Prodám S13 ( MOŽNÁ )

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od mauglie » 02.11.2008, 17:13

trs píše:no zlo jako no ze sem mu ho prodaval nedal mi jeste vsechny penize a ted jeste mam cekat nes si na me vydela dohodly sme se na tydnu a ted pryc docela podel
Hmm, tak to je síla.

Trochu si říkám, jestli už Ondrovi nedošlo, že je toho už moc a finančně to vysiluje.. Vcelku ho chápu i jeho nynější počínání.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od blázen » 02.11.2008, 18:29

OndraS13 píše:Máš SZ .......
nemám ,ale co jsi chtěl napsat do SZ můžeš klidně tady :wink:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám S13 ( MOŽNÁ )

Příspěvek od OndraS13 » 02.11.2008, 21:12

To blázen - psal jsem tohle :
Takže pokud myslíš tim dvojnásobkem Jimmba tak jsem to bouraný koupil za pro mě hodně slušnou cenu - Jimmbo sám přišel s tim že ho koupí , to že mně nabídnul nějakejch 15 a já mu napsal že si ho radši nechám že se mě bude motor hodit apod...... a na to on nabídnul 20 tak jsem si řek že aspoň budu mít na to červený alá Plzeň - tak jsme si plácli ! A pokud myslíš tohleto ! V jedno pondělí se tady objevil inzerát že ten kluk ho prodá - chtěl jsem se na to auto jet podívat do HK když ještě bylo u PájiUDC - ale nedostal jsem se tam protože jsem ztratil telefon a nemohl ho kontaktovat ! Když se tady teda ten inzerát objevil tak jsem se vracel od Tábora domu do Krkonoš a jel jsem přez Boleslav - tak jsem se u něj zastavil a projevil zájem - přede mnou projevil zájem akorát Mirek kterej po tom co zjistil že je to z Boleslavy tak napsal že škoda že neni blíž k němu ! Tak jsem teda byl s tim klukem v kontaktu a o víkendu jsem si pro to zajel ! CCa v neděli jsem už měl dvě SZ kde mi nezávisle psali jestli bych to neprodal ale napsal jsem jim že ne že s tim mám plány ( kupoval jsem to především kvuli palubce , nárazníkům , kolům a motoru - to by se mě teoreticky mohlo hodit ) Ale jelikož jsem přišel o garáž tudíž o parkovací místo přez zimu tak jsem uvažoval o tom že bych to přece jenom prodal to stříbrný ! Tak jsem to jenom nabídnul kde jsem přímo stanovil v jakym je to auto stavu , na kolik mě vyšlo a že si ho možná nechám ale že nikdo nepřišel s určitou nabídkou ! Tak jsem to jenom nabídnul ! To že někdo napsal že ho koupí za 10 , někdo za 7 ! Všichni věděj za kolik jsem ho koupil takže normální člověk když bych mu řek že ho prodávám za 20 tak si poklepe na čelo a pošle mě do <!> ! Ale byly ohlasi že by to brali tak to pošlu dál ! Pokud se mě opět objeví víhodná nabídka a budu na to mít tak do toho pujdu i kdybych to měl rozprodat na díly ! Nebo i kdybych to měl poslat dál ! Docela mě mrzí že jsem tady teda teď za idiota co vidělává na lidech co ty auta maj rádi , co potřebujou díly a že jsem jenom na peníze a že mě na těch autech a lidech nezáleží ( aspoň tak mě to přišlo z tví reakce ) !

To all - asi jsem hroznej šmejd když člověku nedoplatim to co mu dlužim ! O tom že jsme se dohodli že to bude za tejden nevim , trs mě sám nabídnul že to bude na dvakrát , já jsem mu řek že nevim kdy to bude ! Vzal jsem to na splátky protože jsem mu slíbil že to odvezu co nejdřív kvuli těm policajtům který mu na to dali nálepku - cesta mně vyšla draho proto jsem to nedal celí - nakonec mě ta cesta ještě totálně vyždímala protože ten co mě to odvážel se mnou vypek ! Věc se nakonec má tak že on po mě chce víceméně 7 000 - což znamená ještě doplatit 4200 - protože jsem mu zatim dal 2800 ! Věci s bývalím majitelem řešim po telefonu ! Stránku o tom jakej jsem si udělejte každej sám ! Klidně to sem napište , klidně mě odsuďte jak na každym vydělávám prachy , jak nic neplatim .......
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostů