Aky stage chipu zvolit??

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
pete
user
Příspěvky: 60
Registrován: 06.03.2008, 21:42
Bydliště: Slovensko

Re: Aky stage chipu zvolit??

Příspěvek od pete » 09.05.2009, 22:30

Kentoya píše:ad pete, otázka je jestli nemá tvoje turbo restriktor, opravdu po zvětšení dírky turbo odejde do 200km, jelikož se olej při velkém množství a tlaku v turbu chová jako pevná hmota
asi som to nespravne napisal (ospravedlnujem sa) alebo sme sa nepochopili lebo ja som myslel ako stou prirubou ktora je na fotke hore na privode mazania nie ako vrtat do dorba alebo do bloku , ta priruba na mazanie je v nutry zvecena sluzi to ako nieky zasobnik oleja .
mam 200SX S13 a chodim sa nanom troska blaznit!!!

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Aky stage chipu zvolit??

Příspěvek od Kentoya » 09.05.2009, 22:36

pete píše:
MYSAK píše:Videl si jak vypadaj svary zevnitr na tech xs power svodech? kdyztak ti poslu foto, jako z venku pekny ale praci to vypada jako kdyby to byl prvni pokus nekoho kdo se uci varit, snesly by trochu zacistit. btw ta t3ka ma na vstup oleje prirubu?
za prve mam tie zvody uz dost dlho a zatial som snimi spokojny nech vyzeraju jak vyzeraju lepsie nez tie predtym ktore fucaly vsade! a neviem kde inde by som zohnal zvody otocene dohora!! a za druhe ja tu neriesim zvody ani turbo ale stage chipu !! to turbo ma dorobenu tu prirubu a zveceny kanal mazania na bloku to je prve co treba na ca18det motore prerobyt mazanie turba lebo na bloku je dierka o velkosti spendliku !!!
tohle jsi napsal a pokud zvětšíš tu dírku, tak ti odejde turbo to je celé, a nedá se to s ničím zaměnit, přesně vím co jsi měl na mysli, žádný zásobník

Uživatelský avatar
pete
user
Příspěvky: 60
Registrován: 06.03.2008, 21:42
Bydliště: Slovensko

Re: Aky stage chipu zvolit??

Příspěvek od pete » 09.05.2009, 22:41

Kentoya píše:
pete píše:
MYSAK píše:Videl si jak vypadaj svary zevnitr na tech xs power svodech? kdyztak ti poslu foto, jako z venku pekny ale praci to vypada jako kdyby to byl prvni pokus nekoho kdo se uci varit, snesly by trochu zacistit. btw ta t3ka ma na vstup oleje prirubu?
za prve mam tie zvody uz dost dlho a zatial som snimi spokojny nech vyzeraju jak vyzeraju lepsie nez tie predtym ktore fucaly vsade! a neviem kde inde by som zohnal zvody otocene dohora!! a za druhe ja tu neriesim zvody ani turbo ale stage chipu !! to turbo ma dorobenu tu prirubu a zveceny kanal mazania na bloku to je prve co treba na ca18det motore prerobyt mazanie turba lebo na bloku je dierka o velkosti spendliku !!!
tohle jsi napsal a pokud zvětšíš tu dírku, tak ti odejde turbo to je celé, a nedá se to s ničím zaměnit, přesně vím co jsi měl na mysli, žádný zásobník
no sak hej prerobyt som myslel ako tou prirubou aj dole na bloku to mam podobne tak potom neviem ako je to mozne ale facha to zatial uz vyse roka a to auto pouzivam normalne do roboty a tak..
mam 200SX S13 a chodim sa nanom troska blaznit!!!

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Aky stage chipu zvolit??

Příspěvek od Kentoya » 09.05.2009, 22:54

no právě proto jestli nemáš onen restriktor na turbu, ale to je jedno neřešme to a bud rád že to jede

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: Aky stage chipu zvolit??

Příspěvek od vmille » 11.05.2009, 21:08

Pekne top mount instalace. Jen nevim kde lidi chodi na prevrtavani restriktoru,pak s tim jsou jen problemy.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů