OT: Názor na barevnou kombinaci

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Názor na barevnou kombinaci

Příspěvek od Fizzbiker » 05.07.2012, 17:01

pozor tim sem nemyslel ze u me jsi za debila me takovy veci prijdou usmevny ves myslu jak rikas kdo si hraje nezlobi ja na takovy veci cas moc nemam a kdyz tak si spis dopreju "poradnou" praci...
osobne sem mel corsu B 1,0 a jezdilo to dobre do mesta prditko fajn, taky sem premyslel zda neco resit neresit a dopadlo to jen tak ze sem na to dal 14kola s celkem balonama aby nezapadly do kazde ho maleho dulku jako ty origo 13,svihl sem tam platiny co se pri demontazi jedna ulomila (takze sada pro trival byla na svete) dostala novy filtry a MOS2 leichtlauf pak par kravovin jako vahu vzduchu a lepsi palivovou pumpu ze sunnika jeste sem tam dal vetsi predni brzdy a vyhrivany potah na sedacku ridice, jo a modre zarovky :-D hotovka a jezdila než odesel chladic a vzal s sebou tesneni pod palicí.... ja bych radsi sel na pivko nebo si zapichal.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: Názor na barevnou kombinaci

Příspěvek od OndraS13 » 05.07.2012, 20:34

Však já to beru ...
Mladou mám 250km od sebe a pivo nepiju :-)
Takže proto vymejšlim bejkárny - snažim se to udělat trošku poctivě - ale učim se na tom - hlavně jsem 340dní v roce v práci kde sice máme garáž ale nemůžu ji zabrat - jen přez zimu kde jsem teď rozdělal jednu S13 která teď stojí venku pod plachtou - taky bych to dělal nějak "pořádně" ale nemám na to prostředky a čas - s timhle si hraju po volných odpolednech a po večerech když je nálada ...
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 105 hostů