Znova tema praskajucich nerezovych zvodov

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Znova tema praskajucich nerezovych zvodov

Příspěvek od raddy » 22.09.2005, 11:33

.........tentoraz na najnovsom type od SSAutochrome.
tu je povodny prispevok:
http://www.sxoc.com/vbb/showthread.php? ... ost1856295

s velmi peknymi obrazkami. kto vie po anglicky, nech si to precita, kto nevie, nech cita dalej:
cim dalej tym viac sa potvrdzuje, ze instalacia nerezovych zvodov bez vystuhy, ako som popisal v mojom skorsom prispevku, je velke riziko.
Len poznamenam, ze po instalacii vystuhy (menzi prirubou zvody-blok a prirubou downpipe-vyfuk) mi uz zvody viac nepraskly....

Uživatelský avatar
Hynek
user
Příspěvky: 1124
Registrován: 06.10.2004, 18:47
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Hynek » 22.09.2005, 11:52

pošli fotku výztuhy jestli máš.

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Znova tema praskajucich nerezovych zvodov

Příspěvek od 935Baby » 22.09.2005, 14:49

raddy píše:
Len poznamenam, ze po instalacii vystuhy (menzi prirubou zvody-blok a prirubou downpipe-vyfuk) mi uz zvody viac nepraskly....
A to to nemuzou ty tupi Americani napsat do navodu k instalaci ze je nutne pouzit podpurnou vyztuhu svodu jinak ze hrozi nebezpeci praskani????
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 22.09.2005, 22:41

nechci radit, ale v autech už se chvilku hrabu, a zcela upřímně nerez není vhodný materiál na svody, protože špatně snáší přehřívání a rychlé ochlazování a má podstatně vyšší pnutí, už jsem jich pár viděl prasklejch i na jinejch autech, takže já bych si to na auto (ani na shade) nedal, ale jinak proti gustu :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 157 hostů