dream car

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
jerrys13
user
Příspěvky: 702
Registrován: 06.07.2007, 16:13
Bydliště: Mělník

Příspěvek od jerrys13 »

koukám že ostatním dáváš na silnici znát co je nissan :-D
všichni jezděj na mělník a já nic neviděl to je pech :(
Obrázek
rs13 89' sold
rs13 91´ under construction
Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design »

Taky když sme jeli s otcem po dalnici tak nas dojiždelo ze zadu tak otec rozjel do maximalky 230 a akorad nanas blikal tak ho pusil a ridila to tak 19 leta holka to jako nekecam tak sme se hned zaradili zani a otec tomu šlapal naplno tak sme se chvili drzeli pak sen aštvala a grajdla tomu jen to zařvalo a byla pryč nechapal sem.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ
Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca »

Vladislav Bureš píše:
otasTM píše:můj dream car :smt098


S tímhle jsem se v sobotu okolo půl druhé skoro honil od vinohrad až po prosek (byl provoz)po magistrále a přez holešovice až jako na mělník neříkám těch 500 koníků je znát, ale i tak jsem ho alespoň drobet potrápil, už když mě chtěl předjed hned u vinohrad na magošce ono jak se nemohl pořádně rozjed tak jsem si ho alespoň pořádně prohlédl z blízka, pořád v závěsu :-D
Už se těším až tady na foru bude dvoukilo co tyhle autíčka opravdu dokáže potrápit. Zatím tu žádné takové není ;)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart
Uživatelský avatar
Fire
user
Příspěvky: 2687
Registrován: 20.02.2006, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fire »

Peca píše:
Vladislav Bureš píše:
otasTM píše:můj dream car :smt098


S tímhle jsem se v sobotu okolo půl druhé skoro honil od vinohrad až po prosek (byl provoz)po magistrále a přez holešovice až jako na mělník neříkám těch 500 koníků je znát, ale i tak jsem ho alespoň drobet potrápil, už když mě chtěl předjed hned u vinohrad na magošce ono jak se nemohl pořádně rozjed tak jsem si ho alespoň pořádně prohlédl z blízka, pořád v závěsu :-D
Už se těším až tady na foru bude dvoukilo co tyhle autíčka opravdu dokáže potrápit. Zatím tu žádné takové není ;)
já taky :D
Uživatelský avatar
speedy_s
user
Příspěvky: 336
Registrován: 01.08.2006, 12:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od speedy_s »

jerrys13 píše:al3x je vidět že máš vkus nevíš ,co to má za kola a jestli se daj sehnat
popřípadě za kolik? jen otázka :D
Kola to jsou GpSports a cenu ti teď neřeknu :-D
Edit: http://www.gpsports.co.jp/whe/whe.html
Jinak můj dream car je furt a bude, i když jsem ted na nějakou dobu u rotary tohle Obrázek
Obrázek
ale vidim to tak že tohle neni moc reálný tak skončim asi u FC3S Tii nebo časem FD3S :-D 8)
Never lose respect of what you’re doing behind the wheel.
Mazda RX-7 FC3S neverending story
Toyota Celica GT-four WRC edition
Odpovědět