2011, 11:27

Nechci kecat ale mám za to že právě chose jel s prázdnym - ale nějak že maximální nosnost byla nad 750 - nevim to 100% to bych kecal ...

Jinak já mám C + E a i profesák a na žádný psycho jsem nemusel - ani když jsem dělal loni řidičák na velkou motorku - neměl jsem ani skůtra do těch 45km/h ( byl jsem v tom období kdy se prostě k Béčku nedával ) a přišel jsem a udělal jsem hned velkou motorku bez problemu ( myslim jako žádný psycho apod.... )
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Mirek » 25.11.2011, 11:33

maro nesmis mit ani prazdnej, tam se nepocita aktualni hmotnost ale maximalni mozna a tim budes mimo limit i s prazdnym...osobne bych ti chtel pripomenout, ze ridicak si do nakladu asi dat muzes, ale pokutu urcite ne a ta muze byt vyssi nez cena ridicaku :)
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Method
user
Příspěvky: 1000
Registrován: 07.01.2011, 19:17
Bydliště: Písečná

Re: OT

Příspěvek od Method » 25.11.2011, 11:48

OndraS13 píše:Nechci kecat ale mám za to že právě chose jel s prázdnym - ale nějak že maximální nosnost byla nad 750 - nevim to 100% to bych kecal ...

Jinak já mám C + E a i profesák a na žádný psycho jsem nemusel - ani když jsem dělal loni řidičák na velkou motorku - neměl jsem ani skůtra do těch 45km/h ( byl jsem v tom období kdy se prostě k Béčku nedával ) a přišel jsem a udělal jsem hned velkou motorku bez problemu ( myslim jako žádný psycho apod.... )

Profesák mám taky dalo by se říct že vše krom autobusu a motorek jelikož se živim ježděním tak bych se bez toho neobešel. Nevim jak máš dlouho papíry na C + E a profesák ale mam pocit že před 3ma rokama byla poslední možnost dostat k C profesák cca za 200kč. Já tu možnost neměl tak sem si vše musel tvrdě zaplatit a musel sem podstoupit ty psychotesty.
Stage 2 HD, Walbro, GT2560R 1Bar HKS actuator, HKS Hi-Power, VLSD, Vodní chladič Japspeed, Velkej IC, R33 brzdy,Nismo siláče, Komplet polyuretan ES, Japspeed Toe arm, MeisterR

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT

Příspěvek od mara_m » 25.11.2011, 12:13

Mirek píše:maro nesmis mit ani prazdnej, tam se nepocita aktualni hmotnost ale maximalni mozna a tim budes mimo limit i s prazdnym...osobne bych ti chtel pripomenout, ze ridicak si do nakladu asi dat muzes, ale pokutu urcite ne a ta muze byt vyssi nez cena ridicaku :)
nevadi budu doufat maximalne budu chodit pesky :D :D ne de oto ze ani nemam cas jit do autoskoly delat C +E jako nemam na to cas a ani chut ne ja taham obcas kdyz neni nikdo po ruce jinak to taha otec kterej ma papiry na vse ale kdyz neni musim ja jako ja si chtel delat E k B stim ze jsem si myslel ze s B+E muzu tahat prives do 3,5 tuny jenze jsem zjistil souprava do 3,5 tuny :(

a az mi seberou B tak budu jak cikani jezdit bez papiru :D hale a nikdo nane nemuzu a kdyz jo tak je to diskrimanace bych se znich posral nic to nedela pak si to za moje dane koupi zigulika a jeste to vykrada a krade vse co de zmrdi kamaradoveho kamarada asi 10 cikanu rozmlatilo do bezvedomi ma roztristenou lebku atd je v koumatu a nikdo nevi co snim bude a proc ? jentak nudili se zmrdi jen sli z nejake akce
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: OT

Příspěvek od mara_m » 25.11.2011, 12:19

OndraS13 píše:Nechci kecat ale mám za to že právě chose jel s prázdnym - ale nějak že maximální nosnost byla nad 750 - nevim to 100% to bych kecal ...

Jinak já mám C + E a i profesák a na žádný psycho jsem nemusel - ani když jsem dělal loni řidičák na velkou motorku - neměl jsem ani skůtra do těch 45km/h ( byl jsem v tom období kdy se prostě k Béčku nedával ) a přišel jsem a udělal jsem hned velkou motorku bez problemu ( myslim jako žádný psycho apod.... )

vse je mozne kazdej tvrdi neco jineho udelam si z jara E ktere stoji 6 tacu a uvidim
ale jako davat 30 tacu za c+e + profesak atd to se mi neviplati staci kdyzde 2 roky musim obnovovat svarecak (zakladni kurz v cajku ale ja mam evropskej kde se musi na svarovnu odvarit vzorky a to de na rengen a pak lamani atd a kazdej pul roku chodit na svarovnu pro potvrzeni uz to stoji dost )
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker » 25.11.2011, 15:45

nejakej sikovnej programek na pobcasny pripojeni k zaheslovany wifině?

dikes.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Iwan
user
Příspěvky: 1770
Registrován: 03.02.2007, 15:32
Bydliště: Slovensko, Balkan

Re: OT

Příspěvek od Iwan » 25.11.2011, 18:07

myslim ze taky programek asi nikde nestahnes :?
aj ked nekdo nekde pisal ze nejake funguju ale prd...

Uživatelský avatar
Woyta
user
Příspěvky: 4811
Registrován: 03.03.2010, 22:52
Bydliště: Hořice

Re: OT

Příspěvek od Woyta » 25.11.2011, 18:31

Jsou takove programky ale funguji jen se specifickymi kartami ktere jde prepnout do servisniho rezimu aby jsi mohl analyzovat pakety.
It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

On the 7th day GOD created the RWD car just for fun!!
(O)=(O)/ 200SX . \(O)=(O)
Nippon Sangyo 200SX RS133

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT

Příspěvek od Fizzbiker » 25.11.2011, 20:00

:D to by musel byt nejaky blbovzdorny... :lol:


tak nic...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů