Nabídka MOTUL 300V 15W50 a Castrol TAF-XS

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nabídka MOTUL 300V 15W50 a Castrol TAF-XS

Příspěvek od street.racer » 29.06.2006, 11:25

Koupili jsme 60L sud špičkového oleje MOTUL 300V 15W50 na dílnu. Cena bude předběžně 400,- za litr.
Jedná se o plně syntetický olej vyroben jedinečnou dvojitou esterovou syntézou. Je extrémně odolný vůči přtrhnutí olejového plaku a zůstává na povrchu mnohem déle než klasický olej. Též tepelná odolnost je velmi vysoká a je nízký pokles viskozity při vysokých teplotách. Viskozita 15W50 byla zvolena jako kompromis mezi odolností oleje a třecích ztrát. Tento olej splňuje všechny požadavky závodních týmů, ale zároveň nepostrádá každodenní požadavky jako je schopnost čištění, pohlcování karbonu a schopnost dostatečného mazání i při zředění benzínem.

300V má také reference o níže uvedených konstruktérů.
HONDA MUGEN, OSELLA ALFA ROMEO, PORSCHE, JAGUAR, NISMO, VENTURI, KREMER PORSCHE, COURAGE, SONAUTO PORSCHE atd.

Obrázek

Dále ještě nabízíme olej do převodovky Castrol TAF-XS. Cena za litr je jedinečných 360,-. :wink:

Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 29.06.2006, 19:02

až budu dělat kovanej motor, tak se ozvu, o tomto oleji vím že je velice a dost dobrej a můj dodavatel co už jsem ho asi rok neviděl, mi ho nabízel za 380, tudíž i ta cena je oki pro běžného spotřebitele,

takže vzkaz pro ostatní, opravdu s tímhle neprohloupíte, jedině, že by jste ho měli levněji :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 137 hostů