Facebook vs Iphone vs zbytek sveta :-)

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od Bart34 » 01.02.2010, 10:05

Tvuj prispevek dej aji do "Trocha srandy" Misaku :D
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
jsadik
user
Příspěvky: 599
Registrován: 08.04.2007, 00:55
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od jsadik » 01.02.2010, 11:01

Jj, dořbe se amatuju na reakce typu: Chceme starý Facebook :lol:. Osobně bych zrušil všechny ty sračky okolo jako je vytváření skupin atd...
Silvia S12 CA18ET Fibreglass Edition

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od blázen » 01.02.2010, 12:12

Peca píše:
chosecz píše:Co je s iPhonem? Perfektní stroj, všichni jsou spokojeni. A ano, žena ho dostala pod stromek :D

A co takový iPad? Zvětšený iPhone :D
iPad nechápu. Nedat do zařízení tohoto typu USB port? Přijde mi to jen jako zvětšený iPhone, nic víc. A iPhone mi je taky proti srsti, akorát žere čas a dotykové ovládání považuju u telefonu za hroznou kravinu ;)
jistě, to je názor člověka,co nedržel nikdy pořádný telefon v ruce.. než ty napíšeš na tom svém 1 sms já jich napíšu 5.. a pošlu je zadarmo z internetu. Ohledně hledání a vytáčení je to naprosto stejné jako s těma sms. V seznamu se pohybuješ 50x rychleji než u nějaké tlačítkové zdechliny. Možná proto je ten lelefon drahej..protože je jednoduše dobrej. Tlačítka bych už vživotě nechtěl vidět. Zabírají místo,je za nimi bordel,stisk je zbytečný pohyb..

ano facebook je důležitější než google.. ta slečna asi neví co je google :lol:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od Peca » 01.02.2010, 17:08

blázen píše: jistě, to je názor člověka,co nedržel nikdy pořádný telefon v ruce.. než ty napíšeš na tom svém 1 sms já jich napíšu 5.. a pošlu je zadarmo z internetu. Ohledně hledání a vytáčení je to naprosto stejné jako s těma sms. V seznamu se pohybuješ 50x rychleji než u nějaké tlačítkové zdechliny. Možná proto je ten lelefon drahej..protože je jednoduše dobrej. Tlačítka bych už vživotě nechtěl vidět. Zabírají místo,je za nimi bordel,stisk je zbytečný pohyb..
Jj na me E71 s qwerty klavesnici mi to bude trvat minimalne 10x dyl :D

Je to jen o tom co clovek od telefonu chce. Me proste prijde prochazeni telefonu sudlenim prstem po displeji neprakticke, ale asi je to jen o zvyku. Me staci ze se ke vsemu co potrebuju dostanu behem 2 sekund, prehraje to hudbu a filmy, ma to wifi a mam tam vybornou navigaci (coz tusim do iPhonu natlacit nejde?)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od Awatar » 01.02.2010, 19:18

Peca píše:
blázen píše: jistě, to je názor člověka,co nedržel nikdy pořádný telefon v ruce.. než ty napíšeš na tom svém 1 sms já jich napíšu 5.. a pošlu je zadarmo z internetu. Ohledně hledání a vytáčení je to naprosto stejné jako s těma sms. V seznamu se pohybuješ 50x rychleji než u nějaké tlačítkové zdechliny. Možná proto je ten lelefon drahej..protože je jednoduše dobrej. Tlačítka bych už vživotě nechtěl vidět. Zabírají místo,je za nimi bordel,stisk je zbytečný pohyb..
Jj na me E71 s qwerty klavesnici mi to bude trvat minimalne 10x dyl :D

Je to jen o tom co clovek od telefonu chce. Me proste prijde prochazeni telefonu sudlenim prstem po displeji neprakticke, ale asi je to jen o zvyku. Me staci ze se ke vsemu co potrebuju dostanu behem 2 sekund, prehraje to hudbu a filmy, ma to wifi a mam tam vybornou navigaci (coz tusim do iPhonu natlacit nejde?)
Jde tam natlačit kvalitní navigace, jenom stojí lowe. Jedinou nevýhodu u dotykovýho displeje sem zjistil když si musim v -20 stupních sundavat rukavice abych přijmul hovor. V něčem mi přijde iphone pomalejší než kvalitní tlačítkovej mobil, ale v něčem, třeba v orientaci na netu je super. Taky se trochu bojim choulostivosti iphonu proti nárazu.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od blázen » 01.02.2010, 20:52

Peca píše:
blázen píše: jistě, to je názor člověka,co nedržel nikdy pořádný telefon v ruce.. než ty napíšeš na tom svém 1 sms já jich napíšu 5.. a pošlu je zadarmo z internetu. Ohledně hledání a vytáčení je to naprosto stejné jako s těma sms. V seznamu se pohybuješ 50x rychleji než u nějaké tlačítkové zdechliny. Možná proto je ten lelefon drahej..protože je jednoduše dobrej. Tlačítka bych už vživotě nechtěl vidět. Zabírají místo,je za nimi bordel,stisk je zbytečný pohyb..
Jj na me E71 s qwerty klavesnici mi to bude trvat minimalne 10x dyl :D

Je to jen o tom co clovek od telefonu chce. Me proste prijde prochazeni telefonu sudlenim prstem po displeji neprakticke, ale asi je to jen o zvyku. Me staci ze se ke vsemu co potrebuju dostanu behem 2 sekund, prehraje to hudbu a filmy, ma to wifi a mam tam vybornou navigaci (coz tusim do iPhonu natlacit nejde?)
jak můžeš vůbec srovnávat E71 s 3GS...vždyt ten iphone je 2x tak rychlejší..a to je ïnformace z testu a srovnání těch dvou telefonů..rychlosti psaní netřeba diskutovat.... navíc ta softwarová klávesnice je vždy větší.. hardwarové jsou možná i proto na ústupu.. mě jde psát na iphone i v mrazu i v normálních rukavicích,ale chci vidět,jak budeš v rukavicích mačkat ty pidi tlačítka na té nokii..


jinak choulostivost iphone vůči nárazu .. display je tvrzené sklo.. ten telefon nosím v kapse s klíčema a za půl roku nemá jediný škrábanec na display..

ano šudlání prstem ti přijde nepraktické,mi přijde praktické, vše co chci udělám jedním prstem popřípadě dvěma.. mě přijde hardwarová klávesnice přežitek dnešní doby
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od OndraS13 » 01.02.2010, 22:15

iPhone má navigaci v základu ( sice tu z google maps ale ta je celosvětová takže neni problém jakákoli adresa a výpočet trasy - sice někdy je trasa dost divná ale je ;) ) Bavím se teda o 3G a výš ( 2G to ještě neměla ten GPS modul )

Jinak rada na přijímání hovorů v zimě když máš rukavici - poradil jsem to i kámošovi co má iPhona a nedá na něj dopustit - normálně to přijmeš nosem - sice to vypadá komicky ale ušetříš čas ( jinak ještě dotykovej display funguje na mrkev , starej rohlík ..... a možná i jiný části těla ale to jsem nezkoušel :lol: )

Jinak sklo by mělo bejt nějaký galvanický nebo co - nerozbytný , odolný vůči škrábancům ale už jsem viděl rozbitej display , a už mám i jeden malilinkatej vryp ....

Taky jsem si říkal na co iPhone 3G - telefon co stojí 16 000 - ale pak se mě dostal výhodně do ruky ( aspoň jsem si myslel že výhodně ) a jako už si nedokážu představit telefon s tlačítkama , mám ho rok a půl a když mám napsat SMS od někoho jinýho jsem v čudu :/
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
SilverFox
user
Příspěvky: 1217
Registrován: 16.09.2007, 18:28
Bydliště: Plzeň

Re: Facebook

Příspěvek od SilverFox » 02.02.2010, 00:29

Já se divim že ještě žiju. Pošlu sms 5x pomalejš než uživatel ifounu, v seznamu se pohybuju 50x pomaleji, mam klávesnici, která je zbytečná a musí se mačkat. No aspoň nemusim přijímat hovor nosem. To zvládnu i nohou v kanadách. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
jagy
user
Příspěvky: 2666
Registrován: 21.08.2006, 21:34

Re: Facebook

Příspěvek od jagy » 02.02.2010, 01:46

Jsem prave zjistil, jak jsem nemoderni se svou N6300. :)
Jedetoshop.cz Facebook stránka - Jedetoshop.cz | Staň se fanouškem!
Použité ND - Jagyho bazárek | Nové OEM Nissan díly - KLIKNI ZDE!

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Re: Facebook

Příspěvek od areuratty » 02.02.2010, 08:45

OndraS13 píše:Jinak sklo by mělo bejt nějaký galvanický nebo co - nerozbytný , odolný vůči škrábancům ale už jsem viděl rozbitej display , a už mám i jeden malilinkatej vryp ....
Kámošovi spadnul na dlaždičky asi z metru a sklo prasklý vejpůl, měl 3G... Můj 2G mi spadl už hodněkrát a musim zaklepat, zatim v pohodě :wink:
Jinak já ho mám taky asi rok a půl a nemůžu si ho taky vynachválit. Předtím jsem měl E90 Nokii, tu jsem měl moc rád, uměla toho požehnaně, ale oproti Iphone to byla hrozná krabice. Musim říct, že než jsem si Iphone koupil jsem si řikal, jak si to někdo může koupit, je to sračka, mediálně proslavená jebka, ale pak jsem si ho pořídil s tím, že ho prodám dál, ale nechal jsem si ho, páč jsem se s nim během 5ti minut cestou domu naučil a sžil a od tý doby na něj nedám dopustit... Toť moje zkušenost...
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od MYSAK » 02.02.2010, 10:02

areuratty píše:mediálně proslavená jebka
Presne jako ten FB kterymu patri tema..taky duvod proc radsi zustanu u svy cihly E90. Kdyz o tom clovek slysi vsude tak prestava mit chut to jen videt natoz vlastnit.. To je jak Golfy v nasem tunerskym state :blackeye:

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od Bart34 » 02.02.2010, 10:07

Za chvilku to budou mit aji prvnacci na ZS.
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Facebook

Příspěvek od blázen » 02.02.2010, 10:15

Bart34 píše:Za chvilku to budou mit aji prvnacci na ZS.
jistě, vzhledem k jeho pořizovací ceně tomu tak brzo bude..
Mysak.. kup si škodu 120, protože o 200sx se taky čte a píše všude na tuning forech :wink:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Re: Facebook

Příspěvek od areuratty » 02.02.2010, 10:22

MYSAK: Je velkej rozdíl mezi tim, když je něco jen mediálně proslavený a jinak je to mrdka, nebo to bude mediálně proslavený, páč to je opravdu kvalitní... Rozhodně si nebudu kupovat nějakou sračku jen proto, že to nikdo jinej nemá, to si radši koupim kvalitní věc i za cenu, že to bude mít spousta lidí...
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů