Help - nebo me z tech počítačů už jebne

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Help - nebo me z tech počítačů už jebne

Příspěvek od 935Baby » 11.05.2006, 11:44

Tak jsem si chtel zazalohovat nejaka data z pevneho disku na CD-RW. Plan zni jednoduse ale jako obvykle se neco posralo :twisted:

Zalohuji pomoci programu NERO verze 6.6.0.3

vetsina dat jsou ulozene webove stranky

A ted ten problem:

pri vypalovani mi to napise ze ulozene soubory maji prilis dlouhy nazev a ze nemohou byt ulozeny. Reseni se zda byt jednoduche > prejmenovat to > ale kdyz je tech souboru cca 100 nebo vice tak uz to neni zadna prdel prejmenovavat, hlave s tim nechci ztracet cas

Zkousel jsem v NERU v okne Burn complimation nastavovat ISO - zkousel jsem ruzne moznosti:

- ISO 9660 + Joilet, dole zaskrtune vsechny polozky co tam jsou a porad nic
+ ruzne kombinace

Nevíte nekdo co stim? Neznate jiny vypalovaci program ktery by si s temi nazvy poradil?

Predem dekuji za jekekoliv napady - tedy krom tech typu .... vem a vyhod to z okna :D
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 11.05.2006, 12:30

zazipuj si to celý nebo použij ntbackup a pak si vypálíš jenom ten jeden soubor 8)

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Help - nebo me z tech počítačů už jebne

Příspěvek od rozum » 11.05.2006, 12:41

mi se to taky jednou objevilo a normalne sem to odklikl a vypalilo to v pohode..

Uživatelský avatar
Gerox
user
Příspěvky: 1346
Registrován: 22.04.2005, 13:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gerox » 11.05.2006, 12:52

ja mel to samy...a pokud si dobre pamatuju tak mi to nabidlo naky zkracovani...anebo minimalne vyhodil seznem tech co se musi zkratit...a hend je aktivoval...cili jsem mackal jen delete chvili a pak enter...

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 11.05.2006, 12:52

Martin_534 píše:zazipuj si to celý nebo použij ntbackup a pak si vypálíš jenom ten jeden soubor 8)
Dobrej tip, jako nouzovka to fungovat bude. Ale aby toho nebylo malo tak mam i nechutne zacpanej disk takze jaksi nemam misto kam byl ulozil ten zazipovanej soubor.

Holt bych musel neco promazat atd - to jsou vsechno alternativy se kterymi prichazi jenom dalsi problemy :(
rozumik píše:mi se to taky jednou objevilo a normalne sem to odklikl a vypalilo to v pohode..
Prave ze jsem to vypalil a ty soubory kde to psalo ze maji prilis dlouhy nazev tam nebyli :twisted:

Jeste experimentuju s programem NERO Back It Up ale zatim podle pokusu to vypada ze si ze me dela prdel.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 11.05.2006, 13:19

Tak se mi to nakonec povedlo

Použil jsem program NERO Back It Up, ten si poradi s delsími nazvy tím že názvy předelá do formátu 8.3 (zkrácený formát) a takto je zazálohuje.

Pak když budete obnovovat zálohu ty názvy předělá zpět na původní délku.
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
mrkevvzime
user
Příspěvky: 1397
Registrován: 23.08.2005, 21:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrkevvzime » 12.05.2006, 06:28

hm ted jsem na to koukal a je tam k zaskrtnuti -Povolit více než 64 znaků v názvech souborů podle normy Joilet- ani s timhle ti to nejelo?

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 12.05.2006, 09:20

nee, jsem zkousel vsechny mozne kombinace :D a porad nastala nekriticka chyba a nebo to prozmenu mlelo : nasledujici soubory nejsou kompaktibilny se systemem CD.

Jsem mel dokonce zaskrtnuto povolit max 255 znaku v nazvech (nebo cestach) souboru.

Pouze program NERO Back It Up to vyrešil
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 125 hostů