Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Petr.S14 » 18.06.2009, 16:04

to je to toho vola co měl to vínový s černou kapotou.. se mu to povedlo přidřít asi :-D
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od OndraS13 » 18.06.2009, 19:13

Petr.S14 píše:
to je to toho vola co měl to vínový s černou kapotou.. se mu to povedlo přidřít asi :-D
Nemas na nej kontakt?Kdyztak SZ!
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Majkl S13
user
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2008, 11:43
Bydliště: Velké Bilovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Majkl S13 » 18.06.2009, 20:04

to toho máš snad málo :D Ondro co s tím budeš dělat
Lancer Evo VIII
Seat Ibiza 1.9 TDi - Daily car
S13 Prodáno
Audi a3 1.8 T -PRODÁNO

Uživatelský avatar
Bobeš
user
Příspěvky: 1340
Registrován: 03.01.2008, 20:39
Bydliště: Plzen

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Bobeš » 18.06.2009, 20:32

mam motor.... takže jestly nekdo chce auto.....

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od OndraS13 » 18.06.2009, 21:18

Nemuzu se na auto podivat?To auto se me libi tak chci vsechny skoupit ;0) Ne vazne!Okukuju a treba bude hezky a neco se bude hodit.....!
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Petr.S14 » 18.06.2009, 21:55

prý to prodává někomu za 10 tis. teď někdy
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od OndraS13 » 18.06.2009, 22:03

Tak me na nej splas prosimte cislo , dam mu 11 ! Kdyz bude jakztakz dobry !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od driftak » 18.06.2009, 22:30

OndraS13 píše:Tak me na nej splas prosimte cislo , dam mu 11 ! Kdyz bude jakztakz dobry !
Ondro, sorry za OT,ale ty si strasny mantinel. Mat tolko aut ako ty, a take priestory tak to rozoberem a spravim z toho aspon jedno pojazdne. Uplne vazne, naco to tam zbieras vsetko?? A nejazdis? Za tie prachy co si do toho dal, si mohol mat uz vcelku pekne veci nove na jedno auto nemyslis??
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Jimmbo » 18.06.2009, 22:37

driftak píše:
OndraS13 píše:Tak me na nej splas prosimte cislo , dam mu 11 ! Kdyz bude jakztakz dobry !
Ondro, sorry za OT,ale ty si strasny mantinel. Mat tolko aut ako ty, a take priestory tak to rozoberem a spravim z toho aspon jedno pojazdne. Uplne vazne, naco to tam zbieras vsetko?? A nejazdis? Za tie prachy co si do toho dal, si mohol mat uz vcelku pekne veci nove na jedno auto nemyslis??
Jo! jako Ondro neuraz sa ale treba taky driftak viem ze chce zacat s dvojkilem. Je student a peniaze sa tazko zarabaju a nemoze si dovolit kupit kompletku za 3000€. Na to aby zacal a auto si robil od zakladu by mozno chcel aj taketo za 11tisic ale jak moze nekdo vyhodne zacat ked pro teba je kazde dvojkilo pod 15000kc vyhodna koupje a hned to tady vykupis??? Jak ma potom nekdo kdo nema tolko penez kupit lacne dvojkilo aby mohel zacat, jak to moze kupit ked skoro vsechny levne hniju tebe na dvore???
Neuraz sa ale je to trosku sebectvo...
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od OndraS13 » 19.06.2009, 05:34

Neurazim se ale neni to snad moje vec?Nekdo sbira broucky nebo plastovy Cecka ja zas neco jinyho!Proc neudelam jedno z tech co mam doma?Jsem uz dva mesice 250km od baraku a dohromady mam dilnu okolo 3,5 mesice z toho jeden mesic jsem tu dilnu vyklizel a nejak daval dokupy!Jinak k tomu ze to vsechno vykoupim-ten inzerat je tady pro vsechny,o cislo si muze napsat kdokoli!Kdyby se nekdo snazil tak vsechny auta by koupil predemnou - nechci se urazet ale tohle slysim furt dokola!Kdyz si to nekdo CHCE koupit tak at si tam zavola,napise tomu dotycnymu,zjisti si kontakt!Ja nerikam ze se na nej jedu podivat a hned mu ho zaplatim,ale kdyz bude slusny proc bych si ho nemohl koupit?Jsou to moje penize,ja jsem zareagoval,ja se o to zajimam tak proc bych si ho ja popripadne nemel koupit?Ja si pak v tom vymacham drzku ze mam X dvoukil a jezdim busem a vsichni se me budou smat a ja v tom budu utopenej vcelku hodne penezma!Ale neni to moje vec?Takovejch dvoukil jeste bude.......
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 07:02

OndraS13 píše:Neurazim se ale neni to snad moje vec?Nekdo sbira broucky nebo plastovy Cecka ja zas neco jinyho!Proc neudelam jedno z tech co mam doma?Jsem uz dva mesice 250km od baraku a dohromady mam dilnu okolo 3,5 mesice z toho jeden mesic jsem tu dilnu vyklizel a nejak daval dokupy!Jinak k tomu ze to vsechno vykoupim-ten inzerat je tady pro vsechny,o cislo si muze napsat kdokoli!Kdyby se nekdo snazil tak vsechny auta by koupil predemnou - nechci se urazet ale tohle slysim furt dokola!Kdyz si to nekdo CHCE koupit tak at si tam zavola,napise tomu dotycnymu,zjisti si kontakt!Ja nerikam ze se na nej jedu podivat a hned mu ho zaplatim,ale kdyz bude slusny proc bych si ho nemohl koupit?Jsou to moje penize,ja jsem zareagoval,ja se o to zajimam tak proc bych si ho ja popripadne nemel koupit?Ja si pak v tom vymacham drzku ze mam X dvoukil a jezdim busem a vsichni se me budou smat a ja v tom budu utopenej vcelku hodne penezma!Ale neni to moje vec?Takovejch dvoukil jeste bude.......
opět se neuraž,ale já už jsem si udělal obrázek dávno..po té tragédii stím stříbrným modelem..co jsi půlce fora za 5 vyfouknul a zanedlouho za skoro 2xtolik prodával..podle mě nemáš na další SX vůbec morální nárok..protože sou tu skutečně lidé,..kteří by si ho rádi koupili a nejsou tu každý den..takže zase přijdou pozdě...nikdy v životě nebudeš mít peníze na to abys je všecky dobře opravil..tak se už skus uklidnit... máš to opravdu nahouby.. a nejvíc mě sere,že mi na velkém monitoru vždy vadí ten bordel co máš pod čarou a musím vše posouvat.. :roll:

Já myslím..že by ses měl opravdu uklidnit..nebot ty rady při jejich opravách máš od li
dí,kteří k tady tomu přistupují taky solidárně a veřejně pro blaho všech.

a vůbec...tohle jednání ..dám mu 11.. misto 10 co si to nějaký student domluvil...se mi kurevsky příčí.. nevím kolik ti je let..ale tohle jednání odpovídá věku před hranici pro řidičský průkaz
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od krasty » 19.06.2009, 09:13

Blazne mel by si se uklidnit a vzit spatecku chovas se dost podobne s tema autama. Nebo uz si zapomel?

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 11:09

krasty píše:Blazne mel by si se uklidnit a vzit spatecku chovas se dost podobne s tema autama. Nebo uz si zapomel?
myslíš to zhnilé co jsem měl 2 km a ty 400km? Bud rád,že jsem ho koupil já - zničená klika,ojnice,blok,čerpadla,přední náprava, zhnilá karoserie a poškozený interier............ nechovám se stejně.. nikdy sem doma neměl 10dvoukil a hned kupoval 11 které chtěl někdo jiný.. a navíc to nekupuje protože něco z toho potřebuje,což sem já potřeboval.. byt to bylo nepoužitelné.. mám kupu fotek,klidně ti je tu dám abys věděl o co jsi přišel.

nebo ti jde o landisovo? To můžeš pořát koupit..je u něj doma ne u mne..

nebo kde jsem se choval podobně?

kde jsem koho přeplácel?

TY bys měl couvnout .. já se byl podívat s mnoha lidma na mnoho dvoukil.. a ne je jim skupoval..ale kontroloval :roll:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Petr.S14 » 19.06.2009, 11:23

blázen : už máš doma nějaké dvoukilo ? :)
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 11:25

nemám ale chovám se jak ondra
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů