S14a

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrkevvzime » 10.07.2007, 16:27

no to je pekny :evil:
ale treba ti z ty italie privezou jiny a vymluvej se, ze to neslo opravit :lol:

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 10.07.2007, 16:40

No tak sem jim volal, a schválně sem to na ně na husto vybalil...
Nejdřív sem volal jednomu a že o ničem neví a že je to tak jak řekl, pak sem to na něj vybalil, bylo na něm trošku slyšet že sem ho tím překvapil, ale dál tvrdil, že je to tak jak tvrdí.
Pak sem volal honem druhýmu, a ten že je to tak jak to je, a že je fakt v Itálii a že v pátek tu buď bude a nebo budou přesně vědět co s tím motorem je atd... A když sem mu to řekl, tak že tyhle fóra ho nezajímaj atd, že sme byly takhle domluvený a že skutečně je v Itálii a že jim daj vědět kolik bude stát oprava, a přitom mi před tím tvrdili, že maj na to záruku (není to trochu divný? Když mám na něco záruku a něco se vysere, tak přeci opravy nehradím, nebo ne? :lol: Takže ještě uvidím co mi řeknou v pátek a jak se s nima dohodnu atd, a když ne, tak holt půjde stížnopst na ČOI a asi to budou mít blbý... Zálohu mi sice vrátili, ale tak projel sem docela dost benzínu atd... Takže to budu chtít proplatit... Pak taky ušlý zisk, protože jsem si musel brát v práci volno atd... A myslím si že to taky nejsou nijak malý peníze...

Takže teda uvidím jak se k tomu postaví :o) A myslím si že se na to ČOI mile ráda podívá :o))) No ikdyž při dnešních zákonech a organizacích atd... Těžko říct, ale jestli ho fakt prodali, tak to mě fakt naserou...

Uživatelský avatar
tomita
user
Příspěvky: 687
Registrován: 03.05.2006, 14:58
Bydliště: Praha/Mnichov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomita » 10.07.2007, 18:31

Nechi do toho vic prudit, ale jak jsem jiz jednou napsal, bylo jasny ze neco bude mit v prdeli, to se uprimne receno dalo cekat, hlavne kdyz to melo najeto pry "jenom 93.000km" a k tomu jeste za tak nizkou cenu. Bylo to vic nez podezrele (alespon pro mne urcite). Vsadil bych se, ze melo najeto 193tis..a ne 93tis (a dovezeno z Italie - no nazdar) :-D

DarragonThormus

Příspěvek od DarragonThormus » 10.07.2007, 19:10

tomita píše:Nechi do toho vic prudit, ale jak jsem jiz jednou napsal, bylo jasny ze neco bude mit v prdeli, to se uprimne receno dalo cekat, hlavne kdyz to melo najeto pry "jenom 93.000km" a k tomu jeste za tak nizkou cenu. Bylo to vic nez podezrele (alespon pro mne urcite). Vsadil bych se, ze melo najeto 193tis..a ne 93tis (a dovezeno z Italie - no nazdar) :-D
No tak co sem koukal na penály, šrajtli a podvozek jak to vypadalo tak na 193 to fakt nevypadalo... ten spodek byl docela v klidu...
Mě nejde teď ani tak o stav v jakým to bylo, ale spíš o to, že jsem zaplatil zálohu a dohodl se že si to auto vezmu v pondělí a mě pak tvrděj že se vysralo něco na motoru a přitom mi ho prodali za zády... Fakt škoda že tu neplatí takový zákony jako v německu :? By se z toho posrali kdybych to někde bonznul... Pokuta jak prase... Prodali by 8 dražších aut a furt by to bylo málo a ještě by jim to asi zavřeli... Fakt škoda, kdyby to bylo i tady tak tyhlety podrazy by neexistovaly...

No ještě uvidím s čím přijdou, třeba to bude jenom hloupý nedorozumnění (ikdyž pochybuju :cry: ) A když ne, tak holt půjde oznámení ČOI... A budou se bavit... Protože tohle to je svým způsobem podvod... Ikdyž my vrátili tu zálohu...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů