SR20DET - motor kaput

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
AdamCZ
user
Příspěvky: 45
Registrován: 17.01.2005, 22:03

Příspěvek od AdamCZ » 19.06.2005, 20:23

tuhle SX znám - tak je z P?íbora ne? Dovoz tuším ze švajcu a udajn? jen p?id?ené va?ky - chá chá :lol: Cht?l jsem do toho jít kv?li super cen? a ono to nikdy nejsou jenom va?ky 8)
240SX 1991, VLSD, Super HICAS,

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer » 19.06.2005, 21:43

AdamCZ píše:tuhle SX znám - tak je z P?íbora ne? Dovoz tuším ze švajcu a udajn? jen p?id?ené va?ky - chá chá :lol: Cht?l jsem do toho jít kv?li super cen? a ono to nikdy nejsou jenom va?ky 8)
Nevim, asi... z nejakeho vidlakova na vychodu CR.
Kazdopadne ten Tvuj popis popisu poruchy sedi :lol:

Bredok

Odpověd

Příspěvek od Bredok » 12.09.2005, 19:34

street.racer píše:
Hynek píše:slušnej jídelní?ek :)
na kolik takový úpravy vyjdou jestli to neni tajemství?
vozíte v?ci z USA a Japonska ? kdybych cht?l n?co objednat, je to možný?
My jako KAGEKI RACING vozíme v?ci zásadn? z Japonska.
Majitel této Supry nám dal v?z již s dílama že to chce namontovat a naladit ;)
Jinak myslim si ze majitel je v tom uz tak za 400-500
Samozrejme objednat si neco muzes... mel jsem kdysi v podpisu reklamku ale "par lidem" ze zdejsiho fora se nelibilo, ze chci poskytnout moznost si koupit veci z JPN bez slozitych bankovnich prevodu a slozitosti a podpis mi byl umazan. Holt tipische czechishe. Kdyz to nemam ja, nebude mit i ten druhy :lol:



Já ti povím proč chlapče,já to syce nesmazal,ale možná se někomu nelíbí,že si přihazuješ asi tak 200 % než za kolik to koupíš!!Fakt nevím proč si Barbucha od tebe koupil Skylinea za tři čtvrtě milionu když znám lidi a už jsem to nabízel tady klukům ho dokážu přivést taky bez složitostí do 400 000 Kč na stopro!!Máš hold chlapče závratné ceny a buď se na to vyser,nebo buď slušnej když už se sem cpeš s dílama!!!Každej dělá kšeft aby vidělal,ale tohle už je těžkej oděr!!!

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověd

Příspěvek od street.racer » 12.09.2005, 19:40

Bredok píše:
street.racer píše:
Hynek píše:slušnej jídelní?ek :)
na kolik takový úpravy vyjdou jestli to neni tajemství?
vozíte v?ci z USA a Japonska ? kdybych cht?l n?co objednat, je to možný?
My jako KAGEKI RACING vozíme v?ci zásadn? z Japonska.
Majitel této Supry nám dal v?z již s dílama že to chce namontovat a naladit ;)
Jinak myslim si ze majitel je v tom uz tak za 400-500
Samozrejme objednat si neco muzes... mel jsem kdysi v podpisu reklamku ale "par lidem" ze zdejsiho fora se nelibilo, ze chci poskytnout moznost si koupit veci z JPN bez slozitych bankovnich prevodu a slozitosti a podpis mi byl umazan. Holt tipische czechishe. Kdyz to nemam ja, nebude mit i ten druhy :lol:



Já ti povím proč chlapče,já to syce nesmazal,ale možná se někomu nelíbí,že si přihazuješ asi tak 200 % než za kolik to koupíš!!Fakt nevím proč si Barbucha od tebe koupil Skylinea za tři čtvrtě milionu když znám lidi a už jsem to nabízel tady klukům ho dokážu přivést taky bez složitostí do 400 000 Kč na stopro!!Máš hold chlapče závratné ceny a buď se na to vyser,nebo buď slušnej když už se sem cpeš s dílama!!!Každej dělá kšeft aby vidělal,ale tohle už je těžkej oděr!!!
Asi takhle, nevis za jake ceny to nakupuju a asi si neuvedomujes, ze se plati clo i DPH. Jinak co se tyce tuningovych dilu, zisk mame pouze takovy, abychom byli schopni pokryt naklady. Nyni se pokousime zalozit hlavni prijem firmy na uplne necem jinem nez tuningu.
Je asi jasne, ze kdyz si nekdo kupuje neco napr. z e-bay od firmy, ktera kupuje veci po tisicovych kusech, tak ceny kterych dosahnou jsou uplne jine. A jejich obchod se zaklada prevazne na kvantite a ne na kvalite. Pri teto koupi se kolikrat ani neplati clo a DPH. Dalsi vec, reklamace. Ta u soukrome koupi na e-bay taky jaksi moc neexistuje.

Jinak R32 jsem taky schopen sehnat za 400tis. i mene. Cena R32 se pohybuje v JPN od 100tis. czk do 1.000.000czk. Zalezi na stavu, stavu servisni knizky, najetych km, pouzitych dilech, prechozich majitelych atd atd.

Kazdopadne srovnej si v hlave o cem mluvis frajere :wink:

Uživatelský avatar
No_name
user
Příspěvky: 924
Registrován: 25.12.2004, 20:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name » 12.09.2005, 19:58

:P Bredok je koukám velmi chytrej a přitom stejně ví ještě větší prt,jak já :lol:

Uživatelský avatar
Martin_534
user
Příspěvky: 5420
Registrován: 07.07.2005, 09:20
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin_534 » 12.09.2005, 21:13

nechte si všichni těch OT nebo vás všechny smažu a bude tu klid :twisted:

Bredok

Re: Odpověd

Příspěvek od Bredok » 14.09.2005, 21:02

street.racer píše:
Bredok píše:
street.racer píše: My jako KAGEKI RACING vozíme v?ci zásadn? z Japonska.
Majitel této Supry nám dal v?z již s dílama že to chce namontovat a naladit ;)
Jinak myslim si ze majitel je v tom uz tak za 400-500
Samozrejme objednat si neco muzes... mel jsem kdysi v podpisu reklamku ale "par lidem" ze zdejsiho fora se nelibilo, ze chci poskytnout moznost si koupit veci z JPN bez slozitych bankovnich prevodu a slozitosti a podpis mi byl umazan. Holt tipische czechishe. Kdyz to nemam ja, nebude mit i ten druhy :lol:



Já ti povím proč chlapče,já to syce nesmazal,ale možná se někomu nelíbí,že si přihazuješ asi tak 200 % než za kolik to koupíš!!Fakt nevím proč si Barbucha od tebe koupil Skylinea za tři čtvrtě milionu když znám lidi a už jsem to nabízel tady klukům ho dokážu přivést taky bez složitostí do 400 000 Kč na stopro!!Máš hold chlapče závratné ceny a buď se na to vyser,nebo buď slušnej když už se sem cpeš s dílama!!!Každej dělá kšeft aby vidělal,ale tohle už je těžkej oděr!!!
Asi takhle, nevis za jake ceny to nakupuju a asi si neuvedomujes, ze se plati clo i DPH. Jinak co se tyce tuningovych dilu, zisk mame pouze takovy, abychom byli schopni pokryt naklady. Nyni se pokousime zalozit hlavni prijem firmy na uplne necem jinem nez tuningu.
Je asi jasne, ze kdyz si nekdo kupuje neco napr. z e-bay od firmy, ktera kupuje veci po tisicovych kusech, tak ceny kterych dosahnou jsou uplne jine. A jejich obchod se zaklada prevazne na kvantite a ne na kvalite. Pri teto koupi se kolikrat ani neplati clo a DPH. Dalsi vec, reklamace. Ta u soukrome koupi na e-bay taky jaksi moc neexistuje.

Jinak R32 jsem taky schopen sehnat za 400tis. i mene. Cena R32 se pohybuje v JPN od 100tis. czk do 1.000.000czk. Zalezi na stavu, stavu servisni knizky, najetych km, pouzitych dilech, prechozich majitelych atd atd.

Kazdopadne srovnej si v hlave o cem mluvis frajere :wink:[/qu


Tak za prvé není to z E-bay a za druhé když to neumíš koupit levněji tak se na to vyser!Je to z aukcí,kde se lidem zabaví majetek a pak se draží!Firma co to vozí sem ti ručí za kvalitu kterou požaduješ!!!Nedoveze ti ani motorickou mrchu,ani bourané auto budeš-li to mít v podmínkách,cena je za auto i z dovozem,to jestli platěj DPH,nebo ne,nebo clo mě nazajímá záruku na to,že to bude ve stavu jakej ti slíbili ti ručej!!Navíc psal jsem,že ten Skyline je do 400 000 Kč,to jsem nadsadil schválně a je to max. cena,protože ho ještě nikdo neobjednával,ale můžu ti zaručit,že tam sou Corvety kolem 250 000 Kč!!!Jo a nemluv o cenách,když ten Sky co jsi dovezl byl hodně přes půl milionu a je to ten starší typ!!Jsi prostě předraženej,tak to přiznej!

Bredok

Re: Odpověd

Příspěvek od Bredok » 14.09.2005, 21:02

street.racer píše:
Bredok píše:
street.racer píše: My jako KAGEKI RACING vozíme v?ci zásadn? z Japonska.
Majitel této Supry nám dal v?z již s dílama že to chce namontovat a naladit ;)
Jinak myslim si ze majitel je v tom uz tak za 400-500
Samozrejme objednat si neco muzes... mel jsem kdysi v podpisu reklamku ale "par lidem" ze zdejsiho fora se nelibilo, ze chci poskytnout moznost si koupit veci z JPN bez slozitych bankovnich prevodu a slozitosti a podpis mi byl umazan. Holt tipische czechishe. Kdyz to nemam ja, nebude mit i ten druhy :lol:



Já ti povím proč chlapče,já to syce nesmazal,ale možná se někomu nelíbí,že si přihazuješ asi tak 200 % než za kolik to koupíš!!Fakt nevím proč si Barbucha od tebe koupil Skylinea za tři čtvrtě milionu když znám lidi a už jsem to nabízel tady klukům ho dokážu přivést taky bez složitostí do 400 000 Kč na stopro!!Máš hold chlapče závratné ceny a buď se na to vyser,nebo buď slušnej když už se sem cpeš s dílama!!!Každej dělá kšeft aby vidělal,ale tohle už je těžkej oděr!!!
Asi takhle, nevis za jake ceny to nakupuju a asi si neuvedomujes, ze se plati clo i DPH. Jinak co se tyce tuningovych dilu, zisk mame pouze takovy, abychom byli schopni pokryt naklady. Nyni se pokousime zalozit hlavni prijem firmy na uplne necem jinem nez tuningu.
Je asi jasne, ze kdyz si nekdo kupuje neco napr. z e-bay od firmy, ktera kupuje veci po tisicovych kusech, tak ceny kterych dosahnou jsou uplne jine. A jejich obchod se zaklada prevazne na kvantite a ne na kvalite. Pri teto koupi se kolikrat ani neplati clo a DPH. Dalsi vec, reklamace. Ta u soukrome koupi na e-bay taky jaksi moc neexistuje.

Jinak R32 jsem taky schopen sehnat za 400tis. i mene. Cena R32 se pohybuje v JPN od 100tis. czk do 1.000.000czk. Zalezi na stavu, stavu servisni knizky, najetych km, pouzitych dilech, prechozich majitelych atd atd.

Kazdopadne srovnej si v hlave o cem mluvis frajere :wink:[/qu


Tak za prvé není to z E-bay a za druhé když to neumíš koupit levněji tak se na to vyser!Je to z aukcí,kde se lidem zabaví majetek a pak se draží!Firma co to vozí sem ti ručí za kvalitu kterou požaduješ!!!Nedoveze ti ani motorickou mrchu,ani bourané auto budeš-li to mít v podmínkách,cena je za auto i z dovozem,to jestli platěj DPH,nebo ne,nebo clo mě nazajímá záruku na to,že to bude ve stavu jakej ti slíbili ti ručej!!Navíc psal jsem,že ten Skyline je do 400 000 Kč,to jsem nadsadil schválně a je to max. cena,protože ho ještě nikdo neobjednával,ale můžu ti zaručit,že tam sou Corvety kolem 250 000 Kč!!!Jo a nemluv o cenách,když ten Sky co jsi dovezl byl hodně přes půl milionu a je to ten starší typ!!Jsi prostě předraženej,tak to přiznej!

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověd

Příspěvek od street.racer » 14.09.2005, 21:18

Bredok píše:
street.racer píše:
Bredok píše:


Já ti povím proč chlapče,já to syce nesmazal,ale možná se někomu nelíbí,že si přihazuješ asi tak 200 % než za kolik to koupíš!!Fakt nevím proč si Barbucha od tebe koupil Skylinea za tři čtvrtě milionu když znám lidi a už jsem to nabízel tady klukům ho dokážu přivést taky bez složitostí do 400 000 Kč na stopro!!Máš hold chlapče závratné ceny a buď se na to vyser,nebo buď slušnej když už se sem cpeš s dílama!!!Každej dělá kšeft aby vidělal,ale tohle už je těžkej oděr!!!
Asi takhle, nevis za jake ceny to nakupuju a asi si neuvedomujes, ze se plati clo i DPH. Jinak co se tyce tuningovych dilu, zisk mame pouze takovy, abychom byli schopni pokryt naklady. Nyni se pokousime zalozit hlavni prijem firmy na uplne necem jinem nez tuningu.
Je asi jasne, ze kdyz si nekdo kupuje neco napr. z e-bay od firmy, ktera kupuje veci po tisicovych kusech, tak ceny kterych dosahnou jsou uplne jine. A jejich obchod se zaklada prevazne na kvantite a ne na kvalite. Pri teto koupi se kolikrat ani neplati clo a DPH. Dalsi vec, reklamace. Ta u soukrome koupi na e-bay taky jaksi moc neexistuje.

Jinak R32 jsem taky schopen sehnat za 400tis. i mene. Cena R32 se pohybuje v JPN od 100tis. czk do 1.000.000czk. Zalezi na stavu, stavu servisni knizky, najetych km, pouzitych dilech, prechozich majitelych atd atd.

Kazdopadne srovnej si v hlave o cem mluvis frajere :wink:[/qu


Tak za prvé není to z E-bay a za druhé když to neumíš koupit levněji tak se na to vyser!Je to z aukcí,kde se lidem zabaví majetek a pak se draží!Firma co to vozí sem ti ručí za kvalitu kterou požaduješ!!!Nedoveze ti ani motorickou mrchu,ani bourané auto budeš-li to mít v podmínkách,cena je za auto i z dovozem,to jestli platěj DPH,nebo ne,nebo clo mě nazajímá záruku na to,že to bude ve stavu jakej ti slíbili ti ručej!!Navíc psal jsem,že ten Skyline je do 400 000 Kč,to jsem nadsadil schválně a je to max. cena,protože ho ještě nikdo neobjednával,ale můžu ti zaručit,že tam sou Corvety kolem 250 000 Kč!!!Jo a nemluv o cenách,když ten Sky co jsi dovezl byl hodně přes půl milionu a je to ten starší typ!!Jsi prostě předraženej,tak to přiznej!
Vis, podivej se napr. na dole uvedeny link. To je vuz za 3.320.000JPY, takze si zpocitej, kolik to je asi na KC :wink:
http://usedcar.autos.yahoo.co.jp/detail ... I084008142

Nejsme zadny obchod "likvidace", ale snazime se nabidnout dobre sluzby, cili afterservis, montaze, kratka dodaci lhuta, nebo i moznost zakoupeni pouzitych dilu. Pokud se Ti nelibi, ze nejsme discout shop, tak je to Tvoje vec a Tobe se nikdo nevnucuje. Jsme tu pro lidi, kteri dokazi ocenit lidskou praci a jsou si ochotni zaplatit treba o par procent vic za spolehlivost a nekoukaji jen po cenach. Mame nemalo stalych zakazniku, kteri si kupovali samy ze zahranici dily a meli problemy, od doby co zacali spolupracovat s nami, vsichni nam rekli, ze by si uz nic nekoupili z USA.

Nechapu, proc se chovas jak decko kteremu nekdo rozslapl hracku. Vidim to tak, ze bud v nas citis konkurenci nebo si takto lecis komplexy.
:wink:

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 14.09.2005, 21:39

.. ale no tak, chlapci! :D .. koukejte se na tuhle pitomou debatu vysrat!!!!!!!
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

Bredok

Příspěvek od Bredok » 15.09.2005, 09:09

Ondrey píše:.. ale no tak, chlapci! :D .. koukejte se na tuhle pitomou debatu vysrat!!!!!!!
Máš recht Ondřeji,nebudu se dohadovat ze 17 letým puber?ákem a když si někdo chce od něj koupit předražené věci a? to udělá!!Konkurence pro mě není,protože tu firmu nemám já a dílama se stejně nezabejvaj,jen dovozem aut!Snažil jsem se poukázat jen na to,že je předraženej,ale pokud to někomu vyhovuje tak Ok!Jak se jinak máš a co autí už jezdí??

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od street.racer » 15.09.2005, 21:48

Bredok píše:
Ondrey píše:.. ale no tak, chlapci! :D .. koukejte se na tuhle pitomou debatu vysrat!!!!!!!
Máš recht Ondřeji,nebudu se dohadovat ze 17 letým puber?ákem a když si někdo chce od něj koupit předražené věci a? to udělá!!Konkurence pro mě není,protože tu firmu nemám já a dílama se stejně nezabejvaj,jen dovozem aut!Snažil jsem se poukázat jen na to,že je předraženej,ale pokud to někomu vyhovuje tak Ok!Jak se jinak máš a co autí už jezdí?? :roll:
Podivej se na svoji gramatiku, na svoje chovani a mozna Ti dojde, ze Ty o veku muzes zrovna pomlcet. :lol:

Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Řehy » 15.09.2005, 22:38

Nechci se do toho michat, ale... jsou treba lidi co nakupuji v OBI naradi, ktere je predrazene, s ruznou kvalitou. Najdou mnoho veci na jednom miste, pro urcite velke mnozstvi lidi v zajimavou oteviraci dobu. Je to nadstandartni sluzba a je na kazdem, jestli ji chce zaplatit, nebo ne. Sam jsem nekdy prinucen tam nakupovat. Pak jsou lidi, co radeji pri nakupu vybiraji, hlidaji si cenu i kvalitu a jsou ochotni pro danou vec vydat vetsi vlastni usili. I muj pripad :)
Kazdy jsme jiny... kdyby nebylo tech pohodlnejsich, nebylo by treba Obi, kdyby nebylo tech rozvaznejsich, nefungoval by individualni prodej... :wink:
Trosku respektu by neuskodilo. Vsechny nas neco spojuje. Kritika ano, ale urazeni....???
Jynak omlouvam se za mojy cestynu, nemuzu za to, ze my nejde :twisted: ale nasy slovesty bratry jy taki moc neovladajy :lol: :lol: :wink: sorry kluci, ze si Vas beru do huby, ale je to venku :twisted:
Neni nad to si vsechno vyrikat u sklenicky, treba na srazu :?: :wink:

Uživatelský avatar
street.racer
user
Příspěvky: 395
Registrován: 07.11.2004, 01:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od street.racer » 15.09.2005, 22:43

Rehy píše:Nechci se do toho michat, ale... jsou treba lidi co nakupuji v OBI naradi, ktere je predrazene, s ruznou kvalitou. Najdou mnoho veci na jednom miste, pro urcite velke mnozstvi lidi v zajimavou oteviraci dobu. Je to nadstandartni sluzba a je na kazdem, jestli ji chce zaplatit, nebo ne. Sam jsem nekdy prinucen tam nakupovat. Pak jsou lidi, co radeji pri nakupu vybiraji, hlidaji si cenu i kvalitu a jsou ochotni pro danou vec vydat vetsi vlastni usili. I muj pripad :)
Kazdy jsme jiny... kdyby nebylo tech pohodlnejsich, nebylo by treba Obi, kdyby nebylo tech rozvaznejsich, nefungoval by individualni prodej... :wink:
Trosku respektu by neuskodilo. Vsechny nas neco spojuje. Kritika ano, ale urazeni....???
Jynak omlouvam se za mojy cestynu, nemuzu za to, ze my nejde :twisted: ale nasy slovesty bratry jy taki moc neovladajy :lol: :lol: :wink: sorry kluci, ze si Vas beru do huby, ale je to venku :twisted:
Neni nad to si vsechno vyrikat u sklenicky, treba na srazu :?: :wink:
Tu cestinu si neber proti sobe :) Vsak vis, v jake souvislosti jsem mu to psal.
U sklenicky - proc ne, ale abych treba nedostal pul litrem do hlavy, kdyz uz na foru se nekdo projevuje takhle netolerantne a nehezky. :lol:

Řehy
user
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004, 21:27
Bydliště: Říčany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpověď

Příspěvek od Řehy » 15.09.2005, 23:43

street.racer píše:Tu cestinu si neber proti sobe :) Vsak vis, v jake souvislosti jsem mu to psal.
U sklenicky - proc ne, ale abych treba nedostal pul litrem do hlavy, kdyz uz na foru se nekdo projevuje takhle netolerantne a nehezky. :lol:
Jasny, v poho :wink: Co zacit radeji planovat dalsi sraz, dokud je jeste trosku hezky?? Rikalo se koncem zari. Pul litry nechame doma, vezmeme radsi plne flasky, tema to bude bolet vic :lol: aspon po vypiti hlava, druhy den

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 115 hostů