Problém s Meganem :(

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Problém s Meganem :(

Příspěvek od Fire »

Zdar, už několik dní se seru s autem moji přítelkyně :( Problém je že, do cca 2000 ot motor nechce táhnou a auto je naprosto mrtvé . Spotřeba se zvíšila o cca 2l. Na diagnostice jsem zjistil pouze to že směs je v tu chvíly velmi bohatá. Vyměnil jsem svíčky, cívky, kabely (vše nové) a pořád nic .. vyčistil jsem klapku ... nic . Odpojil jsem Lambda sondu a první pokrok, směs myslím celkem ok už to jede vcelku normálně ... nicméně abych to auto mohl prodat to nejede :).. Slyšel jsem názory že to může být tím že lamdba sice fungeje, ale měří špatné hodnoty . Nebo funguje správně a když tam namontuju novou bude se to chovat stejně jak když tam byla ta stará ... Co si o tom myslíte ? Zítra bych to mohl natočit na video..
Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od sejkora »

Fire píše:Zdar, už několik dní se seru s autem moji přítelkyně :( Problém je že, do cca 2000 ot motor nechce táhnou a auto je naprosto mrtvé . Spotřeba se zvíšila o cca 2l. Na diagnostice jsem zjistil pouze to že směs je v tu chvíly velmi bohatá. Vyměnil jsem svíčky, cívky, kabely (vše nové) a pořád nic .. vyčistil jsem klapku ... nic . Odpojil jsem Lambda sondu a první pokrok, směs myslím celkem ok už to jede vcelku normálně ... nicméně abych to auto mohl prodat to nejede :).. Slyšel jsem názory že to může být tím že lamdba sice fungeje, ale měří špatné hodnoty . Nebo funguje správně a když tam namontuju novou bude se to chovat stejně jak když tam byla ta stará ... Co si o tom myslíte ? Zítra bych to mohl natočit na video..
tak tu lambdu zmer, cernej je signal, napoj voltmetr a musi ukazovat 0-1V
Bez auta...
Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5421
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od Martin_534 »

a co váha? zkoušel si jí vyčistit?
Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od sejkora »

Martin_534 píše:a co váha? zkoušel si jí vyčistit?
nema vahu ma barovej snimac, ted me napada jestli si koukal na MAP, muze bejt hadicka v pici a to ze docela casto odchazi, nejvic se lame u ohybu u skrtici klapky kde je pripojena do sani...
Bez auta...
Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od sejkora »

je to ta hadicka

Obrázek
Bez auta...
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od Fire »

Tak musím ti moc poděkovat, opravdu to bylo tou hadičkou :thumbright: . Zatím jsem tu díru jen zalepil, můžu tam dát obyčejnou hadičku, nebo tam musí být originál nevím jestli v sobě nemá nějaké restriktory..
Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od sejkora »

Fire píše:Tak musím ti moc poděkovat, opravdu to bylo tou hadičkou :thumbright: . Zatím jsem tu díru jen zalepil, můžu tam dát obyčejnou hadičku, nebo tam musí být originál nevím jestli v sobě nemá nějaké restriktory..
stejneho prumeru nejlepe, nebo se to da nahradit tak ze pouzijes zbytky dobre hadicky jako propojky a mezi to vlozis brzdovou trubicku, taky to funguje... ale samozrejme je lepsi sehnat stejneho prumeru.
Bez auta...
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od Fire »

ok :) ještě jednou díky za pomoc.
Uživatelský avatar
sejkora
user
Příspěvky: 926
Registrován: 08.01.2011, 19:51
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od sejkora »

Fire píše:ok :) ještě jednou díky za pomoc.
neni zac, Renaultu jezdilo ke me nejvic :-D
Bez auta...
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Meganem :(

Příspěvek od Fire »

Se ani nedivím, za ty 4 roky se na něm vysralo už kde co :? ... konečně ale už půjde z domu :)
Odpovědět