AFR EGT

otázky a odpovědi technického rázu
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

AFR EGT

Příspěvek od Kentoya »

kluci kdo s tím má nějaké zkušenosti, které měřáky použít přesněji od které firmy, jaká je spolehlivost a cena a kde se dá koupit, uvažoval jsem nad plx od idaha ale slyšel jsem i špatné recenze takco je lepšího
dík
Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum »

spechas? se tchanem prave vyvijime digitalni EGT merak s presnosti cca 0.5st C. tak za 2mesice by snad mohl byt.
Uživatelský avatar
Vita.z31
user
Příspěvky: 870
Registrován: 18.11.2005, 20:40

Příspěvek od Vita.z31 »

To je fajn. Az to bude umet i log tak si placnem
Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo »

to znie zaujimavo.

planujete seriovu vyrobu?
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,
Uživatelský avatar
Vita.z31
user
Příspěvky: 870
Registrován: 18.11.2005, 20:40

Příspěvek od Vita.z31 »

No jasne, prej si postavej tovarnu
Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum »

no.. jasne, postavime tovarnu a za tyden zkrachujeme, bo si to nikdo nekoupi :-D uvidi se podle prototypu a jestli se osvedci, prip. podle zajmu.

log.. dobrej napad :) proberu to s nim u kofoly.

on to mel byt puvodne inteligentni TT, ale kdyz uz to snima teplotu EGT tak proc z toho neudelat i budik :)
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MYSAK »

Taky uz sem to s kamosem resil ale trochu sme uvizli na cidle ktery zmakne tu teplotu. jaky pozivate?
Uživatelský avatar
Fugo
user
Příspěvky: 55
Registrován: 10.02.2006, 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

já používám WB lm1 od innovate motorsports a k tomu lma2 viz.www.lm1.de, možná je mezi lm a 1 pomlčka. Loguje to A/F,RPM a další 4 veličiny, já loguju BoostL,BoostR,IAT,EGT.

Jako samostatný EGT budík používám Westach koupeno od TEVESO Hradec Králové, jsou to budíky s čidly (K) do letadel, z čidla beru signál i do lm1, jen třeba udělat zesilovač, jeho schéma najdete na foru innovate motorsports.
BMW 750iAL BiTurbo
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho »

pokud bys chtel jen budík tak mám skaldem jeste jedno EGT vc cidla od prosportu... na cene bychom se domluvili..

http://dicompracing.com/ukaz.php?id=5346
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů
Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

kontaktuj raddyho on má na dvoukile nainstalované tyto nezbytnosti
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod
Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox »

ja budu mit nejspis tohle:

http://www.innovatemotorsports.com/xcar ... fc041d538a

zatim ve vsech autech funguje bez problemu...
Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo »

Idaho píše:pokud bys chtel jen budík tak mám skaldem jeste jedno EGT vc cidla od prosportu... na cene bychom se domluvili..

http://dicompracing.com/ukaz.php?id=5346
nemas aj nejake foto toho??

dik
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,
Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum »

MYSAK píše:Taky uz sem to s kamosem resil ale trochu sme uvizli na cidle ktery zmakne tu teplotu. jaky pozivate?
tohle resi radim, tusim ze to je nejake cidlo do keramickych peci, je drahe jako prase
Uživatelský avatar
Idaho
user
Příspěvky: 690
Registrován: 08.06.2006, 08:24

Příspěvek od Idaho »

remo píše:
Idaho píše:pokud bys chtel jen budík tak mám skaldem jeste jedno EGT vc cidla od prosportu... na cene bychom se domluvili..

http://dicompracing.com/ukaz.php?id=5346
nemas aj nejake foto toho??

dik
sakra jsem ted mmo zkusím prolízt net...

edit : nasel jsem obrazek na ebayi..
Obrázek
prosim dotazy, objednávky směřujte na idaho(zavináč)dicompracing.com ne do PM ...72789432tři
_____________________
Prodej seriových ND, autoservis, transport po EU na podvalu ( od 7kč/km ) tak i na dovolenou - řidič + 7míst, dual klima, LEd TV ( od 4,5kč/km )
Dovoz JDMmotorů/frontclipů, osobní výběr a kontrola dovážených dílů
Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc »

Odpovědět