P: S13 na prodej - já neprodávám, zprostředkovávám

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: P: S13 na prodej - já neprodávám, zprostředkovávám

Příspěvek od Kentoya » 14.11.2008, 22:44

auto je stále na prodej
údajná GO píšu pro to, že jsem takových go viděl několik a z 8mi jen dvě stály za ty peníze, proto je taky cena taková jaká je, kdyby ten motor byl GO kterou jsem viděl tak by cena byla jiná

schválně jsem tam nepsal věci proč je něco tak nebo jinak a čekal jestli na to někdo přijde

karel tvrdil, že není spasovaná haubna
znalec 200sx, pokud se podívá na všechny fotky ještě jednou a na dodatečné fotky, tak pochopí celkem ihned, že jelikož jsou blatníky hodně vysoko nad předníma kolama, že něco není v pořádku, a to něco je, že na těch prvních fotkách není v autě motor, takže je pěkné, že si karel všimnul nesedící haubny, ale protože tohle auto nezná, tak kdyby mlčel udělal by lépe, takže protože tam není motor, je haubna jen položená a pro focení je zacvaknutá

dále, jelikož karel neviděl nikdy kyt co je na předním nárazníku origo, tak se domnívá, že to někdo kytoval, je to origo kyt od výrobce, pouze popraskanej, od tukanců, stále tvrdím nebylo bourané

kyt před zadním levým kolem, opět se projevila karlova znalost 200 sx, 200sx trpí na celkem osmi místech korozí a tohle je jedno z nich

takže karel se projevil jako znalec detailů 200sx, a tímto mu děkuji za okomentování prodeje, a jelikož se v tomhle případě řídím pravidlem moudřejší ustoupí, už si může psát cokoliv, nebudu reagovat pro klid duše ostatních i své

ještě jednou karle děkuji

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: P: S13 na prodej - já neprodávám, zprostředkovávám

Příspěvek od Kentoya » 18.11.2008, 22:43

o víkendu jsem s ním najel 100 km a v pohodě

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: P: S13 na prodej - já neprodávám, zprostředkovávám

Příspěvek od Kentoya » 06.12.2008, 21:02

up

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: P: S13 na prodej - já neprodávám, zprostředkovávám

Příspěvek od Kentoya » 18.12.2008, 15:34

prodáno

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 42 hostů