SR20DET - motor kaput

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Martin_534 » 16.09.2005, 08:47

Rehy píše:Nechci se do toho michat, ale... jsou treba lidi co nakupuji v OBI naradi, ktere je predrazene, s ruznou kvalitou. Najdou mnoho veci na jednom miste, pro urcite velke mnozstvi lidi v zajimavou oteviraci dobu. Je to nadstandartni sluzba a je na kazdem, jestli ji chce zaplatit, nebo ne. Sam jsem nekdy prinucen tam nakupovat. Pak jsou lidi, co radeji pri nakupu vybiraji, hlidaji si cenu i kvalitu a jsou ochotni pro danou vec vydat vetsi vlastni usili. I muj pripad :)
Kazdy jsme jiny... kdyby nebylo tech pohodlnejsich, nebylo by treba Obi, kdyby nebylo tech rozvaznejsich, nefungoval by individualni prodej... :wink:
Trosku respektu by neuskodilo. Vsechny nas neco spojuje. Kritika ano, ale urazeni....???
Jynak omlouvam se za mojy cestynu, nemuzu za to, ze my nejde :twisted: ale nasy slovesty bratry jy taki moc neovladajy :lol: :lol: :wink: sorry kluci, ze si Vas beru do huby, ale je to venku :twisted:
Neni nad to si vsechno vyrikat u sklenicky, treba na srazu :?: :wink:
buď rád, že nám alespoň rozumí :) když sme byli v BB na srazu, tak sem tam přišel za klukem, kterej jzázračně zajel nejrychlejší čas na sprintu a ptal sem se ho co tam má všechno za upravy a on řek, že neví, pak sem si stěžoval raddymu a on mi řekl: no on ti asi nerozuměl, měl si říct "modifikácie" a to mu bylo 25-30 :cry:

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 16.09.2005, 08:49

s tim srazem je to dobrej nápad, zrovna sme o tom mluvili s ondrou ve středu, že by stálo za zopakování akce u mácháče :-)
du to napsat do srazů :-)

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Ondrey » 16.09.2005, 10:38

Rehy píše:Nechci se do toho michat, ale... jsou treba lidi co nakupuji v OBI naradi, ktere je predrazene, s ruznou kvalitou. Najdou mnoho veci na jednom miste, pro urcite velke mnozstvi lidi v zajimavou oteviraci dobu. Je to nadstandartni sluzba a je na kazdem, jestli ji chce zaplatit, nebo ne. Sam jsem nekdy prinucen tam nakupovat. Pak jsou lidi, co radeji pri nakupu vybiraji, hlidaji si cenu i kvalitu a jsou ochotni pro danou vec vydat vetsi vlastni usili. I muj pripad :)
Kazdy jsme jiny... kdyby nebylo tech pohodlnejsich, nebylo by treba Obi, kdyby nebylo tech rozvaznejsich, nefungoval by individualni prodej... :wink:
Trosku respektu by neuskodilo. Vsechny nas neco spojuje. Kritika ano, ale urazeni....???
Jynak omlouvam se za mojy cestynu, nemuzu za to, ze my nejde :twisted: ale nasy slovesty bratry jy taki moc neovladajy :lol: :lol: :wink: sorry kluci, ze si Vas beru do huby, ale je to venku :twisted:
Neni nad to si vsechno vyrikat u sklenicky, treba na srazu :?: :wink:
.. tak tak, nelze než souhlasit.. :wink:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Návštěvník

Re: Odpověd

Příspěvek od Návštěvník » 25.10.2005, 08:38

Bredok píše:
street.racer píše:
Hynek píše:slušnej jídelní?ek :)
na kolik takový úpravy vyjdou jestli to neni tajemství?
vozíte v?ci z USA a Japonska ? kdybych cht?l n?co objednat, je to možný?
My jako KAGEKI RACING vozíme v?ci zásadn? z Japonska.
Majitel této Supry nám dal v?z již s dílama že to chce namontovat a naladit ;)
Jinak myslim si ze majitel je v tom uz tak za 400-500
Samozrejme objednat si neco muzes... mel jsem kdysi v podpisu reklamku ale "par lidem" ze zdejsiho fora se nelibilo, ze chci poskytnout moznost si koupit veci z JPN bez slozitych bankovnich prevodu a slozitosti a podpis mi byl umazan. Holt tipische czechishe. Kdyz to nemam ja, nebude mit i ten druhy :lol:
Nevzpomínám si že bych ti někdy sděloval podrobnosti toho obchodu. Zaprvý nevím kde si sebral cenu 750.000




Já ti povím proč chlapče,já to syce nesmazal,ale možná se někomu nelíbí,že si přihazuješ asi tak 200 % než za kolik to koupíš!!Fakt nevím proč si Barbucha od tebe koupil Skylinea za tři čtvrtě milionu když znám lidi a už jsem to nabízel tady klukům ho dokážu přivést taky bez složitostí do 400 000 Kč na stopro!!Máš hold chlapče závratné ceny a buď se na to vyser,nebo buď slušnej když už se sem cpeš s dílama!!!Každej dělá kšeft aby vidělal,ale tohle už je těžkej oděr!!!


Nevzpomínám si že bych ti někdy sděloval podrobnosti toho obchodu. Zaprvé nevím kde si sebral cenu 750.000 :!: za druhý auto jsem na výslovný přání chtěl přivézt v kontejneru, což mě stálo 70.000 navíc, kola s A048 taky nebyly zadarmo a hlavně nevím proč se k tomu vůbec vyjadřuješ. Cena těchto aut se v japonsku pohybuje od 600tis po 2,5mil jenů. Víš kulový kolik stálo moje auto a navíc já měl při koupi on-line přístup na danou dražbu. Peníze jsem nedával Pavlovi, ale přímo jsem je posílal bankovním převodem do Japonska takže laskavě přestaň s těma hnusnejma urážkama o zlodějích.

Barbucha

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 131 hostů