Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Petr.S14 » 19.06.2009, 11:26

to já jen ze zvědavosti :-)
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od blázen » 19.06.2009, 11:29

snad už brzy bude..ale jen jedno na víc nemám.. :roll:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od OndraS13 » 19.06.2009, 13:31

Dobry,takze to ze dam 11 jsem napsal z ironie ( asi to budu muset vsude psat ze to je ironie ) mel jsem to udelat - za to se potupne omlouvam - PRISTE !
K tomu stribrnymu tak to byla pro me akce na rychlo a chteli to jiny tak jsem to sem pak hodil - protoze jsem nemel konkretni nabidku ! Ja ty auta nikomu nenutim a nikoho predbihat nechci - proste kolikatej prijdu tolikatej koupim ! Pokud chce nekdo za auto ( budeme se bavit o tomhle sedivym z prahy ) 18t a nekdo jinej se s nim dohodnul na 10 a prijdu ja kterej to TREBA nevi a budu mu davat tech 18 tak je to jeho vec komu to necha ! O auta se zajimam co nejdriv protoze prvni dvoukilo me vyfoukli pred nosem !
Blazne normalne bych si kvuli nekomu podpis zmensil ale kvuli tobe ...... ( nejsem blazen )
Jo a jinak kdyz jsme u toho v kvetnu jsem oslavil svoje krasne jiz 22 narozeniny a ridicak uz vlastnim docela dlouho , samozrejme nemam tolik zkusenosti s rizenim urcite jako ty ( to bych musel jezdit 24 hodin denne ale to nejsem blazen ) a samozrejme nemam ani predstavu o tom jakou neskutecnou sumu bych musel obetovat aby byly vsechny auta alespon v provozuschopnym stavu!(nikde jsem taky nerikal ze chci jezdit vsema-neco je treba na dily)
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Heini » 19.06.2009, 13:41

Tohle nechápu? Snad kdo platí ten jede. Čekat na někoho že jsi napsal první a pak zaměsíc to nechce :roll: Je trochu jiná doba na něco takového. Podívejte se na to taky z pohledu prodávajícího.
Obrázek

Je to divné ale zase 300ZX

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Conrad » 19.06.2009, 16:24

Petr.S14 píše:prý to prodává někomu za 10 tis. teď někdy
Vše na základě prý ... třeba řekl jen když to bude rychle pryč tak i za mín ...atd. podle mě moc povyku pro něco co není jistýho ...V případě prodeje auta dokud kupující nemá smlouvu nemůže počítat s ničím.
Proč by měl prodávající držet auto s horší nabídkou jen pro to, že kupující má pocit, že na něho má nárok. To že někdo nabídne o 1 víc je ten samej "biznis", jako když někdo stáhne někoho o 8 tis - tzn. furt je to to samý.
A s řečmi je to student atd. - pokud se mu to povedlo schodit skorem na půlku tak to asi student nebude ;)

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Petr.S14 » 19.06.2009, 18:13

nehádejte se kucíííí.. volal a prej si to někdo teď bere za deset, komu to slíbil... prej už jedno dvoukilo má nebo měl, je z modřan a jezdí červenou primerou.. něco takovýho mlel
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od Kopriw » 19.06.2009, 19:02

ja nevim co tu porad resite kdo si co zamluvil a nezamluvil a kolikatej je...kdo da driv prachy na drevo nebo nabidne vic penez ten bere.tak to je a bude :lol:
Tetuju,moc to neumim ale zase sem levnej :D

Uživatelský avatar
jsadik
user
Příspěvky: 599
Registrován: 08.04.2007, 00:55
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od jsadik » 19.06.2009, 20:41

V krámě se snad hádáte o rohlíky když dojdou, že ten před váma jich má deset a vy nic nebo co? :lol:
Silvia S12 CA18ET Fibreglass Edition

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od OndraS13 » 20.06.2009, 04:36

Ha uz se tady srovnavaj dvoukila s rohlikama ( joke ) to jich je tolik .....
Jinak jsem vcera mluvil s prodavajicim a dneska me napise SMS jestli prodal nebo ne !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od krasty » 20.06.2009, 12:23

Blazne aspon nelzi. O Landisovo mi opravdu nejde ty si chtel vedet veci okolo nej a rekl jsem ti je tak ze nechapu tvoji reakci. Kdybych o nej stal uz bych ho mel doma. Ju jedna se o to auto je mi jedno jak vypadalo spis jak si okolo neho vyvadel. Vyhruzky a podobne. Ale vzdyt je to jedno jinak uz jsem mel tu cest s tebou pri koupi auta a mam svuj nazor na tebe. Vzdy jen to co se tobe hodi do kramu. Jeste neco nebo zase si neco budes vymejslet. Skupoval si nahradni dily a prodaval je za zajimavy ceny :o). Ale co delej si co chces.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od blázen » 20.06.2009, 12:36

krasty píše:Blazne aspon nelzi. O Landisovo mi opravdu nejde ty si chtel vedet veci okolo nej a rekl jsem ti je tak ze nechapu tvoji reakci. Kdybych o nej stal uz bych ho mel doma. Ju jedna se o to auto je mi jedno jak vypadalo spis jak si okolo neho vyvadel. Vyhruzky a podobne. Ale vzdyt je to jedno jinak uz jsem mel tu cest s tebou pri koupi auta a mam svuj nazor na tebe. Vzdy jen to co se tobe hodi do kramu. Jeste neco nebo zase si neco budes vymejslet. Skupoval si nahradni dily a prodaval je za zajimavy ceny :o). Ale co delej si co chces.
jaké výhružky? Napsal sem ti tenkrát to co ty tedkom mě.. v jakém to je stavu.. přece by ses nebál nějakých výhružek 400km daleko.. ale nevím jakých.. co jsem ti vyhrožoval,že ti zapálím dům ,že tě podříznu? když to koupíš či co..nebo jsem tě jen varoval před žalostným stavem a nepoužitelností po straně opravy vozu... bylo použitelné jen na ND..byl to totální vrak s děravým blokem i kastlí .. já si na nic nepamatuju.. jen že jsem to měl domluvené bez TP..ty jsi to chtěl s TP proto jsem byl odsunut.. ale protobe naštěstí jsi to nekoupil :wink:
tak proč jsi ho tenkrát nekoupil?
ty mě vždy dostaneš tím,že píšu co se hodí mne..ale já si nevymýšlím..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od blázen » 20.06.2009, 12:42

dál to komentovat nebudu...je mi to proti srsti.. :wink:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od driftak » 20.06.2009, 17:40

Hej hej chlapci nehadajte sa. Vsetko tu vzniklo koli mne a ja mam dnes strasne na picu den, tak sa tu nehadajte. To ondro: napisal som ti to len ako moj osobny nazor, ze to podla mna nieje fer. nikdy som nenapisal, ze by som chcel prave to auto co si ty kupil. Ale je pravda, ze beres vsetko co vidis, a zbytocne ti to hnije. Ci ti zhnije 1x 200sx preto ze si takisto 300km od dielne ako ked mas 6x 200sx mi moze byt tiez jedno. Hovorim to len preto, ze aj napriek tomu ze tie auta su burane, skoncia takto zle a je mi ich luto. Proste myslim si ze ti to je uplne zbytocne ked s tym tak ci tak nic nerobis iba ti to hnije. Z tolkych kuskov mozes mat aspon pojazdne 200sx ked uz nie pekne 200sx. Zrejme ta to nezaujima tak ako inych. Ja som nabural svoje auto, a do tyzdna bolo opravene. Teraz som sa o*ebal ked som myslel ze idem do inej zakruty, takze som nepojazdny bohuzial zasa, ale to je uz o inom. Aj to spravim hned ako sa bude dat. Proste ma to bavi, a ked chcem jazdit, tak preto aj nieco spravim. Chodim do roboty len aby som mal na opravy daily caru, a benzin. A nehnije mi to tak ako tebe. A koniec OT, ked som to zacal, tak to aj skoncim. Necham este ondrovi priestor, a ostatni uz prosim nerozvijajte hadku.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
panpica
user
Příspěvky: 471
Registrován: 13.01.2007, 11:18
Bydliště: Pardubice

Re: Nissan SX, Z, Skyline a pod. v autobazaroch, v inzeratoch

Příspěvek od panpica » 27.06.2009, 10:44

S14 Zenki


Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů