go motoru pořadník

otázky a odpovědi technického rázu
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

kluci všichni kdo uvažujete o go motoru, pište mi sem na kdy by jste si to představovali, a samozřejmě, bych ty motory dělal podle pořadí jak se ozvete, protože nedělám motory jen pro lidi z fora, ale i mimo, tak aby jste věděli jak na tom budete jak vy tak já s časem

díky
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

trochu jsem to staré téma promazal,
jsem schopen v průběhu měsíce udělat 2x GO
jednou bez výbrusu, zbyly mi poslední kroužky za cca 40 000kč
jednou i s výbrusem(+1mm) za cca 55 000kč
Uživatelský avatar
DISKOTERORASTA1
user
Příspěvky: 83
Registrován: 21.01.2009, 16:58
Bydliště: Blansko..30km severně od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od DISKOTERORASTA1 »

jo takl Go motoru me asi jednou ceka,ted ale namam penizky...
mno ty ses z olomouce,zakra by ses me na to mohl podivat,resim spotrebu,mozna to bude jen neco v eletrice,ale tezko rict..viz. forum/viewtopic.php?f=160&t=14634
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

DISKOTERORASTA1 píše:jo takl Go motoru me asi jednou ceka,ted ale namam penizky...
mno ty ses z olomouce,zakra by ses me na to mohl podivat,resim spotrebu,mozna to bude jen neco v eletrice,ale tezko rict..viz. forum/viewtopic.php?f=160&t=14634
jediný problém vidím v tom, že dělám do CA motorů, a na ně taky všechno mám, jinak klidně se mrknout můžu, výsledek uvidíme
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

go končí, už nedělám, postavím poslední tři motory, na které mám díly a padla
Dan
user
Příspěvky: 58
Registrován: 26.01.2006, 16:06
Bydliště: Praha

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Dan »

nedaří se mi odeslat dotaz na volnoběh,vůbec se nezobrazuje,dopředu se omlouvám pokud se to stane tímto způsobem.
Kentoya píše:kluci všichni kdo uvažujete o go motoru, pište mi sem na kdy by jste si to představovali, a samozřejmě, bych ty motory dělal podle pořadí jak se ozvete, protože nedělám motory jen pro lidi z fora, ale i mimo, tak aby jste věděli jak na tom budete jak vy tak já s časem

díky
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

nechápu?
Dan
user
Příspěvky: 58
Registrován: 26.01.2006, 16:06
Bydliště: Praha

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Dan »

Kentoya píše:kluci všichni kdo uvažujete o go motoru, pište mi sem na kdy by jste si to představovali, a samozřejmě, bych ty motory dělal podle pořadí jak se ozvete, protože nedělám motory jen pro lidi z fora, ale i mimo, tak aby jste věděli jak na tom budete jak vy tak já s časem

díky
ahoj,jen potřebuji radu kde mám hledat,nemůžu seřídit volnoběh a 200sx nejezdí jak by mělo ...
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od blázen »

manuál a nebo hledat..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod
Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od remo »

my sme sa uz dohodli nekdy v lednu ak sa spravne pamatam na takej ciastocnej
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

stejně se potřebuji zbavit toho smetí co zbyde, takže jak jsem někde psal, pár motorů dodělám, abych se zbavil náhradních dílů a zavřu to, ale budu už dělat podle toho jak bude čas, a ne že slíbím, že to bude tehdy a tehdy, potom se mi navrbí lešení a já se z toho můžu posrat a dělám do dvou do rána, prostě to nezvládám, tak to zavírám, a všichni kdo ještě něco chtějí (v podstatě jen motory) mají na to tři měsíce, kastle a nápravy už nedělám bude už jediná výjimka a ta se bude dělat na jiné dílně a ten člověk ví o kom je tu řeč a ví že je poslední
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: go motoru pořadník

Příspěvek od Kentoya »

a pohádky je konec
Zamčeno