Koupim S14

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus »

Mario píše:tak chlapci mate smulu, uz je ta S14a pryc, hned jak jsem to tu uvidel jel jsem pro ni. ale borec byl predemnou asi 20minut, a vzal ji.....
byl to dovoz z it, 93 nejeto, na prvni pohled nebyla bourana, maximalne tak lakovany zadni naraznik, vyvonena, nalestena, origo navigace nissan, krasavice.
motor se zdal, ze jede potichu,ale byl pravdepodobne uz zahraty...
Zdar, mno já jí našel na netu někdy ve středu nebo kdy cca 10 minut po tom co jí tam dali. Byl sem pro ni v pátek 29.6. a zaplatil zálohu, obhlížel sem jí, zdála se v klidu, akorát vzadu prasklý vlevo i vpravo světlo, vzadu na tlumičích prasklý prachovky, ale jinak v pohodě. místama poškrábanej lak, ale nic hroznýho.

U motoru jedna jediná větší vítka. Hrábnul sem pod víčko, olej byl starší, poměrně tmavý a trošku usazenin, tuhých! Takže výplach a novej olej. Jinak při vyšších otáčkách mi už připadalo že trošku řve. Ale když sem jí byl projet tak byl motor v klidu, šel velmi snadno do otáček, a bouračka to asi nebyla, vzadu jak byla točna tak sem ji bral vcelku v rychlosti, že zadek pomalu začínal uskakovat, ale bezproblému sem to prolít :lol:

Bude to ale do ní chtít dát ještě cca 10 - 15 tisíc, možná i radši generálku.

Domluvil sem se že si jí 1.7. vyzvednu a když sem tam jel tak mi volal, že když to vezli na STK, tak začlo něco rachtlat v motoru tak to honem vypnuli a nechali si to odtáhnout zpátky, naložili na kamion a odvízt do Nissanu do It, kde to kupovali, protože tam na to měli záruku. A zítra by tu mělo být z5 a měl bych si pro ní zajet :twisted:
Odpovědět