S14a

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
northstar

S14a

Příspěvek od northstar » 01.07.2007, 19:00

Autobazar K+T Zlín
znáte někdo toho drobečka?
http://www.tipcars.cz/applications/scri ... 0701195846

http://www.tipcars.cz/applications/scri ... 0701195846

93 000najeto
"2 x airbag, ABS, alarm, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, hliníková kola, imobilizér, klimatizace, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, pevná střecha, posilovač řízení, potahy kůže, rádio, satelitní navigace, senzor opotřebení brzdových destiček, spoiler, křídlo, sportovní podvozek, sportovní sedadla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, zadní stěrač "

docela bych se po něm ohlídnul, neznáte jeho historii náhodou?

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Příspěvek od mauglie » 01.07.2007, 19:59

Drobeček je známý a navíc už i prodaný
forum/viewtopic.php?t=10475

northstar

Příspěvek od northstar » 01.07.2007, 21:15

schade...tak nic :(

Uživatelský avatar
NISMOO7
user
Příspěvky: 1025
Registrován: 04.03.2007, 19:16

Příspěvek od NISMOO7 » 01.07.2007, 21:18

treba byť rýchlejší kamaráde :oops:
Z-Club Bratislava

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 08.07.2007, 20:51

Zdar, mno já jí našel na netu někdy ve středu nebo kdy cca 10 minut po tom co jí tam dali. Byl sem pro ni v pátek 29.6. a zaplatil zálohu, obhlížel sem jí, zdála se v klidu, akorát vzadu prasklý vlevo i vpravo světlo, vzadu na tlumičích prasklý prachovky, ale jinak v pohodě. místama poškrábanej lak, ale nic hroznýho.

U motoru jedna jediná větší vítka. Hrábnul sem pod víčko, olej byl starší, poměrně tmavý a trošku usazenin, tuhých! Takže výplach a novej olej. Jinak při vyšších otáčkách mi už připadalo že trošku řve. Ale když sem jí byl projet tak byl motor v klidu, šel velmi snadno do otáček, a bouračka to asi nebyla, vzadu jak byla točna tak sem ji bral vcelku v rychlosti, že zadek pomalu začínal uskakovat, ale bezproblému sem to prolít :lol:

Bude to ale do ní chtít dát ještě cca 10 - 15 tisíc, možná i radši generálku.

Domluvil sem se že si jí 1.7. vyzvednu a když sem tam jel tak mi volal, že když to vezli na STK, tak začlo něco rachtlat v motoru tak to honem vypnuli a nechali si to odtáhnout zpátky, naložili na kamion a odvízt do Nissanu do It, kde to kupovali, protože tam na to měli záruku. A zítra by tu mělo být z5 a měl bych si pro ní zajet :twisted:

Uživatelský avatar
Mario
user
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2006, 14:01
Bydliště: uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mario » 09.07.2007, 11:43

z kama jsi?
240SX S14 KA24DE- SOLD!
nyní 350Z s turbokompresorem
http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php?t=2382

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 09.07.2007, 17:12

No já jsem z Pardubic :o) Pročpak se ptáš?

Uživatelský avatar
panpica
user
Příspěvky: 471
Registrován: 13.01.2007, 11:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od panpica » 09.07.2007, 19:00

Az ho dovezes, tak se ozvi. Se stavim.
S14 Zenki

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 09.07.2007, 20:29

panpica píše:Az ho dovezes, tak se ozvi. Se stavim.
Mno jasný, jako doufám že to fakt vyjde...
No já sem na Tebe už párkrát koukal, a jeden čas sem uvažoval, že bych se za Tebou rozjel a zeptal se za kolik jí prodáš.... Máš to mooooc pěkný.... Tuším že bydlíš na Dubině, auto parkuješ u garáží u Shelky a asi pracuješ ve Foxu nebo tam někde :lol: To čumíš co toho vím :o)))

MNo a musí to vyjít, dneska mě chtěli zastavit benga, jenže já byl rychlejší a stihl včas odbočit a vklidu zaparkovat. A když přijeli, tak sem je měl na háku :D Takže sem zjistil že maj na mě asi i políčeno, že říkal že mě už párkrát tady viděl stát a potkal mě i párkrát ve městě... A dneske měl konečně tu příležitost... :lol:
Takže starej kočár pude do ehm... kytek :o) Takže držte palce ať mi vyjde :o)

Uživatelský avatar
Mario
user
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2006, 14:01
Bydliště: uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mario » 10.07.2007, 11:37

a nebyl jsi v tom bazaru i s pritelkyni? tusim ze to byla nedele kdyz jsi to kupoval?

ja jen, ze to nekdo akorad kupoval kdyz jsem se na to prijel mrknout.... nejaky mensi klucina a byl tam i s pritelkyni (asi).....
240SX S14 KA24DE- SOLD!
nyní 350Z s turbokompresorem
http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php?t=2382

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 10.07.2007, 12:12

Mario píše:a nebyl jsi v tom bazaru i s pritelkyni? tusim ze to byla nedele kdyz jsi to kupoval?

ja jen, ze to nekdo akorad kupoval kdyz jsem se na to prijel mrknout.... nejaky mensi klucina a byl tam i s pritelkyni (asi).....
Jo??? Tak super, díky za info :o) Protože já tam byl v pátek a platil zálohu atd...
A mě teď tvrdí že se jim vysral motor...
Akorát mi je divný že v neděli maj zavřeno, teda aspoň podle toho co tvrdí...
Prej je ještě v It a když to vyjde přijede příštím kamionem ve St nebo ve Čt.... Takže uvidíme...

Jim schválně zavolám a zeptám se jak to teda fakt je...

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 10.07.2007, 12:38

Hele nebylo to náááhodou v pátek? Že já tam byl v pátek, s kámošem... Ale byla tam i nějaká holka v tmavým, ale ta patřila k bazaru... Tak jestli sis to nějak nepopletl...

Uživatelský avatar
Mario
user
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2006, 14:01
Bydliště: uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mario » 10.07.2007, 15:32

DarragonThormus píše:
Mario píše:a nebyl jsi v tom bazaru i s pritelkyni? tusim ze to byla nedele kdyz jsi to kupoval?

ja jen, ze to nekdo akorad kupoval kdyz jsem se na to prijel mrknout.... nejaky mensi klucina a byl tam i s pritelkyni (asi).....
Jo??? Tak super, díky za info :o) Protože já tam byl v pátek a platil zálohu atd...
A mě teď tvrdí že se jim vysral motor...
Akorát mi je divný že v neděli maj zavřeno, teda aspoň podle toho co tvrdí...
Prej je ještě v It a když to vyjde přijede příštím kamionem ve St nebo ve Čt.... Takže uvidíme...

Jim schválně zavolám a zeptám se jak to teda fakt je...
sorry, pocital jsem to pozpatku a bylo to v patek tak pul hodiny pred zavirackou..., byl tam mensi klucina s holkou asi pritelkyni protoze se ptal" tak co, berem?", me jsi urcite videl (pokud jsi to byl ty) protoze jsem s tebou mluvil (byl jsem cervenym ventem), byli jste to projet (ty, bazarnik a ta holka), jak jste prijeli sli jste to vyridit do kanclu a asi jsi i odjeli...
pokud to nejsi ty, tak te podfoukli a auto je uz davno prodany....
240SX S14 KA24DE- SOLD!
nyní 350Z s turbokompresorem
http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php?t=2382

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 10.07.2007, 15:43

Bingo, protože jsem tam byl v pátek ráno. Takže to jsou pěkný zmrdi... člověk si bere půjčku atd... Mno to je přijde pěkně draho :o)
Asi si zavolám na ČOIku a postěžuju si že sem najezdil pár kilometrů a projetej benzín a volno v práci atd.... :o) Se asi budou pěkně bavit...

Uživatelský avatar
Mario
user
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2006, 14:01
Bydliště: uherské hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mario » 10.07.2007, 16:13

DarragonThormus píše:Bingo, protože jsem tam byl v pátek ráno. Takže to jsou pěkný zmrdi... člověk si bere půjčku atd... Mno to je přijde pěkně draho :o)
Asi si zavolám na ČOIku a postěžuju si že sem najezdil pár kilometrů a projetej benzín a volno v práci atd.... :o) Se asi budou pěkně bavit...
tak to je husty.... mrzi me, ze jsme te nepotesil... kazdopadne nechapu jednani tech lidi, pokud jsi slozil zalohu.....
240SX S14 KA24DE- SOLD!
nyní 350Z s turbokompresorem
http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php?t=2382

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů