KTO MATE S14

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Renault21_turboneon

Příspěvek od Renault21_turboneon » 13.04.2007, 15:24

No tak už jsem tu, promiňte. Mněl jsem moc práce. Tak já vám to zkusím jako vysvětlit. Toho Rencla (hustýho) jsem koupil jako sériovku. Moc to nejelo, samozřejmě, tak sem koupil nový motor, ze Seniku (anebo Exspas, nevím model?). A teď se smějte pýčové, když i váš suprmeganadupanej 350Z, aneb Fairlady má ten samej motor, doprdele! Tak proč se smějete Renaultu, když v něm vlastně jezdíte taky?!?!?! Takže ten motor byl taky slabej, papírově nějakých 245 koní... ale ten motor sem koupil na ebyaji, a asi ho majitel nezajel dost dobře, protože to táhne tak do čtyřtisíc otáček a pak už nic... tak jsme to rozebrali a bylo hrozně spálení, tak sem se zeptal v Renaultu a řekli mi, že oprava by vyšla na 110 tisíc... tolik peněz zatím nemám, tak jsem šel za strejdou Rudošem na Moravu, on má frajer 4 Kamazy a jednoho velkýho Kraza, kupoval je v armyšopu či co. Tak jsem se ho ptal, za kolik by pustil toho jednoho Kamaza... on že jako ne, nedá a kdyby, tak alespoň co to stálo jeho, takže 125 tisíc. Tak jesm mu řek že je píča, že okrádá rodinu. A pak to bylo hustý, se budete smát, protože to bylo vtipní, jsem ho ožral jako to prase ale sebe taki trošku. A jak zaspal, šel sem rozebrat Kamaza... on totiž má turbo a tlačí to jako hodne. Tak jsem ho vyrval, akorád jsem ulomyl svody a musel sem je dělat jako znovu, za pět tisíc... no a vo týden mi volal, že jsem píča a k němu už nemám chodit, protože sem ho obral. A to mi dluží ještě asi 20 tisíc. Tak jsem se nasral, s kámošem Dankenem jsme šli (Renaultem 5, ten má taky hustý auto, moc) k němu jeden večer vo vejkendu a sundal jsem komplet Kamaza. Sem mu vyndal světla (teť je mám na autě, pálí to jak prase, normálně rozdráždí mlhu!) a sedák, ten je hustě odpruženej. Tak a pak jsem to doma pomaličku dával do kupy, akorát sedák jsem musel upravit, vono to totiž moc péruje a kabína je nízká v Renaultu. Tak jsem udělal jako dojezdy-dorazi a je to v pohode, super to péruje na nerovnostech... no a turbo jsme tam dali taky, protože auto točí do 4 tisíc zhruba, pak už umírá, tak jsem mu nandal to turbo kterée má maximum kolem 4-4.5 tisíc z toho Kaamazu a jako ty vole, to je prdel jak to lítá! No a ty zrcátka, tak to jako jsem to koupil, tak tam mnělo 2 páry, protože má tažný a tahalo to auta, a mnělo to už dva zrcátka. Jenže já s tím občas tahám trejler a ten je širokej, tak jsem musel přidělat zrcátka, nejvhodnejší a po ruce byly s LIAZky dvě, tak ty tam mám no... tak to je jako odpověď na vaše otázky. A já bych strašně chtěl taky Nissana, tak proto sem chci chodit :evil:

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 13.04.2007, 15:41

ač nerad, toto téma zamykám a blokuju ip adresu 217.77.161.17

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 141 hostů