problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
neo--
user
Příspěvky: 124
Registrován: 31.12.2008, 04:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od neo-- » 08.01.2009, 00:05

nevite cim muze byt když se mi ani po 100km vubec nezvedne rucicka teploty,jen když za to vemu tak se to zvedne a nahovno to topí? muže to bejt termostat ? a taky rucicka tachometru sa mi zvedne až tak po minute jizdy???? to je divny ne ? a jeste mi porad svití kontrolka vody ve vodstrikovacich i když sem tam už dolil a nejdou mi odstrikovace ani na vokno ani na svetla ?? a taky sou vprdely sinchrony na trojce (aspon teda myslím) bez meziplinu tam de pokaždy prez zuby

Uživatelský avatar
otasTM
user
Příspěvky: 1746
Registrován: 27.12.2004, 20:35
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od otasTM » 08.01.2009, 00:07

nezamrzlo ti to trošku :D

Uživatelský avatar
MIRIS
user
Příspěvky: 1102
Registrován: 09.05.2007, 12:36
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od MIRIS » 08.01.2009, 05:42

neo-- píše:nevite cim muze byt když se mi ani po 100km vubec nezvedne rucicka teploty,jen když za to vemu tak se to zvedne a nahovno to topí? muže to bejt termostat ? a taky rucicka tachometru sa mi zvedne až tak po minute jizdy???? to je divny ne ? a jeste mi porad svití kontrolka vody ve vodstrikovacich i když sem tam už dolil a nejdou mi odstrikovace ani na vokno ani na svetla ?? a taky sou vprdely sinchrony na trojce (aspon teda myslím) bez meziplinu tam de pokaždy prez zuby
pokud to fakt nemas zamrzli tak to je urco termostat.rucicka tachometru tam mas volny cido,to cidlo je nekde zespod na prevodovce tak se tam mrkni.a co se tyka te kontrolky vody tak se musiz dostat na nadrzku a mrkni taky na cidilko a nebo to odpoj.
makam na nem

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od OndraS13 » 08.01.2009, 07:17

Jelikož se nejspíš jedná o vadnej termostat tak aby ti to aspoň topilo než seženeš novej tak doporučuju dát třeba papírovej karton před chladič ! - nebude ti to tak chladit !
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Murthy
user
Příspěvky: 231
Registrován: 14.08.2007, 17:03
Bydliště: Obříství
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od Murthy » 08.01.2009, 18:58

To máš dobrý mě ručička teploty vystřelí do červenýho hned po cca 500metrech :D
Nissan Sunny GTi N13 - CA18DE

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od driftak » 08.01.2009, 19:00

Dirick11 píše:To máš dobrý mě ručička teploty vystřelí do červenýho hned po cca 500metrech :D
Mne ide rucicka plynule hore, ale vrie mi voda skor, a nieco sa mi pali a dymi a smrdi mi to jak puca. :( Ale dirick my mame asi iba zle cidla. :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Murthy
user
Příspěvky: 231
Registrován: 14.08.2007, 17:03
Bydliště: Obříství
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od Murthy » 08.01.2009, 19:10

driftak píše:
Dirick11 píše:To máš dobrý mě ručička teploty vystřelí do červenýho hned po cca 500metrech :D
Mne ide rucicka plynule hore, ale vrie mi voda skor, a nieco sa mi pali a dymi a smrdi mi to jak puca. :( Ale dirick my mame asi iba zle cidla. :lol:
JJ vypda to na cidlo a mozna to bude i zavzdusneny protoze voda se vari a motor je lehce vlaznej
Nissan Sunny GTi N13 - CA18DE

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od driftak » 08.01.2009, 19:14

Dirick11 píše:
driftak píše:
Dirick11 píše:To máš dobrý mě ručička teploty vystřelí do červenýho hned po cca 500metrech :D
Mne ide rucicka plynule hore, ale vrie mi voda skor, a nieco sa mi pali a dymi a smrdi mi to jak puca. :( Ale dirick my mame asi iba zle cidla. :lol:
JJ vypda to na cidlo a mozna to bude i zavzdusneny protoze voda se vari a motor je lehce vlaznej
Take nieco mam aj ja. Zavzdusnene??? ako voda v chladici?? ja viem ze mi dost unika podtlak, a koli tomu mi ani otacky nedrzi, ale priamo tento problem som nespajal s vyvaranim vody
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
neo--
user
Příspěvky: 124
Registrován: 31.12.2008, 04:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od neo-- » 08.01.2009, 20:55

¨to ja stimle tim problemy nemam ........koupil sem hooodne hooodne levne 200sx je to asi tyden, mnel ho nejakej strejka od 93roku takže nehoneni a zda se byt motorovje v pohode jen klapou hydra ma najeto 200 000km a neni to na nem znat jede porad jak svine turbo je v pohode ale dole celkem dost zrezlej ....vzadu je neco se silentblokem dost to mlati když zaradim nebo za to vemu a vepredu u leviho kola ma urezlej nosnik ..tam navarim novej a pude na prodej na jare cca kolem 30 000 - 40 000 kč podle toho co tam opravím

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od Petr.S14 » 08.01.2009, 21:12

jestli ti to zamrzlo a davál si tomu kotel, tak jsi pěknej vůl
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
neo--
user
Příspěvky: 124
Registrován: 31.12.2008, 04:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od neo-- » 08.01.2009, 21:27

nedaval sem tomu kotel ...když sem to koupil tak sem s tim jel skoro 300km domu v tejdle zimne na letnich gumam takže sem tomu kotel davat nemoch a když sem dojel tam kde to už znam tak sem na nej sloupnul a trochu sem ho projel a jeste si uzil na parkovisti ....po tech 200km už ta teplota povilezla nahoru a pak už to bylo v pohode ..ale strasne rychle to vychladne ....jestly nekdo vi o termostatu tak sem s nim

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od doublejay » 08.01.2009, 21:41

termostat kup kdekoliv novy, 150Kc neni moc...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
SDRT
user
Příspěvky: 307
Registrován: 11.11.2007, 04:17
Bydliště: Michalovce Brisbane Australia

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od SDRT » 08.01.2009, 22:04

doublejay píše:termostat kup kdekoliv novy, 150Kc neni moc...
ale pouzij len Nissan origo thermostat.

Asi tam ziadny nemas ked Ti nekuri a ani sa nehreje.
DRIFT TEAM SLOVAKIA
COPIE JAPONSKYCH ZNACIEK A Mini znacky PRIVESKY ** Inteligent meters for sale :
Novy-Ken Nomura,Uras edition 1 na prodej. Novy D1 spec limited edition 1 na prodej. Blitz R-vit & R-fit dvojka na prodej. Greddy Intelligent infometer na prodej.
parts/accessories NA PREDAJ
http://stores.ebay.com.au/DRIFT-MEDIC-WHOLESALE
http://stores.ebay.com.au/MPM-IMPORTS

Uživatelský avatar
neo--
user
Příspěvky: 124
Registrován: 31.12.2008, 04:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od neo-- » 10.01.2009, 12:19

no obednal sem tendle ten... http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.as ... eId=100095 ale vubec nevím kde ho na motoru najdu , jak to vypada muze mi nekdo poradit?? mam 200sx teprve tak tejden, byl hodne levnej tak ho davam dopořadku, predtim sem mnel mazdu 323f ta ted bude smutne koukat z garaže.... :lol:

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: problemy termostat, tachometr, odstrikovace,prevodovka...???

Příspěvek od driftak » 10.01.2009, 15:07

neo-- píše:no obednal sem tendle ten... http://www.elitecat.cz/ArticleDetail.as ... eId=100095 ale vubec nevím kde ho na motoru najdu , jak to vypada muze mi nekdo poradit?? mam 200sx teprve tak tejden, byl hodne levnej tak ho davam dopořadku, predtim sem mnel mazdu 323f ta ted bude smutne koukat z garaže.... :lol:
Myslim ze Et a DEt to ma na tom istom mieste, odfotim ti dnes kde to najdes. :wink:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 125 hostů