Trocha srandy.

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od driftak » 29.03.2010, 22:33

J3tb0Y píše:
Jimmbo píše:http://www.youtube.com/watch?v=AA2vThW9EC4&NR=1

Odteraz pozeram stale do zrkadla =D
mne sa stalo zase ze idem si bokom z tesco parkoviska a objavili sa rovno predomnou :)
Ja som siel cely vecer bokom a v poslednej zakrute pred domom, som sa taktiez dosmykal akorat pred ich kapotu. tak som obisiel s 20€ pokutou.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od Bart34 » 29.03.2010, 22:43

Co je protizakonyho na driftovani? Nebo za co jsi dostal tu pokutu? Za gumy?
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od Mirek » 29.03.2010, 22:53

tusim rave za to dostal taky flastr, uz si nepamatuju jak to zduvodnili...
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od driftak » 29.03.2010, 23:01

Bart34 píše:Co je protizakonyho na driftovani? Nebo za co jsi dostal tu pokutu? Za gumy?
Neohladuplna (agresivna) jazda. Gumy mi ani nekontroloval nastastie, bo by mi dal este aj za ublizenie na zdravi dratikmi. :-D uz trcal 1cm. A zdrbal ma za to, ze som vraj vbehol do protismeru, pricom v tej zakrute niesu ziadne ciary, ... takze tam protismer svojim sposobom nieje. Aj ked je to obojsmerka
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od areuratty » 29.03.2010, 23:50

Když řekneš, že ti to omylem ulítlo, tak je to normálně nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky...

Pokud jim řekneš, žes to udělal schválně, pak to je podle mě aj obecní ohrožení klidně... :D
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od driftak » 30.03.2010, 07:32

areuratty píše:Když řekneš, že ti to omylem ulítlo, tak je to normálně nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky...

Pokud jim řekneš, žes to udělal schválně, pak to je podle mě aj obecní ohrožení klidně... :D
ked som mu povedal ze mi to uletelo koli baterke ktoru som mal v kufri, tak pomne zacal vykrikovat ze este chvilu ho o tom budem presviedcat tak mi aj VP zobere. kedze to bolo len 20ecok tak som sa nato vysral. ale smykal som cely vecer, takze bolo citit riadne pneumatiky, ...
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Bart34
user
Příspěvky: 1787
Registrován: 19.10.2008, 19:37
Bydliště: B R N O/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od Bart34 » 30.03.2010, 16:02

20e je v poho ale i tak, tak co, neprizpusobeni jizdy stavu vozovky, a co? na to se diva jen tehdy, kdyz tim neco poseres....... jinak to nema zadnou vahu. A pokud tam neni stredovej pruh, nebo znacka, tak se neni o cem bavit. At mi ukazou jak mam prijit na to, ze je tam obousmernej provoz. At mi ukazou nejakou znacku.
S13 Novej motor od Fandy, Stage2, T28, Wallbro 255, HKS HI power, HKS SSQV, GReddy Profec B Spec2, Front IC, HR pružky.
Prodáno: RIP: S13 Targa USA Stage2, Wallbro 255, Boost 0,9b, Renovak Race spojka, Apexi TurboTimer, H&R pruziny, Alternativně FPR, Kat out-Rezonátor, Lauf Japan style, Filtr Tenzo-R, Sleepy eyes, Borbet 16", IC Octavia, Budík turba od F&K
http://www.youtube.com/watch?v=Md6EY184 ... jQ&index=7
No problems-no fun

Uživatelský avatar
jsadik
user
Příspěvky: 599
Registrován: 08.04.2007, 00:55
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od jsadik » 30.03.2010, 16:08

Má to cenu se s poldama hádat o 20éček? kdyby chtěli osoleji ho víc, byli na něj ještě hodný, tak co....
Silvia S12 CA18ET Fibreglass Edition

Uživatelský avatar
Rave
user
Příspěvky: 871
Registrován: 23.04.2006, 09:53
Bydliště: Náfpaktos,Greece
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od Rave » 30.03.2010, 16:43

ja dostal flastra cca 2 roky zpet u ustredaku.Myslim nezvladnuti vozidla a jeste neco.Jen tak ten polda je ted defakto nejlepsi kamos :D
S leon cupra 4x4 1.9 TDI 179kw smoke power
S ibiza cupra 1.8 20VT 1,1bar 243ps-1,6bar 306ps

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od Jimmbo » 30.03.2010, 17:08

Aj tak to je podla mna blbost pokutovat to.. Ked idem do zakruty 50 dostanem smyk ale zvladnem ho, nikomu sa nic nestane, nevydem do protismeru ale uvidi ma policajt tak mi da pokutu... to je krasne... ja som rad ze sa nevyburam a on mi da pokutu za smyk...To bol len priklad :D A aj tak ten cajt nevie ci si pred zakrutou kopol do spojky alebo potiahol rucnu :D :D

To Pablo: Mne sa to nezadala ako velka rana.. Sak to bola len nejake guma co tam vyskocila jak handra a hen tak sa mu rozletel ??? No neviem..
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
jsadik
user
Příspěvky: 599
Registrován: 08.04.2007, 00:55
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od jsadik » 30.03.2010, 17:46

Tak to je holt no , kdyby tam jelo auto tak si ho ohrozil což nesmíš podle předpisů. Na mě taky zavolali nějaký ko.... benga, že jsem je málem naboural.....kapotu jsem měl na sráč já,oni ne, tak nevim co řešili.
Silvia S12 CA18ET Fibreglass Edition

Uživatelský avatar
J3tb0Y
user
Příspěvky: 455
Registrován: 19.12.2007, 19:52
Bydliště: TT, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od J3tb0Y » 30.03.2010, 19:01

ja som to dostal za 100 zevraj bezdovodna jazda v protismere a to mi chceli zobrat vodicak a 150 zevraj zavazny priestupok
Zelená S14a APEX-I BESTIA v hlavnych ulohach: Apexi power FC,turbo Apexi AX53B70, EBC Apexi AVCR tlak 1,1bar,sanie Apexi Power intake pre z32maf, vacky greddy in-256, ex-264, komplet nerez vyfuk Apex sensible twin exit, zvody Apex Type 2 stainless tubular manifold, FMIC no name, vstreky denso 550, shortshift, HKS SSQV, denso iridium, exedy paddle clutch kit , koni sport tlmice a H&R pruziny -30mm dole, apex 324mm brake kit + dosky ferodo 2500 vzadu brembo kotuce + dosky EBC redstuff.

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od driftak » 30.03.2010, 21:03

jsadik píše:Má to cenu se s poldama hádat o 20éček? kdyby chtěli osoleji ho víc, byli na něj ještě hodný, tak co....
presne tak, dal mi viac menej minimum. Keby mi dal viac, alebo by mi zobral VP tak by som to riesil inymi cestami. nehadal som sa s nim, lebo to aj tak nemalo vyznam, ... Obojsmernu cestu normalnu, nemas oznacenu vacsinou ale pruh v tejto zakrute nieje lebo je to uzka cesta a je prehladna. asi 500m v protismere sa da ist na parkovisko, a odtial museli ist fizli lebo ked som pozeral tak tam nic nebolo a ked som vyrovnal smyk tak asi 200m predomnou na spomalovaci boli fizli. ale bol straaaasne doolezity ten fizel tak som na neho sral. 4ia policajti mi prehladavali auto, este som im aj baterky pozical. :-D
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Uživatelský avatar
Awatar
user
Příspěvky: 1385
Registrován: 23.08.2006, 23:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od Awatar » 30.03.2010, 21:51

Mě přijde, že slovenský policajti jdou daleko víc po prachách jak český a hned vyrukujou s tim nejhoršim trestem a začnou člověku vysvětlovat, jakej je vlastně pirát silnic, pak že sou vlastně strašně hodný, že mi nevemou řidičák a že to bude místo 150€ jenom 40€, ale bez papíru. :roll:

Ty silniční zákony na Slovensku sou celkově divný, systém 3x a dost (kdy závažnost přestupku určuje policista), vězení za antiradar (blbě se to vysvětlovalo) a např. ještě pokuta za přišroubovanou SPZ - docela to nahrává korupci slovenský policie. Na Slovensku sem ještě žádnou pokutu neplatil s bločkem a policajti se tim nijak netajej. Vždycky když vidim ty zelný mužíčky, tak sem jenom nasranej.
S15 - JDM

Uživatelský avatar
driftak
user
Příspěvky: 1166
Registrován: 20.08.2007, 09:19
Bydliště: Bratislava-petrzalka / Senec
Kontaktovat uživatele:

Re: Trocha srandy.

Příspěvek od driftak » 31.03.2010, 09:38

Awatar píše:Mě přijde, že slovenský policajti jdou daleko víc po prachách jak český a hned vyrukujou s tim nejhoršim trestem a začnou člověku vysvětlovat, jakej je vlastně pirát silnic, pak že sou vlastně strašně hodný, že mi nevemou řidičák a že to bude místo 150€ jenom 40€, ale bez papíru. :roll:

Ty silniční zákony na Slovensku sou celkově divný, systém 3x a dost (kdy závažnost přestupku určuje policista), vězení za antiradar (blbě se to vysvětlovalo) a např. ještě pokuta za přišroubovanou SPZ - docela to nahrává korupci slovenský policie. Na Slovensku sem ještě žádnou pokutu neplatil s bločkem a policajti se tim nijak netajej. Vždycky když vidim ty zelný mužíčky, tak sem jenom nasranej.
Presne tak, niektore zakony su tu velmi divne, nekedy ta zastavia len aby mali na obed. Aj na svk ti hovoria ako strasne seckych ohrozujes a si chuj aj to ze len z dobrej vole ti nechaju vodicak lebo to bolo na VP ale potom si zoberu do vacku. normalne ked som raz nedostal pokutu, tak som rozmyslal ze toho fizla pozvem na pivo. :-D Dovtedy som chytal samych chujov, a odvtedy zatial nastastie ziadna pokuta ani.
Lilo projekt Nissan 200sx - S13 - rozpredaj
Yamaha Raptor 700
MB W124 2,5TD automat- momentalny daily car

Kto neskoro brzdí, ďalej zájde. ---...benzín nás každodenný daj nám dnes,posveť sa ostrá vačkovka,príd očakávaný výkon z teba,i neuveď nás do zadretia,ale zbav nás usadenín karbonu,lebo tvoj je olej,i klukovka,i ojnice i piesty i blok motora naveky vekov amen.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 hostů