Co mám koupit? 200SX?

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
FastRice
user
Příspěvky: 6
Registrován: 03.10.2008, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od FastRice » 03.10.2008, 16:33

Ahojky Nissaňáci... Jsem tu dneska poprvé a potřebuju si od Vás, zkušených uživetelů Nissanů zjistit pár informací. Teď mám Hondu Civic, ale chystám se v budoucnu na koupi Nissana 200SX 1.8 T. Chci rok nad 1992. Ani nevím jaký to je model s těma vyklápěcíma očíčkama, myslím že S13...nevím. V Nissanech se nevyznám, ale láká mě zadokolka v Turbu, navíc se mi tenhle nissánek už pár let líbí. Také proč je lepší 200SX než 240SX...myslel jsem, že čím větší číslo, tak tím silnější a lepší, ale silnější 200SX co jsem četl. Všude ale jsou 240SX. Poraďte mi, jaký model je poruchový, jaké jsou vaše názory na tohle autí a jak mám dobře koupit, kam se dívat, na co si dát pozor. Chci si ho přivézt z DE. Je to až na příští rok, ale slyšel jsem že hodně motorů je kaput a že si na to mám dát bacha, tak se ptám vás. Děkuji za každý názor a radu. mějte se a miliony km bez nehody! FastRice
FastRice
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od driftak » 03.10.2008, 16:38

FastRice píše:Ahojky Nissaňáci... Jsem tu dneska poprvé a potřebuju si od Vás, zkušených uživetelů Nissanů zjistit pár informací. Teď mám Hondu Civic, ale chystám se v budoucnu na koupi Nissana 200SX 1.8 T. Chci rok nad 1992. Ani nevím jaký to je model s těma vyklápěcíma očíčkama, myslím že S13...nevím. V Nissanech se nevyznám, ale láká mě zadokolka v Turbu, navíc se mi tenhle nissánek už pár let líbí. Také proč je lepší 200SX než 240SX...myslel jsem, že čím větší číslo, tak tím silnější a lepší, ale silnější 200SX co jsem četl. Všude ale jsou 240SX. Poraďte mi, jaký model je poruchový, jaké jsou vaše názory na tohle autí a jak mám dobře koupit, kam se dívat, na co si dát pozor. Chci si ho přivézt z DE. Je to až na příští rok, ale slyšel jsem že hodně motorů je kaput a že si na to mám dát bacha, tak se ptám vás. Děkuji za každý názor a radu. mějte se a miliony km bez nehody! FastRice
ked pouzijes odkaz "hladat" urcite tu najdes vsetko co hladas. Ci je lepsia 240sx, ako 200sx, je na uvazenie. :lol: ale kedze ta laka zadokolka s turbom, tak chces 200sx, lebo iba 200sx sa vyrabala seriovo s turbom. S vyklapacimi ocickami boli 2 typy 200sx. S12, (starsia, a hranatejsia) a S13. (Novsia a oblejsia) S13 sa predaala v euroe s motorom CA18DEt, Je to 1,8turbobenzin, a v USA s s motorom KA24DE. Takze bez turba, ale 2,5 liter. Myslim ze mas dost informacii na rozbeh, pred stlacenim tlacitka hladat :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Lefa
user
Příspěvky: 1614
Registrován: 22.02.2007, 15:21
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od Lefa » 03.10.2008, 16:39

240sx je oznaceni modelu pro americkej trh a je s motorem 2.4 bez turba a je to drzak...
200sx je pro evropskej trh s motorem 1.8 turbo
vsechny tvoje otazky sou tu popsany nekolikrat, tak si to trochu projdi kdyz si tu prvni den...
modrá S13, 89´
GO motoru by kentoya
komplet nerez vyfuk, podvozek Tein Basic, Apexi Power Intake Kit, FMIC, Bov HKS black, Walbro, rozpěry chrom (přední a zadní), Stage1, 18", bodykit, VLSD s14, přední brzdy s14, jednodilnej kardan, silentbloky motoru a převodovky Nismo, tention rods Megan Racing, volant + nába MOMO, řadička Nismo
Daily car: Nismo Almera 1.4

alu 18" 4x114.3 - na prodej forum/viewtopic.php?f=147&t=18622

FastRice
user
Příspěvky: 6
Registrován: 03.10.2008, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od FastRice » 03.10.2008, 16:52

dobrá, dobrá....děkuji za uvedení všeho na pravou míru, takže teď už vím že chci nissánka 200SX s13, projdu se tu, udělal bych to už předtím, ale prošel jsem už celý nissanclub a tam jsem se toho moc nedozvěděl, tak jsem se tu zeptal, protože jsem u toho nechtěl strávit další 3 hod, ale co... stejně je tu strávim, takže je to fuk! :lol: Děkuju za vše a kdo chce ať sem klidně nějakou tu radu připíše...ještě jednou díky... :bounce:
FastRice
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od blázen » 03.10.2008, 16:55

na nissan klubu je kulové ohledně 200sx..tady je do posledního detailu řešeno a popsáno všecko.

pokud tě láká zadokolka s turbem tak je to ten 200Sx s13 s CA18DET v serii 169hp a 7,5s/100km.. spotřeba 10l a nutnost ho rozebrat a renovovat tě nemine.. takže si vyber v DE krasavce s nic moc motorem a ten motor doma oprav..budeš spokojen
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od driftak » 03.10.2008, 16:57

FastRice píše:dobrá, dobrá....děkuji za uvedení všeho na pravou míru, takže teď už vím že chci nissánka 200SX s13, projdu se tu, udělal bych to už předtím, ale prošel jsem už celý nissanclub a tam jsem se toho moc nedozvěděl, tak jsem se tu zeptal, protože jsem u toho nechtěl strávit další 3 hod, ale co... stejně je tu strávim, takže je to fuk! :lol: Děkuju za vše a kdo chce ať sem klidně nějakou tu radu připíše...ještě jednou díky... :bounce:
jj jj treba citat. Cele forum. :lol: Je tu vsetko strasne velakrat popisane, a pekne vysvetlene. Alebo si najst niekoho ochotneho, kto ti vysvetli co nebudes vediet. Myslim ze zachilku budes vediet toho dost, aj ked asi ani daleka nie vsetko. :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od driftak » 03.10.2008, 16:58

blázen píše:na nissan klubu je kulové ohledně 200sx..tady je do posledního detailu řešeno a popsáno všecko.

pokud tě láká zadokolka s turbem tak je to ten 200Sx s13 s CA18DET v serii 169hp a 7,5s/100km.. spotřeba 10l a nutnost ho rozebrat a renovovat tě nemine.. takže si vyber v DE krasavce s nic moc motorem a ten motor doma oprav..budeš spokojen
tak tak co som cital toppiky, je tu strasne malo ludi, ktory nemuseli hned po kupe robit GO motora. A aspon vies nacom si. :)
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

FastRice
user
Příspěvky: 6
Registrován: 03.10.2008, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od FastRice » 03.10.2008, 17:04

blázen píše:na nissan klubu je kulové ohledně 200sx..tady je do posledního detailu řešeno a popsáno všecko.

pokud tě láká zadokolka s turbem tak je to ten 200Sx s13 s CA18DET v serii 169hp a 7,5s/100km.. spotřeba 10l a nutnost ho rozebrat a renovovat tě nemine.. takže si vyber v DE krasavce s nic moc motorem a ten motor doma oprav..budeš spokojen

No...už mě o tom informovali, že bude muset jít motor na GO, takže jsem teknějak smířenej. Bude to asi pálka co za to GO? Co určitě udělám je to, že do toho auta chci dát dost peněz abych si z DE přivezl nějakou tu voňavku, ale naprostou sérii, až třeba na kola a podvozek, nechci aby bylo na motor nějak šáhnuto. Chci svého našlápnutého Nissánka. Jinak jsem tu dal to hledat, ale vůbec nevim co tam mám psát... :lol: Najde mi to furt jen věci které jsou mimo téma, ale to je jedno. :)
FastRice
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od driftak » 03.10.2008, 17:12

FastRice píše:
blázen píše:na nissan klubu je kulové ohledně 200sx..tady je do posledního detailu řešeno a popsáno všecko.

pokud tě láká zadokolka s turbem tak je to ten 200Sx s13 s CA18DET v serii 169hp a 7,5s/100km.. spotřeba 10l a nutnost ho rozebrat a renovovat tě nemine.. takže si vyber v DE krasavce s nic moc motorem a ten motor doma oprav..budeš spokojen

No...už mě o tom informovali, že bude muset jít motor na GO, takže jsem teknějak smířenej. Bude to asi pálka co za to GO? Co určitě udělám je to, že do toho auta chci dát dost peněz abych si z DE přivezl nějakou tu voňavku, ale naprostou sérii, až třeba na kola a podvozek, nechci aby bylo na motor nějak šáhnuto. Chci svého našlápnutého Nissánka. Jinak jsem tu dal to hledat, ale vůbec nevim co tam mám psát... :lol: Najde mi to furt jen věci které jsou mimo téma, ale to je jedno. :)
Myslim ze GO motora je priilis siroky pojem. :lol: zalezi urcite od toho, naco ten motor ma sluzit, ci budes davat oigo diely, alebo nejake kopie. Ale v tomto sa ja uz nevyznam. :lol: Mam taky pocit, ze Kentoya robil GO za cca 40k. Ale podla mna je to malo. :lol: (pokryje mozno cisto naklady na GO)
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

FastRice
user
Příspěvky: 6
Registrován: 03.10.2008, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od FastRice » 03.10.2008, 17:29

Myslim ze GO motora je priilis siroky pojem. :lol: zalezi urcite od toho, naco ten motor ma sluzit, ci budes davat oigo diely, alebo nejake kopie. Ale v tomto sa ja uz nevyznam. :lol: Mam taky pocit, ze Kentoya robil GO za cca 40k. Ale podla mna je to malo. :lol: (pokryje mozno cisto naklady na GO)

Hm, 40tis je docela dost no, ale alespoň bude na čem dělat. A když už mi o tom tohle řikáte, na co si teda mám dát pozor při koupi. Např. u hondy když jsem jí jel několikrát kupovat, tak to třeba bylo, že u spolujezdce pod kobercem byl ECU a ten při zapnutí klíčku vyblikal třeba chybu 16 což byla špatná lambda. Nebo mají slabinu zadní lemy atd. Kde mají slabinu tihle nissánci? :?:
FastRice
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od driftak » 03.10.2008, 17:37

FastRice píše:
Myslim ze GO motora je priilis siroky pojem. :lol: zalezi urcite od toho, naco ten motor ma sluzit, ci budes davat oigo diely, alebo nejake kopie. Ale v tomto sa ja uz nevyznam. :lol: Mam taky pocit, ze Kentoya robil GO za cca 40k. Ale podla mna je to malo. :lol: (pokryje mozno cisto naklady na GO)

Hm, 40tis je docela dost no, ale alespoň bude na čem dělat. A když už mi o tom tohle řikáte, na co si teda mám dát pozor při koupi. Např. u hondy když jsem jí jel několikrát kupovat, tak to třeba bylo, že u spolujezdce pod kobercem byl ECU a ten při zapnutí klíčku vyblikal třeba chybu 16 což byla špatná lambda. Nebo mají slabinu zadní lemy atd. Kde mají slabinu tihle nissánci? :?:
Je to tu urcite niekde napisane (aby si sa dozvedel viac) ale autodetekciu maju aj RJ v nisankoch, a to tak, ze zapnes klucikom elektriku, (myslim ze az druha poloha "zanutej elektriky" musi byt) a otocis na RJ srobikom, ktory je na boku. A taktiez ti vyblika chybu. (ak ma samozrejme :lol: ) Tieto auta nemaju dobre motory, koli tomu ze su to zportiaky, a skoro kazdy predosly majitel tomu poriadne nakladal, takze motory su vylagrovane. :( Myslim ze co sa tyka hrdze, tak blatniky, podbehy. Pokontroluj si vsetku ulektriku, co funguje. A sluchovo popocuvaj chod motora. motor sa nesmie takmer vobec kyvat zo strany na stranu ked mas nastartovane na volnobehu. (neni videt ze by sa kyval) a je dobre vymontovat sviecky. Napovedia vela o stave motora. Dobre je este vymontovat hadicu od sania, (ci uz sisky alebo origo filtra) co ide do turba. A skontrolovat, ci cez turbo nepreteka olej. Ak tam najdes olej, turbo je KO. A hlavne skusobnu jazdu, ... Najlepsie je zobrat nekoho zo sebou, kto ma skusenosti s nissanmi. :lol: Ale hovorim presne na tuto temu tu toppic uz zalozeny je. Mmnt najdem ti ho. :lol:

Edit: Mozes zacat pilne citat, a dozvies sa toho fakt dost. :) Raddy ma naozaj dobre rady :wink:
http://200sx.cz/forum/viewtopic.php?f=154&t=9926
http://200sx.cz/forum/viewtopic.php?f=154&t=9922
http://200sx.cz/forum/viewforum.php?f=154 - vseobecne rady. :-)
Mas tu myslim dost veci, co ta zamestnaju na dost dlhu dobu. :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Iwan
user
Příspěvky: 1770
Registrován: 03.02.2007, 15:32
Bydliště: Slovensko, Balkan

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od Iwan » 03.10.2008, 17:53

FastRice píše:
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!
Pekny popis ale moc sa to sem nehodi..... sorry za OT

FastRice
user
Příspěvky: 6
Registrován: 03.10.2008, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od FastRice » 03.10.2008, 18:00

driftak píše:
FastRice píše:
Myslim ze GO motora je priilis siroky pojem. :lol: zalezi urcite od toho, naco ten motor ma sluzit, ci budes davat oigo diely, alebo nejake kopie. Ale v tomto sa ja uz nevyznam. :lol: Mam taky pocit, ze Kentoya robil GO za cca 40k. Ale podla mna je to malo. :lol: (pokryje mozno cisto naklady na GO)

Hm, 40tis je docela dost no, ale alespoň bude na čem dělat. A když už mi o tom tohle řikáte, na co si teda mám dát pozor při koupi. Např. u hondy když jsem jí jel několikrát kupovat, tak to třeba bylo, že u spolujezdce pod kobercem byl ECU a ten při zapnutí klíčku vyblikal třeba chybu 16 což byla špatná lambda. Nebo mají slabinu zadní lemy atd. Kde mají slabinu tihle nissánci? :?:
Je to tu urcite niekde napisane (aby si sa dozvedel viac) ale autodetekciu maju aj RJ v nisankoch, a to tak, ze zapnes klucikom elektriku, (myslim ze az druha poloha "zanutej elektriky" musi byt) a otocis na RJ srobikom, ktory je na boku. A taktiez ti vyblika chybu. (ak ma samozrejme :lol: ) Tieto auta nemaju dobre motory, koli tomu ze su to zportiaky, a skoro kazdy predosly majitel tomu poriadne nakladal, takze motory su vylagrovane. :( Myslim ze co sa tyka hrdze, tak blatniky, podbehy. Pokontroluj si vsetku ulektriku, co funguje. A sluchovo popocuvaj chod motora. motor sa nesmie takmer vobec kyvat zo strany na stranu ked mas nastartovane na volnobehu. (neni videt ze by sa kyval) a je dobre vymontovat sviecky. Napovedia vela o stave motora. Dobre je este vymontovat hadicu od sania, (ci uz sisky alebo origo filtra) co ide do turba. A skontrolovat, ci cez turbo nepreteka olej. Ak tam najdes olej, turbo je KO. A hlavne skusobnu jazdu, ... Najlepsie je zobrat nekoho zo sebou, kto ma skusenosti s nissanmi. :lol: Ale hovorim presne na tuto temu tu toppic uz zalozeny je. Mmnt najdem ti ho. :lol:

Edit: Mozes zacat pilne citat, a dozvies sa toho fakt dost. :) Raddy ma naozaj dobre rady :wink:
http://200sx.cz/forum/viewtopic.php?f=154&t=9926
http://200sx.cz/forum/viewtopic.php?f=154&t=9922
http://200sx.cz/forum/viewforum.php?f=154 - vseobecne rady. :-)
Mas tu myslim dost veci, co ta zamestnaju na dost dlhu dobu. :lol:

Teda...moc Ti děkuju za info...je vidět, že je to taky japonec, protože má vychytávky. Ani jsem si nemyslel, že by to mělo špatné motory, ale bylo mi jasné že těm autům lidi hodně dávaj, protože je to takovej drift car...Nechci ho rasit, jezdit s nim drifty i když si to s nim hodlám párkrát vyzkoušet na nějakym bezpečnym místě, chci se to trošku naučit, ale na to ho mít nebudu. Chci ho na běžnej provoz a chci ho mít na to, abych mohl pojet nějakýho zazobánka kterej si myslí když má nějakýho bavora, že mi to nandá. Honda tomuhle vyhovovala, je dost lehká a navíc sedí jako blázen, ale je to předokolka a na turbo by ten motor musel být připraven, normal motor to nezvládne a u nás v republice to vyjde na velký prachy udělat ten motor aby to turbo zkousnul a vydržel. Nissan se mi strašně líbí a ještě víc se mi líbí že je to zase japonec a u těch chci zůstat! Moc Ti děkuju za topicy. Budu v tom postupně brouzdat! Měj se pěkně a ještě jednou díky! Třeba Ti jednou budu moct představit mojí "slečnu" (nissana) :lol:
FastRice
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!

FastRice
user
Příspěvky: 6
Registrován: 03.10.2008, 16:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od FastRice » 03.10.2008, 18:05

Iwan píše:
FastRice píše:
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!
Pekny popis ale moc sa to sem nehodi..... sorry za OT
Vím, ale z mého textu jasně vidíš, že se mi nissan moc líbí a uznávám ho a vlastně ho taky chci a budu mít, ale pokud jsi se v hondě pořádně svezl, tenhle popis pochopíš. A navíc...ani nevim co je OT.... :lol: Jsem tu asi 3 hodiny dohromady... :lol:
FastRice
Zatím Honda Civic 1.6 16V r.v.1990 81kW
Jinak Honda pro mě vždy bude autem ze kterého budu mít respect. VTEC!

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mám koupit? 200SX?

Příspěvek od driftak » 03.10.2008, 18:11

[/quote]Teda...moc Ti děkuju za info...je vidět, že je to taky japonec, protože má vychytávky. Ani jsem si nemyslel, že by to mělo špatné motory, ale bylo mi jasné že těm autům lidi hodně dávaj, protože je to takovej drift car...Nechci ho rasit, jezdit s nim drifty i když si to s nim hodlám párkrát vyzkoušet na nějakym bezpečnym místě, chci se to trošku naučit, ale na to ho mít nebudu. Chci ho na běžnej provoz a chci ho mít na to, abych mohl pojet nějakýho zazobánka kterej si myslí když má nějakýho bavora, že mi to nandá. Honda tomuhle vyhovovala, je dost lehká a navíc sedí jako blázen, ale je to předokolka a na turbo by ten motor musel být připraven, normal motor to nezvládne a u nás v republice to vyjde na velký prachy udělat ten motor aby to turbo zkousnul a vydržel. Nissan se mi strašně líbí a ještě víc se mi líbí že je to zase japonec a u těch chci zůstat! Moc Ti děkuju za topicy. Budu v tom postupně brouzdat! Měj se pěkně a ještě jednou díky! Třeba Ti jednou budu moct představit mojí "slečnu" (nissana) :lol:[/quote]

Neni zaco, vcelku rad poradim, pokial viem. a som tu mozno rok. takze tiez toho viem hmm radsej pomlcim. :lol: Proste toho neni moc, a moc toho s tymito autami ani nemam za sebou, aj ked viac ako vela ludi z tohto fora urco. :lol: Len tak pre info. OT = off toppic = mimo temy. :wink: A to dufam, ze uvidim nekedy tvoju nissanku. :lol:
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 80 hostů