K:air regulator

je nutný vysvětlení?! :)
Odpovědět
Dan
user
Příspěvky: 58
Registrován: 26.01.2006, 16:06
Bydliště: Praha

K:air regulator

Příspěvek od Dan »

Zdravím všechny,máte někdo navíc air regulator dle manuálu č. SEF293G ? Dík za odpověď. Dan
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K:air regulator

Příspěvek od blázen »

určitě ho najdu
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod
Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: K:air regulator

Příspěvek od yHCov »

jeden muj má Pan Bureš odtuď z fóra pučenej delší dobu na zkoušku,tak by byl případně k mání..Je z s12 nevim jestli tam pasuje..Praha
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
user
Příspěvky: 1186
Registrován: 04.10.2007, 23:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: K:air regulator

Příspěvek od Vladislav Bureš »

yHCov píše:jeden muj má Pan Bureš odtuď z fóra pučenej delší dobu na zkoušku,tak by byl případně k mání..Je z s12 nevim jestli tam pasuje..Praha
Já myslel že jsem ti ho už vracel :oops: jejda vím že jsme se několikrát nechodli na čase když jsem ti ho chtěl vrátit ale to je fuk ať tak či tak mám v autě 3 jeden tvůj (kulatý a čistý) a dva hranaté z toho jeden u motoru :-) .
yHCov: jsem každý víken ve vršovicívh na zimáku tak se zastav nebo přivezu ale pokud možno alespoň v pátek odpoledne info že ti ho vrátím
Dan: jsem z Letňan takže pokud chceš stav se číslo je v kontaktech ICQ i Email také fungují
Auto/pneuservis
Praha 10 Uhříněves
www.vbauto.cz
Uživatelský avatar
yHCov
user
Příspěvky: 477
Registrován: 14.12.2006, 17:37

Re: K:air regulator

Příspěvek od yHCov »

Vladislav Bureš píše:
yHCov píše:jeden muj má Pan Bureš odtuď z fóra pučenej delší dobu na zkoušku,tak by byl případně k mání..Je z s12 nevim jestli tam pasuje..Praha
Já myslel že jsem ti ho už vracel :oops: jejda vím že jsme se několikrát nechodli na čase když jsem ti ho chtěl vrátit ale to je fuk ať tak či tak mám v autě 3 jeden tvůj (kulatý a čistý) a dva hranaté z toho jeden u motoru :-) .
yHCov: jsem každý víken ve vršovicívh na zimáku tak se zastav nebo přivezu ale pokud možno alespoň v pátek odpoledne info že ti ho vrátím
Dan: jsem z Letňan takže pokud chceš stav se číslo je v kontaktech ICQ i Email také fungují
vpohodě já to nemyslel ve zlym..zastavim se pristi vikend budu-li mit cas..Dik
Odpovědět