200sx S13

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Uživatelský avatar
pete1
Member
Příspěvky: 29
Registrován: 11.02.2007, 12:39

Příspěvek od pete1 » 16.02.2007, 16:20

Elviiis píše:Pánové to foto jsem sm dal jen pro představu barevné kombinace.

Jinak by mněl mít i stejný zadní světla. Podvozek je super ale je to moc vysoký takže půjdou pružiny netami. kola asi budou nějaké 16" na motoru jsme teď dodělali hlavu. Prochcávají vstřiky tudíž je musíme dát nové, turbo pujde na repas ke kentoyovi , big IC s nové kotky ze sáním ROGUE RACING , bov a chip S 1 , dále bude udělanej laufen ze super muflerem od firmi ROGUE RACING, skořepiny jsou obič jacky autosport (půjdou k čalouníkovi) pokud se nenajdou nějaké lepčejší. jinak tam budou věechny čtyři nápravové rozpěry + skládací rám vzadu ROGUE RACING interiér bude přečalouněný do černo červené kombinace a bude tam červený koberec..
a slo by to se pripadne domluvit se vykaslat na tyto veci:pružiny netami. kola asi budou nějaké 16",laufen ze super muflerem od firmi ROGUE RACING,skořepiny jacky autosport ,??tyto veci si sezenu sam ..to neni pro me problem..cena bude jaka??mohlo by to byt i bez calouneni..taky bych si to nechal udelat..jen po tom laku,papirove a motorove v poradku a jsem nespokojenejsi..chtel bych tu palubku prestavet a kdyz by byla ocalounena byla by to skoda...a hlavne by bylo i drive k odberu :D

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 16.02.2007, 18:34

No já nejsem majitel jsem jen dělňas ale domluvím se sním a pak ti řeknu ale cena asi nebude nejnižšší. Jinak podotýkam že sání tam bude už na tuto. Zbitek no problema.
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Uživatelský avatar
pete1
Member
Příspěvky: 29
Registrován: 11.02.2007, 12:39

Příspěvek od pete1 » 16.02.2007, 22:32

Elviiis píše:No já nejsem majitel jsem jen dělňas ale domluvím se sním a pak ti řeknu ale cena asi nebude nejnižšší. Jinak podotýkam že sání tam bude už na tuto. Zbitek no problema.
urcite at si rozmysli cenu a poslete mi podrobne foto az ho udelate..jinak tam chybi co vsechno krome zadnich sedaku??predni seriove taky nejsou??to sani je ok:)ten motor je cely po go nebo jen po go hlavy??vsak mi pak posli blizsi info na mejl:)mej se a diky..

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů