Doporucuji k precteni a nazor at si udela kazdy sam...

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Doporucuji k precteni a nazor at si udela kazdy sam...

Příspěvek od doublejay » 24.06.2007, 20:45

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007062301

nezajimave nejsou ani komentare (link pod clankem)

Dale pak treba tohle:

http://www.novinky.cz/auto/bazar/otazky ... qr13s.html

...a jeste toto:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy ... ?id=451126

Je temer neuveritelne, co si tvurcove a priznivci tohoto legislativniho paskvilu dovoli. Podobnym zpusobem pracovat bezny clovek na jakekoliv pozici, tak nosi penize z domu do prace a bude taaaakhle malinky. Ne tak nase buzerlobby. Vyrobi zmetek a jeste ho do krve obhajuje. Ti vsivaci naprosto verejne lzou, nejsou si ochotni ani zjistit realna fakta k problematice, ke ktere se vyjadruji a o ktere rozhodovali/rozhoduji. Arogance a ukazka moci v praxi. Vubec je nezajima nazor verejnost - volicu. ONI vedi vsechno lepe a my jsme ti, kteri potrebuji vest. Pripomina mi to stredovekou cirkev. Nebyt znacneho odporu a obeti osvicenych, jeste dnes by byla Zeme placata a Slunce by obihalo kolem ni...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
milonovo
user
Příspěvky: 722
Registrován: 05.10.2004, 20:37
Bydliště: Kolín

Příspěvek od milonovo » 25.06.2007, 00:21

Četl jsem to včera,jako většina článků na Dfens-naprostá trefa.Nechápu jak může KDU-ČSL nebo jak se to jmenuje vůbec fungovat.Stejně jako KSČM,fašismus je špatný áááno,ale církev funguje dál,komanči taky fungujou,kde je spravedlnost?Ten dement Šimonovský nemá obdoby.Nemám do dnes (doufám) jedinej bod.Přesto se děsím až mě někdo načape.Jezdím rychle,ale mám dojem,že ne jako debil.Denně jsem svědkem toho,že lidi kteří jezdili už před tím jako idioti,jedou ještě hůř,protože mají před sebou frontu blbů,kteří na druhou stranu jedou preventivně ještě pomalejc než jindy.
Mám jí jak vidle,tak se omlouvám předem za pravopis,ale každému co jeho jest=Šimonovskému hranici

Uživatelský avatar
Madish
user
Příspěvky: 76
Registrován: 04.05.2007, 13:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Madish » 25.06.2007, 11:08

Je to na hovno, ale jsem toho názoru, že pokud si nezažijem hovno, nepozname to dobrý.
PS: Přišlo mi absurdní, když ke mně vletěl kamarád a zplna plic zařval: Tak jsem dostal první bod! Neměl jsem v kufru náhradní žárovky....
"Každej chce kedlubny!"
www.kedlubna.com

Uživatelský avatar
rozum
user
Příspěvky: 1978
Registrován: 13.09.2005, 19:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rozum » 25.06.2007, 11:28

milonovo píše:Nechápu jak může KDU-ČSL nebo jak se to jmenuje vůbec fungovat
tak ja ti to reknu. ziju se sousedama v jednom tripatrovem baraku, kreteni k pohledani.
a vis proc voli KDU? protoze jsou krestani a KDU je prece krestanska strana. konec myslenky.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 25.06.2007, 12:31

rozumik píše:
milonovo píše:Nechápu jak může KDU-ČSL nebo jak se to jmenuje vůbec fungovat
tak ja ti to reknu. ziju se sousedama v jednom tripatrovem baraku, kreteni k pohledani.
a vis proc voli KDU? protoze jsou krestani a KDU je prece krestanska strana. konec myslenky.
kreténská je celá současná vláda...můj názor ;-)
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 117 hostů