čkp

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

čkp

Příspěvek od Kentoya » 25.04.2012, 01:35


Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: čkp

Příspěvek od adner » 25.04.2012, 20:19

tohle se ví dávno akorát že nikde nebyl k mání žádný konkrétní výsledek konfliktu s čkp...patrně proto, že čkp nikdy nechtěla jít do soudního sporu aby se toto neprovalilo a u neochvějných protivníků od "zákonem stanovených sankcí" upustila. Momentálně se to snaží řešit tak aby lidi o ničem nevěděli, spadlo to exekutorovi, exekutor vymůže pohledávku bez možnosti obrany a čkp je z obliga = z čehož vyplývá, že se jedná o naprosto bezskrupulozní systém, jak z lidí za jakoukoliv cenu vytáhnout peníze, kde "ochrana nevinných řidičů je jen pouhou zástěrkou"...takže z tohoto pohledu má článek nebývalou vypovídací hodnotu :thumbleft:

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: čkp

Příspěvek od Kentoya » 25.04.2012, 20:40

já i bez tohoto článku se s nima hádám už tři měsíce a akorát to postoupili někam dále, ale i tam se budu hádat, trvalé bydliště mám na obci, tak at spustí exekutorská pila a podám na ně žalobu, že auto zůstalo nabourané v madarsku a že jsem ho tam prodal jánoszovi ....... a že už nejsem od té doby majitelem ani provozovatelem a že vymáhají neoprávněně

Uživatelský avatar
adner
user
Příspěvky: 2480
Registrován: 10.03.2006, 03:15
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: čkp

Příspěvek od adner » 25.04.2012, 21:33

jednoduše stačí, když se otočíš na tom paragrafu, kde se píše, že "pojištěna musí být všechna vozidla, která jsou provozována na pozemních komunikacích bla bla atd", ovšem ne ta na soukromém pozemku. Pokud budou kontrovat neodevzdáním cedule do depozitu, pošli je do prdele s tím, ze jim po tom vůbec nic není, jelikož je to věc magistrátu. Pokud budou chtít něco dokazovat, taktéž vyslat nach arsch s dovětkem, že dokazovat jedině u soudu a nenápadně podotknout, že to bude hlavně jejich starost. Je dobré jim všechna tato oznámení zasílat doporučeně a na doručenku.

...dívčina z Černých ovcí výše... jsem zvědav, jestli se jí to podaří protlačit do televize, protože čkp má nad sebou velmi mocnou ochrannou ruku a po zprávách tohoto typu není vůbec žádná poptávka...

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: čkp

Příspěvek od Fizzbiker » 25.04.2012, 21:45

kurde se sem platil pet litru za motorku co byla tak rozdelana ze nesla ani najit....

su poucen... ale pravda s tim depozitem to zkouseli tez, a poradce byl k hovnu ptotoze toto mi neporadil...

nakonec sem to zaplatil bo sem se stim nechtel srát... je to zavšivene zmrdstvo.

dobry clanek i postrehy. diky.

co se tyce cernych ovci moc tomu neverim... moc velke koryto na to aby to proslo...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: čkp

Příspěvek od Kentoya » 26.04.2012, 19:02

jen tak pro zajímavost až po odpovědi a to nikoliv čkp, ale exekutorům, kde jsem jim napsal, že mě klidně můžou hnát k soudu, či zcela klidně na mě uvalit exekuci a do závorky jsem dodal, že mám adresu na obecním úřadě a na účtě že jsem v mínusu) si ta exekutorka vyžádala opět kupní smlouvu v madarštině a že věc bude pravděpodobně zastavena

jak to dopadne nevím, ale nezaplatím čkp ani fenik

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: čkp

Příspěvek od jagy » 27.04.2012, 08:51

Vi nekdo, jak postupovat, kdyz jsem koupil auto a prodejce mi ani po roce neposlal doklady? Nemam moznost auto prihlasit a platit povinne ruceni na auto, ktere stoji je blbost... a pokud to odhlasil a papiry jen skryva, tak po me CKP bude chtit penize za nepojistene obdobi.
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: čkp

Příspěvek od Fizzbiker » 27.04.2012, 09:41

zajdi s kupni smlouvou na urad... informace by sice nemeli poskytovat ale pokud mu vysvetlis situaci jen ho popros o overeni zda to vozidlo prevedl. pokud je uz natebe napsane mas pravo nahlidnout takze pokud to odmitne a ty reknes nejsem tedy majitelem a on rekne ne. tak neporusi zadny predpis a ty budes vedet.

pokud ano jsi "majitel" nech si vystavit duplikaty TP OTP asi i nove RZ

pokud ne:
a) muzes se na to vysrat rozdelat to na dily
b) SZ
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: čkp

Příspěvek od blázen » 27.04.2012, 10:02

to vymáhání zpětně je pěknej hnůj :roll:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Aku
user
Příspěvky: 508
Registrován: 28.11.2010, 22:14
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: čkp

Příspěvek od Aku » 13.07.2012, 13:03

hosi nevite jak se zachovat kdyz vozidlo ma uz jiny majitel na slovensku ma velky tp ale moto je odhlasene na me ale uz moje neni tim padem nemuzu poslat ten dopis o vyjadreni kde je moto ted pojistene a vin cislo a podobne protoze k tomu nemam podklady,dluh zaplatim ale nevim co stim dopisem,jestli se na nej vykaslat,a nebo jim zavolat a resit to nemate nekdo skusenost?
200sx s13 sold,Eclipse 2g. sold,e36 sold,impreza gt sold,impreza wrx batoh sold,impreza wrx sold,impreza wrx sti sold,impreza gc8 sti sold,celica gt4 185 sold,e36 sold,eclipse gsx 1g. sold,lanevo 6 akt.,corolla e11 4x4 akt.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů