Nováčkovy otázky ;)

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
No_name
user
Příspěvky: 924
Registrován: 25.12.2004, 20:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name » 27.02.2006, 10:04

blázen píše:no pásy sou fakt těžke,..až sem se divil jak sem je sundaval,..já taky nevyhodim nic budu se snažit to nadehnat výkonem
ja obojim :D

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 27.02.2006, 12:54

LittleBoby píše:Kdyz budes odlehcovat s rozumem, tak auto nemusi byt hlucne a presto bude lehci, na beznem auto to odhaduju na 50-100 kg jen nahradou nebo odstranenim tezkych nepotrebnych veci.
Treba zadni sterac komplet s motorkem ma minimalne 1,5kg takze uz zbyva jen 98,5kg :D
Co jsem četl na netu tak manik v australii se dostal na - 65 Kg /sedačky koberce izolace atd takže to tak horké nebude Měl tam i jednotlivé váhy co vše vyhodil. Ale podstatný je že to dělal až v poslední fázi když už se s výkonem nemohl pohnout nahoru :oops:

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Příspěvek od cornhollio » 27.02.2006, 13:04

blázen píše:no pásy sou fakt těžke,..až sem se divil jak sem je sundaval,..já taky nevyhodim nic budu se snažit to nadehnat výkonem
tak ja presnej opak nazenu si nejvic co jde delat ze seriovyho vykonu a pak možna když bude potreba pujde power nahoru

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 27.02.2006, 13:13

cornhollio píše:
blázen píše:no pásy sou fakt těžke,..až sem se divil jak sem je sundaval,..já taky nevyhodim nic budu se snažit to nadehnat výkonem
tak ja presnej opak nazenu si nejvic co jde delat ze seriovyho vykonu a pak možna když bude potreba pujde power nahoru
Naprosty souhlas =D> konecne nekdo kdo chape, ze velky vykon je na bezne silnici potrebny jen pro ty co neumeji ridit. Malokdy je clovek schopen vyuzit hodne koni na obycejne okresce. Naopak nizkou hmotnost a kvalitni podvozek vyuzije kazdy dobry ridic v kazde zatacce, kde dojede ty premotorovane chytraky :finga:

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Příspěvek od cornhollio » 27.02.2006, 13:24

LittleBoby píše:
cornhollio píše:
blázen píše:no pásy sou fakt těžke,..až sem se divil jak sem je sundaval,..já taky nevyhodim nic budu se snažit to nadehnat výkonem
tak ja presnej opak nazenu si nejvic co jde delat ze seriovyho vykonu a pak možna když bude potreba pujde power nahoru
Naprosty souhlas =D> konecne nekdo kdo chape, ze velky vykon je na bezne silnici potrebny jen pro ty co neumeji ridit. Malokdy je clovek schopen vyuzit hodne koni na obycejne okresce. Naopak nizkou hmotnost a kvalitni podvozek vyuzije kazdy dobry ridic v kazde zatacce, kde dojede ty premotorovane chytraky :finga:
jj tak nak to je ale spis si myslim že velkej vykon je v poho otazka je na co to potrebujes a hlavne jestly do dokažes ovladnout a využit

LittleBoby
user
Příspěvky: 355
Registrován: 16.01.2006, 19:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LittleBoby » 27.02.2006, 13:31

Presne tak, v premotorovanem aute jsi jedine nebezpecny sobe a svemu okoli, pokud s nim neumis zachazet a to je problem vetsiny ridicu silnych aut na nasich silnicich i kdyz si vsihni mysli opak a povazuji se za krale silnic. Rad se pak divam na zabery TV Nova, kde se vali motory a jine kusy aut takovych ridicu.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 27.02.2006, 13:34

LittleBoby píše:Presne tak, v premotorovanem aute jsi jedine nebezpecny sobe a svemu okoli, pokud s nim neumis zachazet a to je problem vetsiny ridicu silnych aut na nasich silnicich i kdyz si vsihni mysli opak a povazuji se za krale silnic. Rad se pak divam na zabery TV Nova, kde se vali motory a jine kusy aut takovych ridicu.
tyhle věci mám už snad zasebou,...jinak odlehčovat auto třeba já osobně nebudu, mám rád trochu pohodlí 8)
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Goodziller
user
Příspěvky: 1314
Registrován: 30.10.2005, 11:34
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goodziller » 27.02.2006, 18:57

Odlehcovat auto nebudu... Odcas nekoho vzadu vozim a mam ho spis jako civilni... Vykon si malinko zvednu, ale taky to nebudu prehanet.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů