ZAPOJ SE I TY!!!

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

ZAPOJ SE I TY!!!

Příspěvek od doublejay » 07.07.2006, 10:11

!!!DULEZITE! WICHTIG! IMPORTANT!!!

Na protest proti debilni uprave pravidel s jeste debilnejsim bodovym hodnocenim a co nejtvrdsim postihovanim prestupku, ktere nikoho neohrozuji atd., je na dnesni den (7.7.2006) vyhlasena protestni akce "Den pana Klobouka", viz http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006062601

Vybavte se prislusnym "kloboukware" http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006061102 a vyrazte do ulic!!!

S pozdravem "AT TO TE BANDE DOBRE PLACENYCH IMBECILU JEN TAK NEPROJDE"

Vas JJ
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Příspěvek od cornhollio » 07.07.2006, 12:53

ja bych udelal nakej protest tohle je podle me na nic
FIRE WALK WITH ME

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 07.07.2006, 13:14

i protest je na nic. sem byl predevcirem v noci v parku a cumel na hlavni silnicu, staly tam mestsky prasata.. staveli uplne kazdyho, fronta jak na banany za komancu a ti cypi si jentak pili kaficko.. fakt sila.

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Heini » 07.07.2006, 13:40

Zablokovat všechny výjezdy z Prahy 8) Prostě se vléct všude 30 a jezdit furt dokola. Nejniší rychlost je omezena jen na dálnici na 80.

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 07.07.2006, 13:43

Heini píše:Zablokovat všechny výjezdy z Prahy 8) Prostě se vléct všude 30 a jezdit furt dokola. Nejniší rychlost je omezena jen na dálnici na 80.
a bude to mit stejny efekt jako vlezt do mikrovlnky..

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Heini » 07.07.2006, 13:45

A co ti můžou? Nic neporušíš a hold budeš tvrdit že máš strach z porušení rychlosti :lol:

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 07.07.2006, 13:48

muzou ti akorat tak zavolat fajrontvagen bo se v aute upeces dokrupava

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Heini » 07.07.2006, 13:49

Vole nejsme v Africe taky se ochladí :lol:

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 07.07.2006, 13:51

rozumik píše:i protest je na nic. sem byl predevcirem v noci v parku a cumel na hlavni silnicu, staly tam mestsky prasata.. staveli uplne kazdyho, fronta jak na banany za komancu a ti cypi si jentak pili kaficko.. fakt sila.
tak fotka a hned volat do novy ne? tyve.... :lol: 8)

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 07.07.2006, 17:18

Heini píše:Zablokovat všechny výjezdy z Prahy 8) Prostě se vléct všude 30 a jezdit furt dokola. Nejniší rychlost je omezena jen na dálnici na 80.
No a prave o tom ten protest je. Kdyz se treba konkretne v Praze snizi prujezdnost diky stupidnimu dodrzovani predpisu, treba to docvakne nejen tem volum, co to vymysleli, ale i tem, co tise nebo i nahlas prikyvovali. Bud at omezi rychlost tam, kde je to opravdu nutne nebo at se misto vyhazovani megakorun do kanalu postaraji o to, aby se dalo jezdit. O tom, ze pujdeme do EU, se vedelo nejmin 2 roky predem. Co udelali pro zpoplatneni prujezdu prelozenych kamionu? Nic. Platime dalnicni znamky - kolik se opravilo dalnic nebo postavilo novych? Kdy z D1 zmizi nektere uzavirky, ktere jsou tam pres rok a na kterych se viditelne cele dny nepracuje? Pak se to resi znackami "30km/h" a "prace na silnici" na nekolikakilometrovych usecich bez zjevneho pohybu - treba cely vikend, nikde nic rozdelaneho... Minuly tyden jsem zahucel do diry na pul kola primo pred budovou Krajskeho uradu. Nastesti hned po odboceni, v cca 20km/h. Ale i tak to byla slusna morda. Jet tam povolenou rychlosti (50), jsem bez kola. Povinne sviceni? Jen za letosek jsem uz menil 2 zarovky a loni taky 2. To sviceni se na tech tankodromech kurevsky prodrazi. At jdou soudruzi do hajzlu i se svym 411/2005...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrkevvzime » 07.07.2006, 17:31

je to i prachach
vis kolik MP vydelaji do mestskych rozpoctu?
ted jsem cetl, ze v nakym meste prestanou davat boticky a budou davat jen blocky a ty auta MP co davali boty budou merit rychlost a proc???
protoze za 51km/h ma mestska kasa 2000,- a MP je placena mestem...

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 07.07.2006, 17:37

mrkevvzime píše:je to i prachach
vis kolik MP vydelaji do mestskych rozpoctu?
Na tomhle me s*re hlavne to, ze kdyz chces jit ke statni policii, delas ruzne testy a prijimaci pohovory, zatimco k mestske donedavna brali kohokoliv (ted snad uz chteji aspon maturitu). Je tam par solidnich chlapu, ale taky - podle jejich slov - spousta (hlavne novych, mladych, snazivych) frustrovanych kokosaku, kteri si potrebuji neco dokazat... Jinymi slovy - MP je a bude placena mestem a za vybrane pokuty budou premie... Za den potkam jednu, max. 2 hlidky dopravky PCR, ale zato 3-6 aut MP.

"Korupce a buzerace, to je nase agitace!!!"
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
cornhollio
user
Příspěvky: 981
Registrován: 14.07.2005, 11:37
Bydliště: in the middle of nowhere

Příspěvek od cornhollio » 07.07.2006, 19:22

no je to tak boužel jdeme do pici a jen jen na nas jak se k tomu postavime , nechapu jak muže za nas lidi rozhodovat banda takovejch zasranejch komunistu , sice to nemäj v nazvu ale sou . myslim že vetsine lidi se to nelibi tak proc s tim neudelame neco !!!
FIRE WALK WITH ME

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 07.07.2006, 21:39

tenhle narod se na neco zmuze jednou za 20 let, jeste ma cas.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
Heini
user
Příspěvky: 1817
Registrován: 30.03.2005, 21:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Heini » 07.07.2006, 21:48

Tuhle debatu chce prezentovat jinde..........
A jinak k policistům MP, v začátcích mněli udržovat pořádek v obcích a městech ale dnes je zajímá spíše parkování a přestupky řidičů. Tohle prostě posuzuji podle toho že za dva roky jsem nevyděl jedinýho MP v parku před hlavákem pouze státní poliše. Tam prostě s těch bezdomáčů, dílerů a černých tlam nic nedostanou tak opruzují slušné lidi. Mám za to že tohle je jejich parketa co mají dělat a né si hrát na dopravní policií!
A to už vůbec nemluvím o tom že ani neznají zákony. Máme před naším hotelem povolení pro zastavení na nezbytně nutnou dobu pro naložení a vyložení a ty tupouni tam deně chodí a přikazují že autobus plný hostů musí být do tří minut vyložen. Nakonec to dopadlo tresním oznámením na strážníka MP který napadl řidiče. Po upozornění na povolení od magistrátu a policie se jejich nadřízený jen smál a tvrdil že ho to nezajímá.
Takže závěrem se můžete modlit ať nenarazíte na cestě na takového blba!!!

PS: prostě z nás udělaj národ cvičených opic!!! :evil:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 201 hostů