Walbro uni nebo kit?

je nutný vysvětlení?! :)
Odpovědět
george
user
Příspěvky: 37
Registrován: 07.02.2008, 19:55
Bydliště: Vychodni cechy

Walbro uni nebo kit?

Příspěvek od george »

Mam dotaz:staci koupit uni Walbro,nebo je lepsi vzit kit?Neni tam moc velkej cenovej rozdil ale proc brat Kit kdyz by stacilo levnejsi Uni?Mimochodem kdyby nekdo mel tak koupim!Mam s13diky.
Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lefa »

swed ti sezene walbro + kit za 3000,- a je z pardubic a ty ses koukam z vychodnich cech tak to daleko nemas.. napis mu SZ
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622
george
user
Příspěvky: 37
Registrován: 07.02.2008, 19:55
Bydliště: Vychodni cechy

Příspěvek od george »

OK,zeptam se ho.Mohl bych mit od idaha ale tomu to prijde az za 3tydny a ja ted nemam do ceho pichnout.Motor se za 4500 ot/min nedostane a zacne strilet do vyfuku,tak to bude asi tim.Menil jsem turbinku a chip ale tlak jeste nezvedal,tak jsem doufal ze to seriova pumpa vydrzi a ono ne.
Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho »

george píše:OK,zeptam se ho.Mohl bych mit od idaha ale tomu to prijde az za 3tydny a ja ted nemam do ceho pichnout.Motor se za 4500 ot/min nedostane a zacne strilet do vyfuku,tak to bude asi tim.Menil jsem turbinku a chip ale tlak jeste nezvedal,tak jsem doufal ze to seriova pumpa vydrzi a ono ne.
pokud bys chtel dočasne než doraí wlabra tak se mi tu válí pump ze supry ta by stačit mohla, nebo ji dát jako sekundární..a
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů
george
user
Příspěvky: 37
Registrován: 07.02.2008, 19:55
Bydliště: Vychodni cechy

Příspěvek od george »

Pockam si na Walbro az ti dorazi,ponevadz jsem z Vych.Cech a ty nekde od Pribrami tak nebudu experimentovat.
Odpovědět