tech. údaje 1.8T

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od raddy » 19.06.2009, 09:11

ak potrebujes forum ako zdroj rad, tak sa vyhni kentoyovim prispevkom ohladom ecu, inak tu najdes v pohode informacie...

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Jimmbo » 19.06.2009, 09:17

Ja vim ze tu je hodne info ale o ridici jednotku mi prave nejde.. Keby mi slo o riadiacu jednotku alebo upravy chipov tak sa pytam teba.. Teraz potrebujem vedet o mechanickych castiach a GO tak sa pytam jeho..
Netvrdim ze on neovlada riadiace jednotky a tiez netvrdim ze ty nevies o GO motora..
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od raddy » 19.06.2009, 09:20

mne nejde ani o riadiacu jednotku ani o go motora ale o to, ze niekdo vyhlasuje nezmysly za fakty a ze by mu niekdo mohol uverit. to je vsetko o co mi ide...

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Kentoya » 19.06.2009, 09:27

raddy píše:kentoya, ty si zase napisal kopec ko pardnom hluposti.... a ja som videl s13 so seriovou ecu, seriovymi vstrekmi a seriovou downpipe ktora mala vykon 320k a bolo to vdaka tvojim zazracnym rukam, ktore sa toho motora dotkly a odlahcili jeho rotacne hmoty. ty ides rozpravat ze seriova ecu je POMALA? je to absolutny nezmysel, rychlost seriovej ecu nema nic spolocne s vykonom motora a kdo ma rozum, to lahko pochopi. na seriovej ecu je mozne bez akychkolvek problemov dosiahnut minimalne 500k. pisem to len preto, aby ti nahodou niekdo neuveril. jedine co zdimas, su pekne hluposti, ktorym ani nerozumies a to s tou hranicou 300k pises naozaj presvedcivo, skoda ze je to len dalsi nezmysel. jo a aky cas na 400m si teda spravil s tou tvojou najrychlejsou seriovou ecu v ceskoslovensku? bolo to aspon tolko co ta zelena s13 od galanty v piestanoch? a este by si nam mohol prezradit, ze kdo ti naladil tu najrychlejsiu ecu, s tym special motorom tam mas urcite moc speci cip...
nauč se číst, než odepíšeš, je to zbytečné z ní ždímat a basta, než ty naladíš pořádně jednu seriovou jednoutku s jakýmkoliv čipem na 500hp tak já motor s haltechem dávno uvařím že mu skončí životnost, nechci tě ponižovat, neponižuj mě, možná jsi svoje auto už konečně naladil, ale za 4 roky, možná už jsi naladil i bukyho za dva roky, ale upřímně přestože nemám rád aroganci od eva, tak pořádnou jednotku na pořádnej výkon naladí za méně než 5% tvého času (tipuji 1% a méně), a čas jsou bohužel nejdražší komodita, takže ve výsledku naladění tvojí jednotky vyjde 10x dráž, takže opakuji NESMYSLNÉ a ZBYTEĆNÉ a DRAHÉ a seriová ECU je už jen oproti starému haltechu POMALÁ a včil třeba praskni

a k té zelené od galanty....... já ji jet neviděl, takže asi tak, a když budou slicky bude i čas letos v pieštanech a můžeš se postavit proti mě když dojedu se slickama bez slicků to nemá smysl bez nich mi Gtech ukázal 13,6 a pod 14 už několikrát, ale na seriových tvrdých širokých gumách, ale stane se že je to horší jak 15, a mysli si co chceš, pokud mi to vyjde jak chci a budou slicky, bude v pieštanech čas

a mou ecu nikdo neladil, mám tam S2 od hovada seriové vstřiky, seriovou AFM a pojel jsem s ní na 300m např tomitu s 350hp (sice se štěstím, ale pojel),

koho jsi pojel ty a jakej je tvůj čas že se do mě sereš? podle mě jsi dokázal ještě větší kulové a umíš akorát rýpat :D :bounce:

ad blázen, právě že nevíš o čem je to cryo tak je zbytečné to rozebírat, ale věř mi že když podrobím wiseca cryu a potom udělám něco a to něco je právě hodně podstatné proč jsem použil cryo, tak udělám jen dobře, ale proč to nebudu psát, řekněme že je to know how američanů, a že to raddy odladuje na 1,4 bar mě nevzrušuje, počítám ještě tři roky než zajede dobrej čas a nebo zajede a motor mu klekne :D

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Kentoya » 19.06.2009, 09:31

raddy píše:ak potrebujes forum ako zdroj rad, tak sa vyhni kentoyovim prispevkom ohladom ecu, inak tu najdes v pohode informacie...
a jestli chceš aby jsi jezdil a dobře jezdil, kup si pořádnou jednotku a nechej naladit např od eva jinak si počkáš odhadem pětiletku

neser se do mě, bud tak laskav, nauč se číst co píšu a reaguj s čistým mozkem, ne se zatměním

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od raddy » 19.06.2009, 09:35

tak to som sa uz davno tak dobre nezasmial :D ze kym ja naladim jednu seriovu ecu ty z haltechom uvaris motor :D :D :D
chlapce ZOBUD SA a uvedom si co za kokotiny pises, ja bez problemov naladim ecu behom jedneho dna na ceste, ty chudak a ze vyjde drahsie ako naladenie s haltechom, tak ako myslis, zvysim cenu. co pises o bukym, to ti aj buky vysvetli a zvysok su ako vzdy hluposti do neba volajuce.
tie tvoje hluposti s gtechom si mozes nechat, najprv sprav cas a potom pis ze mas najrychlejsiu seriovu ecu...to tak ked ju hodis z balkona mozno...
to co teba nevzrusuje si nechaj pre seba a mna si do huby neber ty uboziak. ja nevyhlasujem nezmysly a nehonim si ego o najrychlejsej ecu v ceskoslovensku. ja sa nezaoberam sprintami a svoje auto ladim tak ako mi to vyhovuje a nikomu sa s tym nechvalim. to co si napisal presne vypoveda o tvojej urovni, este raz, si uboziak

p.s. svoje rady o naladeni si nechaj, mam uplne perfektnu ecu a nic na tom nepotrebujem menit a jej naladenie je na velmi vysokej urovni, pretoze som si ho urobil sam. jazdim velmi dobre a som s tym velmi spokojny, blbecku

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Kentoya » 19.06.2009, 09:42

do nebe volající je že naladíš za den, a grafy nikde, jenom kecy ze slovenska a skutek nikde, moje motory jezdí, tvoje chipy povětšinou S3 které ladíš na počkání nejezdí nikomu a pokud jezdí tak strašně pomalu tak čím se chvástáš, tím že to neumíš :D

opakuji ještě jsem neviděl dobře jet CA motor s upraveným chipem od raddyho, raddy jen kecá, a tohle budu tvrdit, dokud raddy neukáže za 1) luxusní graf a za 2) jeho chip nepojede moji momentální konfiguraci (stačí mi G tech když u toho bude někdo další) (prozatím 13,6 na obyčejných kolech)

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Jimmbo » 19.06.2009, 09:44

No presne toto som nechcel. :? Musite sa furt hadat?? :roll: Proc si furt nadavate, urazate sa a ponizujete sa???
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od raddy » 19.06.2009, 09:46

jebem na debila ako si ty. co ti pises ake ladenie na pockanie, co za kokotiny zase, nikomu na pockanie nic neladim a nikomu sa nechvalim ze vobec nieco ladim. napisem reakciu na hluposti co pises a zrazu sa tu rozobera kdo z akym cipom jazdi a ze ich na pockanie ladim. ak niekomu nieco ladim, je to len preto ze dotycny sa sam ozval, ja nikde nerozhlasujem nic o tom co robim. nechaj si tvoje stupidne kecy na moju osobu, je mi uplne jendo co o mne tvrdis a na tvoje luxusne grafy z vysoka serem, mozes si s neimi vytret rit.s tvojou momentalnou konfiguraciu mozes pojet koho chces, pre mna za mna, tvoj uspech na 300m je naozaj luxusny....mna sprinty nezaujimaju prave tak ako ma nezaujimas ty a tvoje hlupe kecy.

a k tej s13 od galanty...ja ji jet videl a bola rychlejsia ako tvojich gtech 13.6 a bol to oficialny cas. takze to ze mas najrychlejsiu seriovu ecu v ceskoslovensku je hlupost. samozrejme, odhliadnuc od toho, ze nikdy ziadny cas na 400m nespravila....

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Peca » 19.06.2009, 10:32

Ale no tak. Raddymu to jede krásně, s poměrně velkým turbem má náběh jako s GT2560. To že se tady nechvástá a nedává grafy fakt neznamená že to neumí. Až sprovozním moje, bude časem graf. Asi takhle - viděl jsem Raddyho při ladění a přijde mi že to dělá poctivě a ví co dělá. Stejně tak jsem viděl Frantu při práci na motoru a můžu říct to samé. Tak si chlapi třeba roztrhejte občanky ale pak se uklidněte, tohle nikam nevede.
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Conrad » 19.06.2009, 10:52

raddy píše:j...........
a k tej s13 od galanty...ja ji jet videl a bola rychlejsia ako tvojich gtech 13.6 a bol to oficialny cas. takze to ze mas najrychlejsiu seriovu ecu v ceskoslovensku je hlupost. samozrejme, odhliadnuc od toho, ze nikdy ziadny cas na 400m nespravila....
Pro neznalé kolik byl ten čas ?
Pokud to dobře chápu jde to i na seriové ....ale co mě napadá - není v seriové ECU omezení např. ve velikost paměti atd... tzn. větší rozptyl jednotlivých nastavených hodnot ?
Díkes

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 11:03

já ujel s raddyho chipem 13,2 GTECH bez slick.. ale je to ale fuk,odbočili jste od debaty..

kentoya..to know how máš na 100% od tabooa.. a když se stebou podělil,nevidím důvod se nepodělit tady..když je nyní toto téma poměrně horké..nikdo tu nestaví drag káru aby ti v budoucnu nějak konkuroval na případně tvé drag káře a prozrazením by ses znevýhodnil... to že o tom moc nevím si odhadl správně.,kdybych věděl,tak se neptám..jde mi minimálně o výsledek a zisk po tom cryo.. právě protože nevidím nutnost zvyšovat jakoukoli odolnost na pístech na kterých má mobne skoro 800k -CA18 a vesele si jezdí. Ale skutečně mne to zajímá,tak bych byl rád,kdybys to napsal...můžeš klidně do SZ.. nemusíš veřejně když nechceš.

a prosil bych abyste se už nehádali, nemá to cenu. Pokud o tomto chcete debatovat podepírejte tvrzení fakty,odkazy,důkazy...linky.. čímkoliv,ale ne urážkami,z těch se moc nedočtem.

děkuji
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 11:03

Conrad píše:
raddy píše:j...........
a k tej s13 od galanty...ja ji jet videl a bola rychlejsia ako tvojich gtech 13.6 a bol to oficialny cas. takze to ze mas najrychlejsiu seriovu ecu v ceskoslovensku je hlupost. samozrejme, odhliadnuc od toho, ze nikdy ziadny cas na 400m nespravila....
Pro neznalé kolik byl ten čas ?
Pokud to dobře chápu jde to i na seriové ....ale co mě napadá - není v seriové ECU omezení např. ve velikost paměti atd... tzn. větší rozptyl jednotlivých nastavených hodnot ?
Díkes
jen přepisuje hodnoty v tabulkách.. :roll:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od Conrad » 19.06.2009, 11:14

blázen píše:
jen přepisuje hodnoty v tabulkách.. :roll:
Právě pro to porovnání. V Haltecu /což vůbec neznám/ je ta samá tabulka nebo to tam je detailněji ?

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: tech. údaje 1.8T

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 11:15

Conrad píše:
blázen píše:
jen přepisuje hodnoty v tabulkách.. :roll:
Právě pro to porovnání. V Haltecu /což vůbec neznám/ je ta samá tabulka nebo to tam je detailněji ?

bude obsáhlejší asi pro další funkce a bude to celkově rychlejší kompjůtr.. víc asi nic
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů