chlazeni paliva

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: chlazeni paliva

Příspěvek od raddy » 25.06.2009, 07:27

Kentoya píše:vybočil a vycouval jsi z poslední hádky, byla o něčem jiném než píšeš, ale piš si co chceš a věř mi že to vše není jen z tuning fora a když se snažíš urazit i libora který to tam uvedl, no tak promin, ale zase sis nasral do huby jak je u tebe zvykem, vůbec netušíš s kým máš tu čest a nad kým tady ohrnuješ nos co se libora týká, ale klidně se navážej i do něj, on se neposere
ale fesak, kde som vycuval, kde som odbocil? co to trepes? ja som z nicoho nevycuval, zobud sa a radsej napis nejaky argument na debatu o 370cc vstrekoch a tlaku paliva a vykone...ci si pisal o niecom inom? ja len reagujem na to co napises a kde je tvoja odpoved, kde si mi napisal ako si chcel riesit ecu po zvyseni tlaku paliva? to ty vybocis a zacnes o niecom uplne inom, ako aj teraz. napises ze si chcel dostat z 370cc vstrekov vykon nad 300k s tlakom paliva 3bar a ja hovorim a co ma byt, je to v pohode...co si chcel vlastne celym tym romanom povedat?

jo a kde si prisiel na to ze pisem o liborovi, resp. kde si prisiel na to ze ho urazam...zase si do debaty zatiahol ludi, ktorych sa netyka. to akoze urazam libora pretoze mam iny nazor na chladenie paliva ako on? ty si pekny manipulator, pekne sa to snazis smerovat kam sa ti hodi, uz sa do neho aj navazam, no co mi este napises....precitaj si co mu na to napisal taboo, ten ho neuraza? vsetko co som pisal, som adresoval tebe a ty nebudes tvrdit ze urazam libora. to ja by som mohol rovno napisat ze ty urazas vsetkych ludi na svete, ktory maju na chladenie paliva iny nazor ako ty...lebo aj oni to napisali na nejake forum, vies...

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: chlazeni paliva

Příspěvek od blázen » 25.06.2009, 07:33

libor tam přichází často krát se science-fiction řešeníma ale neviděl sem od něj jediný výsledek..tímto ho neurážím..jen mi přijde taky věrohodnější taboo,který může představit výsledků desítky

jinak pokud je seriový KP,seriový tlak paliva etc. a 370cc vstřiky je více méněnemožné jít vůbec na a přes 300hp toto je zas můj názor a i tak budou fungovat na maximum..k čemuž už tu je debata jinde
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chlazeni paliva

Příspěvek od Bart34 » 26.06.2009, 17:43

Nechcete si hosi na ty hadky zalozit novy tema? :roll: Nebo SZ :| Prosim, at se tu bavime konstruktivne :(
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: chlazeni paliva

Příspěvek od Kentoya » 26.06.2009, 20:00

musim sa nad tebou pousmiat, ako veris prvemu co si precitas na TF fore na v podstate akukolvek temu. bohuzial, je to tvoj jediny zdroj informacii

tohle jsi napsal a samozřejmě že na tuning foru to probíral libor, a jestli že pohrdáš tím tématem, jak je z tvého psaní očividné, tak to platí i na libora

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: chlazeni paliva

Příspěvek od Kentoya » 26.06.2009, 20:07

když jsme se hádali posledně, tak jsi tvrdil, že věříš fyzice a že není možné dostat ze vstřiků 370 výkon 300hp na motoru, při standartním tlaku paliva v liště a navíc jsi se oháněl anglickým forem že to není možné, a já tvrdil že to možné je, jen jsem ti nepsal jak aby jsi opět nebyl nejchytřejší, je dobré, že dnes již připouštíš že to možné je, a jsem rád vidím že i kokot drevený se může poučit a že jsi opět nebyl nejchytřejší jak stále tvrdíš, přestože i tehdy jsi mi nadával a jak vidíš, pravda opět vyplavala na povrch a opět si piš co chceš, k tomuhle nemám co dodat, opět jsem ti tvoje kydy hnoje vyvrátil a klidně mi opět nadávej jestli si myslíš, že tím stoupne tvoje nízké IQ

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: chlazeni paliva

Příspěvek od raddy » 26.06.2009, 20:41

ano frantiku, jedes :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 126 hostů