Folie

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Design » 02.10.2007, 15:15

otasTM píše:folie sou fain, tedy pro řízení ve dne v noci naopak :-D

a dá se pak v autě dělat víc věcí než jen jezdit :twisted:

já je měl snad na každym autě, všechny bez atestu a nikdy mi za to nikdo nic neřek :-D
Jestli chceš delat v aute neco vic než jen jezdit tak to si kup limuzím chci videt jak bys to delal to co maš na mysli v s13,s14 :lol: Bys byl pekne dolamanej :lol:
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

Uživatelský avatar
nizzmo
user
Příspěvky: 915
Registrován: 29.05.2005, 18:05
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Příspěvek od nizzmo » 02.10.2007, 15:27

raddy píše:na slovensku nie je moznost ma legalne folie na prednom skle a prednych bocnych. Vyhlaska hovori o montazi certifikovanych folii a na predne skla u nas neexistuje folia s prislusnym certifikatom.
Raddy toto neriesim a je mi to vlastne aj jedno. Mna len zaujimaju skusenosti ostatnych s mechanickym poskodenim od tych vymedzovakov.
Moje auta:
2001 Škoda Octavia 1,6 - 2005 R.I.P. (Totálka)
2004 NISSAN 200SX s14a - 2010 predaný Patrickovi
2005 Suzuki Jimny 1,3 4x4 - 2009 R.I.P. (Totálka)
2008 Suzuki Swift 1,3 - 2016 predaný
2010 Hyundai ix35 Style 4x4 - 2014 predaný
2013 Renault Megane 1.6 16V - auto manželky
2013 Hyundai SantaFe III Premium 4x4 - moje dnešné vozidlo

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od driftak » 02.10.2007, 16:08

buky300zx píše:Tak ze takto.kamarat mi lepi folie na kazde moje auto(Bruxafol).Ziadna,ani seriozna firma(co viem ja a co ma odskusane aj ten kamarat)ti neda certyfikat na predne okna!!Musel by si mat povolenie od doktora ze ti vadi slnko,s tym ist na krajsky inspektorat a tam po schvaleni ti da certyfikat,kde bude udelena vynimka a napisany pocet skiel.hacik je v tom,ze ta vynimka plati len pre tu danu osobu a druhy by na tom aute nemal chodit,lebo moze dostat pokutu.
Folie ti nalepia,ale neda ti na predne atest.
Moja skusenost.
Tak tak taku istu skusenost mam aj ja. Informoval som sa, ked sme sli davat folie na fotrove auto. Daju folie aj dopredu, ale nie certifikat. Bo to je protizakonne, a ta firma si nezobere na zodpovednost, ze si koli tomu v noci niekoho zrazil. (napr.)

To raddy: Diik myslel som si. No fakt neviem, ako je to v inych statoch.
To Design: To by si sa cudoval. S-ka su siroke, a odklop zadne sedadla, pripadne predne preklop dopredu, a mozes to mat ako postel. Uz len molitan, a niekoho vedla seba. (Pod seba) Jedine - natom je, nizke zadne okno :D
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Marian
user
Příspěvky: 386
Registrován: 23.08.2007, 17:13
Bydliště: Zábřeh na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 02.10.2007, 17:47

Já jsme si nechal skla pokovat. A nemůžu si stěžovat. Ohledně viditelnosti z auta. Viditelnost je mohokrát lepší než u folii. Pokovení ma i termoizolační účinek. To moje pokovení by mělo teplotu v interieru stahnout teplotu o 8 stupnů. A musim potrvdit že to funguje.

Jinak tady někde padl názor, že pokovení se dá špatně z oken dostat. Není to pravda. Sám jsem tohle absolvoval 2x a žádný problém s odkovením a znovu s pokovením nebyl. Jinak co se týče světlosti, tak na přední sklo není povpleno nic. Boční u spolujezdce a řidiče je povolno 25 procentní zatmavení. Jinak zbytek oken muže být i 100 procentně zatmaveno. Já sám mám 90 procent u řidiče a splujezdce a zbytek 100. A nikdy jsem s tím neměl problém jak na STK tak při kontrole policajtů.

Ale koukám že mluvím z cesty tak už radši končím. :D

Uživatelský avatar
Steve
user
Příspěvky: 644
Registrován: 15.11.2006, 18:05
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Steve » 02.10.2007, 20:39

muzou a nemusi ji poskodit, problem je ze na povrchu tech vymezovaku je plis nebo takove stetinky aby po nich sklo klouzalo a pokud se do nich dostane prach a bordel, tak se folie poskrabe, jako se to stalo me :( s vodou to pak utvori takovy blaticko, ktery ztvrdne a zachvili muzes lepit znova, takze to nejdriv zkontroluj, ja je jen vycistil a pomohlo to...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů