Jaké budíky?

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
saigone
user
Příspěvky: 593
Registrován: 20.12.2004, 21:18
Bydliště: Černošice-Praha/Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké budíky?

Příspěvek od saigone » 05.01.2013, 13:51

Bart34 píše:By me vazne zajimalo, jestli potom kdyz to zmeris tim FK a tim treba za 1500, zda bude rozdil, a Desetina si myslim ze pokud to nechces tahat na hranici je opravdu jedno. Stejne je to v dnesni dobe vsechno vyrabeny v cine, jenom to vypada jinak. Platit 50% vic kvuli cca 5% odchylce, ktera stejne nebude nikdy 0% je u motoru pod 100.000 zbytecnost. Radsi ty prachy dat jinam(brzdy, motor, ...)
Dobrej nesmysl, zrovna ten FK boost gauge jsem si kdysi koupil, tak před 10 rokama. Šíleně to proměřovalo, tak o 0,2 baru. Už v klidu (odpojeno) byla ručička asi o 0,2 bar mimo, když jsem ji zkusil posunout ručně, tak to zas proměřovalo asi o 0,3 bar v boostu. Po snaze jakkoliv to kalibrovat to fungovalo snad ještě hůř. Podle mě věc k ničemu, letěl do koše. Osobně bych šel asi jen do elektronických budíků. Toť moje zkušenost a soukromej názor, kterej nikomu nenutim.
A4 1,8T quattro Avant 1998
350z Z33 USDM 2003

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké budíky?

Příspěvek od Fizzbiker » 05.01.2013, 14:04

saigone píše: Podle mě věc k ničemu, letěl do koše. Osobně bych šel asi jen do elektronických budíků. Toť moje zkušenost a soukromej názor, kterej nikomu nenutim.
asi zalezi jestli potrebujes aby auto vypadalo hustě moc nejvic a nebo jestli že zajimaji realny hodnoty.

osobně si myslim ze na bezny street use ti staci budik ktery ma presny krok resp pro stejne namerene hodnote vzdy stejnou hodnotu ukazuje a mit na nem vyznacenou "bezpecnou zonu" neboli interval kdy je vse ok tak jako tak na budiku nectes hodnotu ale sledujes rucicku treba jako na otackomeru de taky nepotrebujes cit cisla abys vedel kdy uz je to moc.

pokud potrebujes presne budiky na ladeni motoru. tak se vyplati do nich investovat pokud to mas jen jako doplnek je to v celku jedno i kdyz budou mirne nepresne v radu jednotek % tak je o i tak lepsi nez to co mas v aute do ted (nic) a proste si odpozorovat ten interval kdy je vse ok a pak uz je jedno zda budik ukazuje °C °F a nebo treba ruzove poniky pojidajici sedmikrasky.

jinak docela slusny vyrobek jednoho clena TF s prehlednosti je to o neco horsi ale ma to i Alert atd.. viz topic.

http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=90&t=108989
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů