Zabavení řidičáku za chybějíci spz?

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
mick
user
Příspěvky: 456
Registrován: 16.10.2006, 20:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zabavení řidičáku za chybějíci spz?

Příspěvek od mick »

Konečně jsem jel s nisánkem ze servisu, kde mi vyměníli těsnění (radost jak prase) a v půlce cesty mě zastavili měšťáci, protože jsem měl značku za předním sklem místo na nárazníku. (že nemám interiér a půlka světel nesvítí je nezajímalo) Něměl jsem jí tam protože předtím upadla a já jsem jí tam zapoměl přidělat. Tak si mě natočili na video a řekli mi, že dostanu zákaz řízení minimálně na půl roku a minimálně 5000 pokutu. Že to nahlásí na magistrát. Nemáte s tím někdo zkušenost? Případně co mám dělat? dík
červená mrcha je to
Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw »

mel si ho na miste zastrelit :-D :-D a nebo proste ujet,tak to resim ja kdyz mam moznost :-D :-D :-D
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D
Uživatelský avatar
mick
user
Příspěvky: 456
Registrován: 16.10.2006, 20:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mick »

to jsem mel, tem mestakum by asi nebyl problem, ale zajizdim motor a hlavne na to nemam kulky
červená mrcha je to
Uživatelský avatar
wibra
user
Příspěvky: 313
Registrován: 23.07.2007, 21:40
Bydliště: Rad bych vedel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wibra »

ty vole :D tohl se mi stalo dneska :) akor ja ji mel dole kvuli tomu ze sem vcera naboural :/ a nastesti mi pan policajt dal jen 1000kc ale hrozil mi i tim co si tady psal... bohuzel ti ten zakaz dat muzou :? :?
Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw »

no obcas se nezadari,minuly tyden sem byl pri ujizdeni dostizen hlidkou obecni policie Koleč :-D :-D ale v pohode,bez bodu za 1000 a nechali to byt :-D ale jinak ve zpravach byl nedavno podobnej pripad nejakyho ferdy co jel bez znacky,s tim ze ho nekdo naboural na parkovisti a rozmrdal mu auto a znacka samozrejme upadla.no a dopadl stejne jako ty.pokuta a sebrali mu papiry.plus jeste to auto v pici :roll:
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D
Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Příspěvek od mauglie »

Benga tu jsou opravdu jen na to, aby prudili za uplné píč*viny :x :roll:
Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design »

Lepši jezdit teda v tom pripade uplne bez znacky a nemet ji zaprednim oknem.A kdyz te chyti tak rekneš než sem vyjiždel tak tam byla to muselo asi upadnout a nic ti nemužou.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ
Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw »

to ale bohuzel nikoho nezajima,nikde se tam nerozlisuje kdy a kde si ji ztratil.proste ji nemas a ende.
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D
Uživatelský avatar
mick
user
Příspěvky: 456
Registrován: 16.10.2006, 20:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mick »

no uvidim, az mi prijde predvolani...
červená mrcha je to
Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Příspěvek od areuratty »

Já měl SPZ za oknem a nějak jim to nevadilo...bylo to v době kdy byla origo sedačka se Sparco pásama, který dokonce chválili, místo toho aby řvali že tam nemaj co dělat...

Jediný bylo že mi dali 100kč pokutu za to že jsem z driftů měl na předních obou předních gumách zvenku asi 3cm pruh jen drátů...:wink:

Asi jsem měl z prdele kliku...

Tohle ti nepřeju...Místo toho aby dělali pořádek, tak buzerujou lidi za uplný chujoviny...
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek
Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay »

Jo, takhle to v tom našem Banánistánu bohužel je. Chuj jede 8x ožralej, ale na to nemají metr. A slušnýho člověka buzerujou za <|>oviny. Jak řekl jeden z našich soudruhů (teď si nevzpomenu, jestli to byl soudruh ministr nebo soudruh policejní prezident) - hlavním úkolem české policie je REPRESE. A pak se diví, že nikdo nedodržuje ty jejich příkazy, zákazy, nařízení a vyhlášky, kterými nás denně zaplavují, místo aby vymezili mantinely a nechali na lidech, aby používali vlastní rozum... Na zmetky nestačí, slušné lidi buzerujou. Kamiónistu, co jede po městě 80 na červenou nezastaví, ale jet 2 ulice s majákama za autem, aby mohli napařit pokutu za nehomologované křídlo nebo hlučný výfuk, to jo. Fuck them all!!!
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...
Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw »

protoze nikomu nejde o bezpeci lidi ,ale o to jak co nejsnadneji naplnit statni kasicku
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D
Uživatelský avatar
otasTM
user
Příspěvky: 1746
Registrován: 27.12.2004, 20:35
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otasTM »

areuratty píše:Já měl SPZ za oknem a nějak jim to nevadilo...bylo to v době kdy byla origo sedačka se Sparco pásama, který dokonce chválili, místo toho aby řvali že tam nemaj co dělat...
Jediný bylo že mi dali 100kč pokutu za to že jsem z driftů měl na předních obou předních gumách zvenku asi 3cm pruh jen drátů...:wink:
Asi jsem měl z prdele kliku...
Tohle ti nepřeju...Místo toho aby dělali pořádek, tak buzerujou lidi za uplný chujoviny...
ty voe hustý dostat kilo pokutu když nemáš ani řidičák :-D :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
otasTM
user
Příspěvky: 1746
Registrován: 27.12.2004, 20:35
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od otasTM »

jinak Micku napsal sem ti SZ :smt075

a stav se na dílně ukázat, mám jí kousek od domova a ty seš kousek taky :D
Naposledy upravil(a) otasTM dne 07.06.2008, 20:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Příspěvek od areuratty »

otasTM píše:ty voe hustý dostat kilo pokutu když nemáš ani řidičák :-D :-D :-D :-D :-D
Neřídil jsem já...:wink:
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek
Odpovědět