koupím motor

je nutný vysvětlení?! :)
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 13.05.2008, 07:31

klidně udělej GO doma sám,pokud máš vercajk a umíš trošku přemýšlet, tak si se sdejšíma radama postavíš motor sám v pohodě, pokud ne, je tu pár lidí kdo ti to udělá za prachy
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

scout
user
Příspěvky: 61
Registrován: 26.02.2008, 13:26

Příspěvek od scout » 13.05.2008, 09:34

Přesně tak, pokud jsi šikovnej, tak si motor uděláš taky kvalitně a nemusíš platit takové palby.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 14.05.2008, 10:25

scout píše:Přesně tak, pokud jsi šikovnej, tak si motor uděláš taky kvalitně a nemusíš platit takové palby.
nějak nechápu jaké palby, jestli se to týká motoru ode mne, tak tam není za práci ani 100kč/hod a uvažuji že se na to vybodnu, protože kvůli dobročinnosti nemám čas na svoje auto, za ty peníze co to dělám já ti jinde nabrousí kliku dají šály, orovnají palici a možná k tomu přidají kroužky, ale jen možná

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Příspěvek od vmille » 14.05.2008, 11:05

Je to tak, vim co je s tim zarizovani a prace, neda se to ani prepocitavat na penize.

scout
user
Příspěvky: 61
Registrován: 26.02.2008, 13:26

Příspěvek od scout » 15.05.2008, 13:02

A nejsou to palby? Motor od tebe je uplně holý, kdyby byl aspoň nastrojený, tak se možná přiblížíš. To že ho hezky nalakuješ na něm hodnotu nezvedneš. A ještě za protihodnotu dáváš 5 tis., hlavně aby byl komplet! Za tuhle cenu se doveze zachovalé dvoukilo. Věřim, že odvádíš kvalitní práci, ale tohle je trošku přestřelený. Nechci ti ani kazit kšeft, vim že jich tu máš mraky a mít budeš. Chtěl jsem jenom reagovat. Vim, že se teď na mne všichni sesypete, jen do toho, já to skousnu :wink:

Uživatelský avatar
berco
user
Příspěvky: 133
Registrován: 29.04.2007, 12:16

Příspěvek od berco » 15.05.2008, 14:16

scout píše:A nejsou to palby? Motor od tebe je uplně holý, kdyby byl aspoň nastrojený, tak se možná přiblížíš. To že ho hezky nalakuješ na něm hodnotu nezvedneš. A ještě za protihodnotu dáváš 5 tis., hlavně aby byl komplet! Za tuhle cenu se doveze zachovalé dvoukilo. Věřim, že odvádíš kvalitní práci, ale tohle je trošku přestřelený. Nechci ti ani kazit kšeft, vim že jich tu máš mraky a mít budeš. Chtěl jsem jenom reagovat. Vim, že se teď na mne všichni sesypete, jen do toho, já to skousnu :wink:
ja sa do teba kusat nebudem skor by som to povedal inak

su to dva pohladu niekomu sa zda za spraveny motor dat 50 vela niekomu to pride oka ... preco to tak je preto ze ked vacsine ludi povies ze chces za nieco 50000 +- tak sa to zda na prvy pohlad vela lebo je to velke cislo pre nic ine malo kto si spocita kolko je za tym nahanaciek a piplacky a ze to nieje taka zla cena ... toz asi tolko

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 16.05.2008, 17:23

scout píše:A nejsou to palby? Motor od tebe je uplně holý, kdyby byl aspoň nastrojený, tak se možná přiblížíš. To že ho hezky nalakuješ na něm hodnotu nezvedneš. A ještě za protihodnotu dáváš 5 tis., hlavně aby byl komplet! Za tuhle cenu se doveze zachovalé dvoukilo. Věřim, že odvádíš kvalitní práci, ale tohle je trošku přestřelený. Nechci ti ani kazit kšeft, vim že jich tu máš mraky a mít budeš. Chtěl jsem jenom reagovat. Vim, že se teď na mne všichni sesypete, jen do toho, já to skousnu :wink:
hádat se s tebou, nebudu, nemá to smysl se hádat o něčem, o šem nemáš vůbec představu, poskládej si motor sám jako by byl ode mě, spočítej si co tě to stálo hodin, telefonátů, naježděných kilometrů a zjistíš že si si ten motor měl nechat udělat

nevím co máš na mysli s nastrojením, ale na motoru chybí pouze servo, alternátor, startér, cívky CAS a svíčky dávám staré, aby tam něco nespadlo, a tyto věci tam chybí proto
1, jelikož startéry, serva a alternátory nerepasuji nechci se potom s nikým hádat, že měl jiný lepší startér, servo nebo alternátor
2, to samé jsou cívky a CAS
3, avíčky nedávám proto, protože preferuji denso Q22 a jiné bych tam nedal a nechci se opět hádat že jsem tam dal svíčky q22 když kupec chtěl IK24 a vyhodil 500 kaček do luftu

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 16.05.2008, 17:30

DRFTING píše:
banur píše:Nic ve zlém,ale radeji si ten motor poskládám sám, :wink:
A uděláš jedině dobře :-D
ad drfting jestli na něco narážíš, klidně to napiš :-D
Naposledy upravil(a) Kentoya dne 16.05.2008, 17:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 16.05.2008, 17:43

scout píše:A nejsou to palby? Motor od tebe je uplně holý, kdyby byl aspoň nastrojený, tak se možná přiblížíš. To že ho hezky nalakuješ na něm hodnotu nezvedneš. A ještě za protihodnotu dáváš 5 tis., hlavně aby byl komplet! Za tuhle cenu se doveze zachovalé dvoukilo. Věřim, že odvádíš kvalitní práci, ale tohle je trošku přestřelený. Nechci ti ani kazit kšeft, vim že jich tu máš mraky a mít budeš. Chtěl jsem jenom reagovat. Vim, že se teď na mne všichni sesypete, jen do toho, já to skousnu :wink:
aby byl komplet myslím komplet jako jde ode mě, tudíž to co na něm není nechci

a že ho lakuji a barevně, vím proč to dělám a krmě mě to ví snad tři lidi na foru, ale mysli si že třeba pro to aby nový majitel stoprocentně věděl že ten motor byl do šroubku rozebrán a byla udělaná komplet GO, ne jako GO která je dělaná běžně v servisech

protihodnota 5000 je udaná pro to že vykupuji motory od 3000 do 5000 a mám jich na dílně asi 8, tak proto protihodnota 5000 klidně od tebe můžu koupit nefunkční motor za 3000, ael pochop že přibližně ze tří motorů vyskládám dva tudíž náklady na zakoupení jednoho motoru který prodávám jsou vyšší jako 5000

a poslední věř tomu, že se na tebe nikdo sypat nebude, je zde jen pár lidí kteří měli podobný názor a raději si motor poskládali sami a ve finále zjistili že je to vyšlo dráž

takže závěrem, opravdu se nehádám, nemám to zapotřebí, klidně se s tebou ale v budoucnu pohádám, až mi napíšeš, na kolik tě vyšla tvá GO udělaná stejně jako ode mě a jestli napíšeš, že tě to vyšlo levněji tak se pohádám, protože bud jsi vše nezapočítal, nebo neumíš počítat anebo jsi něco ojebal

poslední kdo ted dělal go sám byl myšák, nevím co tam vše nastrkal a kolik hodin to dělal a kolik ho to stálo, ale budu rád, když sem napíše, kolik hodin to dělal, kolik ho to stálo jak na dílech tak na kilometrech, tak na telefonech, tak prostě všechny náklady, spojené s GO a uvidíme

scout
user
Příspěvky: 61
Registrován: 26.02.2008, 13:26

Příspěvek od scout » 16.05.2008, 19:00

Hezky sis to obhájil, všechna čest. Jen se vždycky musim smát tomu, jak všechno děláš nejlíp a jak jsi nejlepší, potom dlouho nic a pak možná někdo : ) Věř, že je spousty lidí, co dělají se stejnou pílí a pečlivostí jako ty. A o ničem se tady hádat taky nechci, nějakou g.o. jsem udělal, tak vim co to obnáší (to abys nemyslel, že tu jen tak střílim od boku). Pouze jsem se vyjádřil stejně, jako teď ty, tak jestli máš čisté svědomí, nemusíš se tady tak velkoryse obhajovat, to už tu přece musí znát každý úplně nazpamět. Přeji hodně úspěšných g.o. a chuť do další práce. ahoj

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 16.05.2008, 20:35

Kdyby kentoya delal Srka a byl by tak hodnej a udelal mi ho tak sem si ho nechal udelat odnej a vim proč!Protože franta je prez motory machr a vykladejte si kdo chcete co chcete až nekdo dokažete to co on pak se mu tady snažte nekdo neco rikat!
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 16.05.2008, 20:37

scout píše:Hezky sis to obhájil, všechna čest. Jen se vždycky musim smát tomu, jak všechno děláš nejlíp a jak jsi nejlepší, potom dlouho nic a pak možná někdo : ) Věř, že je spousty lidí, co dělají se stejnou pílí a pečlivostí jako ty. A o ničem se tady hádat taky nechci, nějakou g.o. jsem udělal, tak vim co to obnáší (to abys nemyslel, že tu jen tak střílim od boku). Pouze jsem se vyjádřil stejně, jako teď ty, tak jestli máš čisté svědomí, nemusíš se tady tak velkoryse obhajovat, to už tu přece musí znát každý úplně nazpamět. Přeji hodně úspěšných g.o. a chuť do další práce. ahoj
nejde o obhajobu, jestli nechceš plácat od boku, tak nepiš nesmysly, ty co to dělají se stejnou pílí to nedělají za takhle málo peněz o kterých ty píšeš že jsou přemrštěné

udělej mi tu radost a napiš konkretně za kolik tu go uděláš, jakou dáš záruku, co všechno na motoru uděláš, a klidně si od tebe nechám motor složit, už jsem viděl několik kecálků co ve třinácti básnili o kundě jak je mazlavá a šáhli si v plnoletosti

tím myslí, že když jsi nějakou go dělal, a je ti jasné co to obnáší, tak bud jsi dement že dokážeš napsat že je to předražené, nebo jsi nikdy go nedělal, klidně si veber z těch dvou možností kterou chceš, mě je to šumák, odepisovat ti už nebudu, je to pod mojí úroven hádat se s kteroukoliv z výše uvedených dvou možností, počkám si na konkrétní údaj a výplody všeználka popř brouka pytlíka .........na ty seru

Uživatelský avatar
wori
user
Příspěvky: 611
Registrován: 29.04.2007, 17:40
Bydliště: ZH SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wori » 16.05.2008, 22:35

No musim sa trochu pripojit aj ja, nechcem nikoho obhajovat ale Kentoya ma v podstate pravdu. Ja som si robil GO v "podstate" sam. Nebola to sice komplet GO ale taka trochu, klepala kluka. No tak rozpisem kolko to asi stalo. Vybrus+osadenie kluky + saly 6500,- od dobreho kamarata co spravil cenu. Piestne kruzky cca 2000,- cena vlastne vsetky ceny su take ake vam malokto v beznych predajniach niekto spravy, tesnenie pod hlavu cca 1300,- komplet rozvod + klatky cca 3000,-. plus tesneniea pod vyka, nejake gufera a ine haraburdy. Z hlavou som nerobil nic, co som mal lebo teraz musim robit druhu co bude dost penazi samozrejme nove tesnenie pod hlavu, ale GO hlavy (rovnanie, otlakovanie, zabrusenie sediel ventilou ma vyde cca 8000,- a to tiez po znamosti) plus ventily neviem aka je bezna cena ale ratam cca 8000,- ked GO tak nove, cenu mojich vam nepoviem lebo nemozem. Myslim ze Kentoya pri GO robi aj hlavu, teraz ked este "honujes" asi sa to pise tak tie diery kde behaju piesty tak to neviem co stoji a este rovnanie bloku, co by si mal tiez spravit. Cenu tychto prac neviem takze sa o tom vyjadrovat nebudem. Mna oprava motora vysla na cca 16000,- ale robil som to sam, ale keby som vedel kolko nervou ma to bude stat a motor stale neni taky ako by som chcel mat tak by som nevahal a dal by som ho spravit niekomu co to uz robil, keby motor predaval pred pol rokom tak ho kupim hned a netrapil by som sa. Teraz mi tam v hlave nieco klepe asi hydro alebo ventil, a ak by zacal na motore od Kentoyu tak by som otravoval jeho nech si to po sebe opravy, a netrapil by som sa ako teraz ze kde je chyba. Ja by som motor kludne kupil druhy lebo je vely rozdiel oprava motora a GO. No ale to som este neratal cas a elektriku a ine polozky lebo som to robil v praci po veceroch kde je stlpovy zdvihak, vlastne je to autoservis.
Naposledy upravil(a) wori dne 16.05.2008, 22:38, celkem upraveno 1 x.
Nisan 200 sx s13
Obrázek

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Příspěvek od vmille » 16.05.2008, 22:38

Já jsem si motor skládal sám a s Frantou jsem pár věcí konzultoval. Motor mě vyšel zhruba na 35.000 ale nedělal jsem ho tak poctive (neměnil jsem ventily a čerpadlo) + moře casu + moře zarizovani. Tech 50.000 se mi zda cena akorat.
Kazdy si muze GO udelat sam ale nema pravo navazet se do nekoho kdo chce za dobre odvedenou praci urcitou castku.

Uživatelský avatar
banur
user
Příspěvky: 90
Registrován: 23.04.2008, 12:14
Bydliště: Rožnov p./Radh.

Příspěvek od banur » 16.05.2008, 22:39

Kentoya píše:
scout píše:Hezky sis to obhájil, všechna čest. Jen se vždycky musim smát tomu, jak všechno děláš nejlíp a jak jsi nejlepší, potom dlouho nic a pak možná někdo : ) Věř, že je spousty lidí, co dělají se stejnou pílí a pečlivostí jako ty. A o ničem se tady hádat taky nechci, nějakou g.o. jsem udělal, tak vim co to obnáší (to abys nemyslel, že tu jen tak střílim od boku). Pouze jsem se vyjádřil stejně, jako teď ty, tak jestli máš čisté svědomí, nemusíš se tady tak velkoryse obhajovat, to už tu přece musí znát každý úplně nazpamět. Přeji hodně úspěšných g.o. a chuť do další práce. ahoj
nejde o obhajobu, jestli nechceš plácat od boku, tak nepiš nesmysly, ty co to dělají se stejnou pílí to nedělají za takhle málo peněz o kterých ty píšeš že jsou přemrštěné

udělej mi tu radost a napiš konkretně za kolik tu go uděláš, jakou dáš záruku, co všechno na motoru uděláš, a klidně si od tebe nechám motor složit, už jsem viděl několik kecálků co ve třinácti básnili o kundě jak je mazlavá a šáhli si v plnoletosti

tím myslí, že když jsi nějakou go dělal, a je ti jasné co to obnáší, tak bud jsi dement že dokážeš napsat že je to předražené, nebo jsi nikdy go nedělal, klidně si veber z těch dvou možností kterou chceš, mě je to šumák, odepisovat ti už nebudu, je to pod mojí úroven hádat se s kteroukoliv z výše uvedených dvou možností, počkám si na konkrétní údaj a výplody všeználka popř brouka pytlíka .........na ty seru
Kentoya mám takovy pocit že at tu napíše každý jakýkoliv nazor tak podle tebe jsou to prostě blbosti nebo výplody. Určite umíš udělat motor stoprocentě ,ale nejsi jedíny kdo rozumí autum a motorům 8)
ex- NISSAN 200 SX

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 79 hostů