Kolik je pokuta za dálniční známku?

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Kolik je pokuta za dálniční známku?

Příspěvek od 935Baby » 19.07.2006, 16:27

Nevíte někdo kolik ted podle novej předpisů dávaj když vás načapaj na dálnici bez známky?

Slyšel jsem neco že snad až 10 000Kč :shock: Začínám silně uvažovat že ji začnu kupovat :cry:

Včera jsem jel z Nového Strašecí do Kladna po dálnici a poldové nikde. Z Kladna zpět jsem to naštěstí vzal přes vesnice no a u Nového Strašecí jsem se napojoval na dálnici - respektive na Karlovarku - to napojení je naštěstí za koncem dálnice no a v připojovacím pruhu stali poldové :shock:

No, asi už to příště nebudu pokoušet. Za 10 000Kč by jsem měl nakoupeno známek na 10let dopředu :lol:
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je pokuta za dálniční známku?

Příspěvek od Mirek » 19.07.2006, 16:35

935Baby píše:Nevíte někdo kolik ted podle novej předpisů dávaj když vás načapaj na dálnici bez známky?

Slyšel jsem neco že snad až 10 000Kč :shock: Začínám silně uvažovat že ji začnu kupovat :cry:

Včera jsem jel z Nového Strašecí do Kladna po dálnici a poldové nikde. Z Kladna zpět jsem to naštěstí vzal přes vesnice no a u Nového Strašecí jsem se napojoval na dálnici - respektive na Karlovarku - to napojení je naštěstí za koncem dálnice no a v připojovacím pruhu stali poldové :shock:

No, asi už to příště nebudu pokoušet. Za 10 000Kč by jsem měl nakoupeno známek na 10let dopředu :lol:
mno pokuta za chybejici znamku v novem zakonu muze dosahnout az 500tis 8)
Resi se to v zakonu ze neni osetreny kdy se muze pouzit tahle maximalni pokuta...pokud narazis na buzika poldu...dostanes pul melcku :)
Naposledy upravil(a) Mirek dne 20.07.2006, 08:17, celkem upraveno 1 x.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik je pokuta za dálniční známku?

Příspěvek od 935Baby » 19.07.2006, 16:59

Mirek píše:mno pokuta za chybejici znamku v novem zakonu muze dosahnout az 500.000 tis 8)
Resi se to v zakonu ze neni osetreny kdy se muze pouzit tahle maximalni pokuta...pokud narazis na buzika poldu...dostanes pul melcku :)
A doprdele :(
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 19.07.2006, 21:09

Presne tak. Za p*coviny, ktere nikoho neohrozuji, si ten kreten Spejbl (Simonovsky) uctuje statisice, ale ze nas ty kurvy socanske okradly o miliardy na (schvalne) nezavedenych tranzitnich poplatcich pro pretizene kamiony, to je v pohode. Za to se nikomu nic nestane... Za miliardy, ktere chteji nahazet do kanalu za nemoderni a predrazeny system elektronickeho mytneho bych ty voly taky nechal vyznamenat (a potom porazit).
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Milda
user
Příspěvky: 586
Registrován: 05.10.2004, 15:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda » 20.07.2006, 07:33

Jo jo, jak na dalnici zabijes par lidi tak to jeste jde, vic jak 50k pokutu nedostanes, ale jak u toho nebudes mit dalnicni znamku, tak se nedoplatis. At zije Kocourkov! :lol:

Uživatelský avatar
tamo
user
Příspěvky: 1085
Registrován: 22.10.2004, 12:59
Bydliště: Podhájska, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tamo » 20.07.2006, 08:29

Ja som pocul ze budete dostavat pokutu aj zato ze si neodstranis staru dialnicnu znamku zo skla. To co u vas plati teraz to je neskutocne....
Nissan 200SX S13 1990

Uživatelský avatar
Milda
user
Příspěvky: 586
Registrován: 05.10.2004, 15:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda » 20.07.2006, 08:50

tamo píše:Ja som pocul ze budete dostavat pokutu aj zato ze si neodstranis staru dialnicnu znamku zo skla. To co u vas plati teraz to je neskutocne....
Jo to je pravda, jestli mas chut, tak tady jsou nejake dalsi "speky" i prirazenymi postihy http://www.novapravidla.cz/prestupky_a_ ... prestupku/

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 20.07.2006, 08:50

tamo píše:Ja som pocul ze budete dostavat pokutu aj zato ze si neodstranis staru dialnicnu znamku zo skla. To co u vas plati teraz to je neskutocne....
jj pravda.....sou to kreteni...byl bych pro protestni jizdu Prahou a ochromeni dopravy zacpama :)
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 20.07.2006, 09:32

to je malo, je potreba zjistit jmena vsech tech dementu, co to v teto podobe schvalili, vyhnat je na vysoky kopec a rozstrilet na mraky, nejlepe i s celymi rodinami, aby se ten povl nemohl mnozit. Nebo treba defenestrace, to u nas ma i tradici... Kazdopadne bohati pitomci v drahych autech prasit neprestanou, na to maji prilis mnoho penez a bylo vytvoreno dokonale prokorupcni prostredi, zatimco obycejny slusny ridic bude buzerovan kreteny, kteri neumeji cist a asi jim chybi zakladni vzdelani http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=2414 a kterym byly dany takove pravomoce, jake by jinak nikdy a nikde neziskali. Jak jinak by to mohlo vypadat, kdyz jim veli nekdo, kdo nedava matematiku prvniho stupne zakladni skoly http://www.novinky.cz/domaci/ministr-si ... gmb2i.html. Novy buzersystem me neskutecne sere, jezdim 22 let a nikdy zadny problem, na silnicich jsem videl a zazil snad uz vsechno. Myslim, ze poradek na silnicich se dal zjednat i se starou vyhlaskou a bez buzerace. Na silnicich se nic nezmenilo - nekteri kamionisti a kreteni jezdi dal jako prasata, dopravni propustnost nekterych mist se znacne zhorsila, nesmyslne lesy zbytecnych znacek se nadale rozrustaji (na 100m jedne mistni silnice jsem jich napocital 12) a k tomu nam hrozi nesmyslne vysoke pokuty za kraviny (znamka, prekroceni rychlosti s nulovou toleranci atd). Pritom presnost tachometru je +/- 10% a policejnich radaru +/- 3%, takze v krajnim nepriznivem pripade vam nameri pri 50km na tachometru az 57km/h. Navic vas zmeri radarem, ktery si jednou rocne MUSI nechat zkalibrovat v zahranici, protoze u nas je to ZAKAZANE - viz http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006071001. Proste a jednoduse, stejne tem dobytkum slo, jde a pujde jen o koryta, vlastni prospech, beztrestne zlodejiny a nepostizitelnost, zatimco obycejny obcan to vsechno zaplati a odskace. Na volice se totiz nesere jen jednou za volebni obdobi - pred volbami...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek » 20.07.2006, 09:47

doublejay píše:to je malo, je potreba zjistit jmena vsech tech dementu, co to v teto podobe schvalili, vyhnat je na vysoky kopec a rozstrilet na mraky, nejlepe i s celymi rodinami, aby se ten povl nemohl mnozit. Nebo treba defenestrace, to u nas ma i tradici... Kazdopadne bohati pitomci v drahych autech prasit neprestanou, na to maji prilis mnoho penez a bylo vytvoreno dokonale prokorupcni prostredi, zatimco obycejny slusny ridic bude buzerovan kreteny, kteri neumeji cist a asi jim chybi zakladni vzdelani http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=2414 a kterym byly dany takove pravomoce, jake by jinak nikdy a nikde neziskali. Jak jinak by to mohlo vypadat, kdyz jim veli nekdo, kdo nedava matematiku prvniho stupne zakladni skoly http://www.novinky.cz/domaci/ministr-si ... gmb2i.html. Novy buzersystem me neskutecne sere, jezdim 22 let a nikdy zadny problem, na silnicich jsem videl a zazil snad uz vsechno. Myslim, ze poradek na silnicich se dal zjednat i se starou vyhlaskou a bez buzerace. Na silnicich se nic nezmenilo - nekteri kamionisti a kreteni jezdi dal jako prasata, dopravni propustnost nekterych mist se znacne zhorsila, nesmyslne lesy zbytecnych znacek se nadale rozrustaji (na 100m jedne mistni silnice jsem jich napocital 12) a k tomu nam hrozi nesmyslne vysoke pokuty za kraviny (znamka, prekroceni rychlosti s nulovou toleranci atd). Pritom presnost tachometru je +/- 10% a policejnich radaru +/- 3%, takze v krajnim nepriznivem pripade vam nameri pri 50km na tachometru az 57km/h. Navic vas zmeri radarem, ktery si jednou rocne MUSI nechat zkalibrovat v zahranici, protoze u nas je to ZAKAZANE - viz http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006071001. Proste a jednoduse, stejne tem dobytkum slo, jde a pujde jen o koryta, vlastni prospech, beztrestne zlodejiny a nepostizitelnost, zatimco obycejny obcan to vsechno zaplati a odskace. Na volice se totiz nesere jen jednou za volebni obdobi - pred volbami...
Souhlas...co podniknem? 8)
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Příspěvek od cornhollio » 20.07.2006, 10:47

neco by sme mely tohle je totiž neuveritelnej bordel
FIRE WALK WITH ME

Uživatelský avatar
Kopriw
user
Příspěvky: 1081
Registrován: 15.07.2006, 14:09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kopriw » 20.07.2006, 11:09

je to prasarna :(

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Příspěvek od Conrad » 20.07.2006, 14:42

Aspoň toto by mohlo vnést trochu osvěty :wink:

Jak na radary?

No co, když vyjebávají oni s náma, proč né my s nima?

Myslím, že by bylo dobré co nejvíce řidičů informovat o možnostech obrany
při kontrole a obstrukcích, které sice body nezachrání, ale alespoň
zaměstnají úřady. Budu stručný: hlavní zbraní je požadování kalibračního
protokolu, který musí policista předložit na místě a to v ORIGINÁLE (event.
notářsky ověřená kopie), dále Vám musí ukázat kalibrační známky na těle
měřícího zařízení a jeho hlavě (v praxi to znamená Vás naložit, zavézt k
radaru, což na např. na dálnici zabere půl hodiny). Pokud něco z toho na
místě nemá, je třeba to uvést do protokolu a měření je neplatné (a lze
zvážit podání trestního oznámení za zneužití pravomoci event. pokus o
podvod). Dále máte právo žádat o dodatečné přezkoumání měřícího zařízení -
to bude sice asi v pořádku, ale radar bude na dva tydny vyřazený - když to
tak udělají všichni nebude čím měřit :-) Pokud Vám připadá příslušník při
kontrole pod vlivem alkoholu či nějaké látky a uvedete to do protokolu, měl
by se neprodleně odebrat na odběr krve, aby toto podezření vyvrátil. V
přestupkovém řízení lze také požadovat dokument o tom, že daný příslušník
byl proškolen k obsluze radaru a samozřejmě také notářsky ověřenou kopii
jeho OP nebo jiného průkazu, aby byla jistota,že je skutečně tím za koho se
vydává. Atd.

A rozešlete to co nejvíce lidem !!!!

Asi to má význam jenom když by už asi víc nenašli a nezatopili ještě víc , ale přesto ....nevadí že sem bit, hlavně když se peru :D

Uživatelský avatar
Milda
user
Příspěvky: 586
Registrován: 05.10.2004, 15:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda » 20.07.2006, 14:59

Obavam se ze v pripade vyse popsanych postupu Ti bude uctovana pokuta blizici se k mozne horni hranici za dany prestupek, coz uz ted nemusi byt moc sranda :(

Uživatelský avatar
remo
user
Příspěvky: 1020
Registrován: 08.11.2005, 14:48
Bydliště: Bratislava/Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remo » 20.07.2006, 14:59

najviac ma zaraza ze si clovek moze ist odsediet az do 10r a za kradeze a lupezne prepadnutia to je tak okolo 5, to je cisty hardcore. do CZ idem najblizsie vlakom a po prahe sa vozim iba metrom kua
remo

200SX S13, 1991 dovoz z DE
BOV ventil, filter priameho sania GREEN do 450PS, FMIC Kit, bateria premiestnena do kufra, apex performance podvozok, walbro pumpa, drift volant, shortshifter, 17" Alessio 215 a 225, budiky tlak+teplota oleja a boost, EBC HKS ECV IV, svarosvor, T28 Turbo s S14 chip S2 a 1Bar na turbe, odvetranie vaciek, camber bolts, skrupiny Spacro Sprint, 5 bodove pasy, D2 hydraulicka rucka, vyhadzany komplet interier, predna aj zadna rozpera, ulozenie motora a prevodovky na pevno na hlinikoch, vsetky hlinikove remenice, velky vodny chladic, jednoidielny kardan, odlahceny zotrvak, kovokeramika,

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 153 hostů