Vaše zkušenosti s KENTOYOU

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Kamza
user
Příspěvky: 285
Registrován: 13.12.2010, 20:18

Re: Vaše zkušenosti s KENTOYOU

Příspěvek od Kamza » 10.08.2012, 21:23

Koudy píše:
Kentoya píše:jako poslední perlička tak dva měsíce zpět jsem sám požádal koudyho, jestli se podaří sehnat slušné turbo jestli by ho jirkovi vyměnil, protože jeho práci věřím aby se zas nemuselo tahat auto do olomouce, nakonec jirkovi zapůjčil svoje a vyměnil, a za to mu moc děkuji
To ses asi trochu přepsal. Jediný co jsme spolu kdy kolem Jirky řešili, byla doprava papírů od auta a pak někdy na podzim výměna vodní pumpy NIC VÍC. O turbu vím od doby kdy sem byl u Jirky pro podběhy a kdy se mi o něm sám Jirka zmínil. Říkal že mu auto hulí a podle způsobu to bylo turbo.

Navrhnul jsem mu ať napíše Zemimu, ten mu nabídl turbo z R34 které jsi mu následně rozmluvil. Až po tom mi Jirka zavolal, že se na všechno může vy.. a já mu navrhnul, že mu půjčím svoje. TY JSI JENOM ČEKAL A NIC NEŘEŠIL. A Jirkovy utíkal čas.

Fizz. Co se do toho seru? Jirka je moc hodnej a slušnej člověk na to, aby se vůbec zmínil a já sem po jeho odvyprávění příběhu hodně nasranej.
Ani si nedovedu představit Jirkovu zoufalost a už vůbec ne Frantovu aroganci.

Další věc je můj motor. Žral vodu, neví se proč, ale co je horší tak po ohřátí motoru výměně oleje, to vše zhruba 40 minut chodu motoru je blok vydřenej jak hovado a kovaný CP písty jakbysmet. TY PÍSTY JSOU NEPOUŽITELNÝ A TO JSI JE CHTĚL VRACET DO NOVÉHO MOTORU???

Jsem rád že motor žral vodu protože jinak by byly škody daleko větší.

Prostě už přiznej, že se svými znalostmi a vybavením stačíš na opravy ("GO") motorů které budou jezdit v sérii dva víkendy do roka, ale na kovaný motory zapomeň...

A TI CO MLČÍ !!! Palec dolu.

Zase jsem zvědavej co bylo použito za komponenty (oil pumpa, ojnice, těsnění pod hlavou, ložiska , šrouby na halvu - kliku - ojnice) :?:

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zkušenosti s KENTOYOU

Příspěvek od MYSAK » 10.08.2012, 22:06

Kentoya píše:1) nepřepsal, ptal jsem se tě na to, ale nevadí že si to nepamatuješ, bylo to mezi řečí, když jsme se bavili že sem dovezeš auto a +- v období, kdy dával myšák inzerát že rozprodá svůj motor, turbo jsem zabukoval, a jirka nakonec repasované nechtěl, tak z toho sešlo, to že jsi tam dal a vyměnil svoje turbo, byla tvá iniciativa, a o té jsem opravdu nevěděl, ale byl jsi jediný komu bych to nechal udělat s turbem od myšáka, ale to padlo, takže nepřepsal
To potvrzuju

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s KENTOYOU

Příspěvek od Kentoya » 11.08.2012, 00:16

ad kamza
věci si kupoval všechny sám koudy, ale písty CP, ojnice výrobce nevím kovaný Háčka, těsnění nerez na permatexu, šály ACL duraglide 780, klika nebroušená ovalita super, blok druhej výbrus s torque plate, pružiny tomei, vačky a ventily pro začátek serie, sedla a gufírka na hlavě udělaný, ostatní gufera tuším victor reinz, mám pocit že obě čerpadla měl nový, ale už nevím, ARP štefty nové, prostě u komponentů chyběly jen lepší sací ventily možná tomei vačky, kdyby to na předpokládaný výkon nestačilo, hydročtely si komplet rozebral vyčistil a složil, byly jako nové, všechno měl perfektně očištěné

co se komponentů týká, žádnej velkej problém nevidím nikde, prostě jen někde byla trhlina, bud v bloku nebo v palici a tekla voda do oleje

Uživatelský avatar
MIRIS
user
Příspěvky: 1102
Registrován: 09.05.2007, 12:36
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše zkušenosti s KENTOYOU

Příspěvek od MIRIS » 13.08.2012, 15:36

ja mel postavenej motor od franty,a nikdy nic neodeslo,.za me franta bezproblemu.
makam na nem

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: Vaše zkušenosti s KENTOYOU

Příspěvek od Kentoya » 19.08.2012, 21:20

10 dnů tu nebudu, tak nepište nevolejte
v září se ozvu

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 81 hostů