200sx nestartuje ...cím to ???

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od blázen » 10.01.2009, 19:41

uhlíky ve starteru KO a nebo bordel pod dosedací plochou kabelu na starteru (+) :roll: :wink:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od pablo » 10.01.2009, 21:59

co mas zac s14 ked to mas ulozene v silenblokoch ten diferak

Uživatelský avatar
maca9
user
Příspěvky: 1700
Registrován: 22.03.2008, 23:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od maca9 » 10.01.2009, 22:27

blázen píše:uhlíky ve starteru KO a nebo bordel pod dosedací plochou kabelu na starteru (+) :roll: :wink:

Kouknul bych na ten plus na starteru delalo mi to sami co tobe a byl to jen zasvineny konektor u civky starteru(ten tenci kabel co tam vede ne ten + od baterky)
Obrázek

Uživatelský avatar
Snotty
user
Příspěvky: 196
Registrován: 19.12.2008, 09:15
Bydliště: Dörzbach DE
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Snotty » 11.01.2009, 01:11

neo-- píše:ale jak říkam koupil sem ho hoodne hoodne levne ....kuly dost prorezlimu nosniku na prednim kole a neco silene mlati vzadu když zaradim to jeste nevím co to je,to by mi tu taky nekdo mohl napsat prej to je silentdlok na diferaku ale co sem tak koukal když sem to mnel zvedly tak oba dva vzadu vypadaj celkem v pohode (sou v prdely ale jeste chvily vydržej) tak možna tlumic ale to zas nevipada tak netuším to by byla prvni zavada ktery se chci zbavit.....jo a jeste neco ma 200sx s13 1989 imobilizer,jak to poznam ??
ja mam presne taky isty rocnik a imobilizer mam a vypinac mam ulozeny pod tou kozou na riadiacej pake v lavom dolnom rohu staci ti strhnut ten kryt a tam ho uz bud najdes alebo nie ten kryt sa iba strhava robota na 5sekund :D:D:D

Uživatelský avatar
neo--
user
Příspěvky: 124
Registrován: 31.12.2008, 04:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od neo-- » 11.01.2009, 21:11

tady sem udelal takovi video toho klepani jestly to nekomu nekdy delalo taky a skusil by mi napsat co to teda je za problem,ale z tohodle asi nikdo nic nepozna ale za pokus to stoji :lol: ...... http://cz.youtube.com/watch?v=9Dgsx2G9fdc

Uživatelský avatar
neo--
user
Příspěvky: 124
Registrován: 31.12.2008, 04:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od neo-- » 12.01.2009, 10:10

no jo ale ja ani nevim kde najdu starter .....fak se v tom motoru moc neviynam kde co najdu..jestli mi to nekdo jen tak letmo napise kde ho mam hledat tak budu jedine rad :oops:

Uživatelský avatar
SDRT
user
Příspěvky: 307
Registrován: 11.11.2007, 04:17
Bydliště: Michalovce Brisbane Australia

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od SDRT » 12.01.2009, 13:03

neo-- píše:no jo ale ja ani nevim kde najdu starter .....fak se v tom motoru moc neviynam kde co najdu..jestli mi to nekdo jen tak letmo napise kde ho mam hledat tak budu jedine rad :oops:
CA pod sacim potrubim do prevodovky.Taky velky sulok to vyzera ako.
DRIFT TEAM SLOVAKIA
COPIE JAPONSKYCH ZNACIEK A Mini znacky PRIVESKY ** Inteligent meters for sale :
Novy-Ken Nomura,Uras edition 1 na prodej. Novy D1 spec limited edition 1 na prodej. Blitz R-vit & R-fit dvojka na prodej. Greddy Intelligent infometer na prodej.
parts/accessories NA PREDAJ
http://stores.ebay.com.au/DRIFT-MEDIC-WHOLESALE
http://stores.ebay.com.au/MPM-IMPORTS

Uživatelský avatar
SDRT
user
Příspěvky: 307
Registrován: 11.11.2007, 04:17
Bydliště: Michalovce Brisbane Australia

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od SDRT » 12.01.2009, 13:18

neo-- píše:mlatí to jakoby ze strany za spolujezdcem uplne je to cejtit pod zadni sedačkou ...vetšinou, (ne pokaždy) když prudce seslapnu plyn nebo když zařadím a nejvic když hrabu treba na dvojku a ono to už nemuze a zacne to skakat tak to sou rany jak když naraži uplne neco do kastle .....ale kdybych s tim jezdil hodne hodne opatrne a snazil se aby to nic neudelalo tak to mlatit nebude ale jinak to sou perdy že to uplne cejtim na podvozku a když sem to mnel zvedly v servisu jen tak narychlo na 5minut tak rikaly že sou v prdely silendbloky ale ze zas ne tolik aby to takle moc mlatilo , a když sem to kupoval tak mi typek tvrdil ze je jeden silentblok upadlej, ale zadnej upadlej neni tak nevim co se tim snazil zamaskovat asi neco horsiho
Mi mame ten isty problem na 180SX sr20.Malo to strasny zvuk ten rachot.Ako kladivami a pritom auto odstreluje zadok do lava pri ubrati plynu vo vyssej rychlosti a chova sa cudne na ceste.Tazko sa s nim driftuje , vyzaduje si neustale na aute pracovat pri prejazde zakruty.Nieje pri yom pozitok/ prisli sme na chybu , zla zbiehavost , nastavena na circut racing/
1, vybrali sme poloosi / len lavu odkial ide rachot /a skontrolovali CV joint je OK.
2, vybrali sme diff / povodne mal byt Nismo 2 way ale kurvy japonske ho zavarili .Este som nepocul japoonsky zavareny diff , ale musel to byt nejaky Australan aleboUS ,europan /Japonci nevaria diff .Dali sme druhy diff VLSD , zasimovali sme ho , takze sa chova ako mechanicky diff len je za par $ .
3,Vymenili sme coilovers za inu znacku kompletne cely zadok.

stale sme to neodstranili aj ked je to lepsie.Mam obavu ze to bude v zadnom cradle / H neviem ako sa to povie slovensky.Mi tam pouzivame hlinikover podlozky tzv, hard cradle bushes , to moze byt problem nakolko su 2 druhy jedne sa pouzivaju aj zo silentblokmi stale osadenymi v cradle / tie mame mi- jednoducha instalacia / druhy typ treba vylisovat cradle bushes .

Ale sme postavili auto na kozy , zaistili poriadne predok , nastartovali hodili rychlost a simulovali sme jazdu na ceste.Vyzera mi to na zadne / centralne lozisko ulozenia kardanu.Vyskusame druhy kardan a uvidime.Mozme naynstalovat jednodielny kardan ale na denne jazdenie je nievelmi vhodny nakolko sa namaha ulozenie v prevodovke a diferaku .

Skontroluj kardan ci ti tam nechybaju vyvazovacie zavazia .
Skus si pozicat od niekoho 100 % dobry kardan a nahod ho ci Ti to bude robit alebo ci sa to zlepsi.Je 20 minut job.
DRIFT TEAM SLOVAKIA
COPIE JAPONSKYCH ZNACIEK A Mini znacky PRIVESKY ** Inteligent meters for sale :
Novy-Ken Nomura,Uras edition 1 na prodej. Novy D1 spec limited edition 1 na prodej. Blitz R-vit & R-fit dvojka na prodej. Greddy Intelligent infometer na prodej.
parts/accessories NA PREDAJ
http://stores.ebay.com.au/DRIFT-MEDIC-WHOLESALE
http://stores.ebay.com.au/MPM-IMPORTS

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od pablo » 12.01.2009, 14:58

jak to opysujes mam podobny problem strasne mi tu huci pri jizde.vymenil som napravu nepomohlo vymenil som diferaky nepomohlo vymenil som poloosy nepomohlo vymenil som loziska nepomohlo vymenil som kardan za jedno dielny takze som sa zbavil toho ulozenia nepomohlo. podotykam problem u mne s tymto hukkotem jako kdyz sou loziska na nabojech v prdely nastal po nahodeny coillers na cely auto. auto slo dolu a nastalo to.takze uz mne nenapada co by sem mohl vymenit nebo upraavit.jinak pri takom znizeny sa neda spravit geometria poriadne na zadnej naprave takze treba nainstalovat nastavitelne ramena. este to skusim posledny moznost.

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Jimmbo » 02.02.2009, 17:43

Nechcem otvarat nove tema ale mam podobny problem ze mi to nestartuje ale za tepla..
Uz sa mi to stalo tri krat.. Ak mam motor zohriaty a vypnem ho tak uz ho nenastartujem... Dnes som ho mal asi 10min nastartovany a znova mi nastartoval az za 2hodiny.. To ze mi dymi je asi ina vec a s tymto startovanim to nema nic podla mna.. Je mozne ze mam dost zasrany vyfuk ale aj sacie hadice ale ked som prilozil ruku na vyfujk (ako mi niektory radili) tak som ju mal suchu takze voda tam nieje.. skorej olej ale neviem ci z turba alebo sania..
Viac ma ale trapi to startovanie..
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Jimmbo » 03.02.2009, 20:49

Nikdo nevie??? :(
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Kentoya » 03.02.2009, 20:54

odpoj palivovou pojistku, nastartuj naprázdno, dej pojistku zpět a mělo by to jít nastartovat, pokud to bude tím, tak řeknu co a jak dál

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Jimmbo » 03.02.2009, 20:56

Kentoya píše:odpoj palivovou pojistku, nastartuj naprázdno, dej pojistku zpět a mělo by to jít nastartovat, pokud to bude tím, tak řeknu co a jak dál
palivovu poistku??? ja sem vyndal tusim relatko...to velke zelene... bylo nad tym napisane EGI PUMP.. ale ked sem to vybral tak to nenatahalo benzin.. skusal sem pretocit, vratil to tam a nic..
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Kentoya » 03.02.2009, 21:01

tak ještě změř komprese, a s tou pojistkou to zkus ještě jednou, jestli můžeš a naprázdno toč tak 6 až 8 sec

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 200sx nestartuje ...cím to ???

Příspěvek od Jimmbo » 03.02.2009, 21:03

Kentoya píše:tak ještě změř komprese, a s tou pojistkou to zkus ještě jednou, jestli můžeš a naprázdno toč tak 6 až 8 sec
to sem skusal s tu poistku..dlho sem tocil..ale ked som ju mal vybranu tak to naskocilo asi na 2-3sekundy a skapalo to.. tak som ju tam vratil skusal nastartovat a nic..zase som ju vybral a zase tocil a chytilo to. a zase skapalo.. potom sa mi vybila baterka.. tie kompresie skusim zmerat.. Inak svieckami to nemoze byt??
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů