Konstrukce držáku na kladku

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Method
user
Příspěvky: 1000
Registrován: 07.01.2011, 19:17
Bydliště: Písečná

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od Method »

Blázen to vystihl naprosto přesně :D
Stage 2 HD, Walbro, GT2560R 1Bar HKS actuator, HKS Hi-Power, VLSD, Vodní chladič Japspeed, Velkej IC, R33 brzdy,Nismo siláče, Komplet polyuretan ES, Japspeed Toe arm, MeisterR
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od holubrider »

tak já zas přidám něco do zbírky lidový tvořivosti :lol: Dnes sem vyrobil držák na motor a doufám že to ty kolečka přežijou,nejsou zrovna na prumyslákách ale jinak by to měla bejt poctivá práce,a hlavně low cost - vyšlo to na neskutečný asi 400 ( :alien: ) ale něco jsem fušoval v praci.Zítra ho snad otestuju VGčkem
a můj jeřáb non-lešinovej :lol: mám doma už i dost ruznejch silonů tak to asi pak potuním at to mám jako fizz
Přílohy
DSC05862.jpg
DSC05136.jpg
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od mara_m »

bych se bal ze pod tim vgecke to zvadne :mrgreen: podle foto odhaduju matros 40*40 ? jelikoz me stvalo jak slale jezdil po dilne udelal jsem si to ze to stehuju palatakem nebo jesterkou :mrgreen:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od holubrider »

ten co je kolmo ten je 50x50 a spodní rám je 45x45.No musím to vyzkoušet,kdyžtak tam navařim vyztuhu ale když vidim co se prodává a píšou u toho 500kg :lol: NAhoře jsou dvě trubky v sobě a v tom strčenej čep vysoustruženej ten je jakože pohyblivej aby s tim šlo točit a stahuje se to vše m16 šroubem.Upínky a deska jsou 1cm tlustý (žádnej jeklík). Máš taky nějakej self made ? NO s tím ježděním mě to napadlo taky,uvidím jak to bude držet ,maj brzdu ty kolečka .kdyžtak to dycky nějak budu muset na něco podkladat nebo je dam taky pryč no
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od mara_m »

takto jen to stehuju paletakem nebo jesterem stvalo me jak to melo kolecka tak honit po dilne :mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
stojan.JPG
CNC výpalky laser ,plasma a autogen
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od holubrider »

To je taky dobnrej stativ :lol: ASi tam zejtra dodělám podobnou vyztuhu jako máš ty,at je to pěkně pevný.ASi to bude jinak trochu pružit co
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od mara_m »

no cele to je stojna 80*60*3 nohy 60*60*3 a propoj 100*40*3 :mrgreen: je to ze zbytku a mensi nemam :mrgreen:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen
holubrider
user
Příspěvky: 229
Registrován: 08.04.2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od holubrider »

ty děláš i motory s tatrovek ne ? :lol: zejtra ještě musim ladit .Jsem to spíchnul před barakem za dnešní odpoledne a jak vidim tak jsem toho evidentně dost opomenul :lol:
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od mara_m »

no nevim u koho jsem delal na stojanu tet ale stavalo me ze jezdil a ze se ten motor na nem houpal tet v nem mam VG a parada ani se nehne 8)
CNC výpalky laser ,plasma a autogen
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: Konstrukce držáku na kladku

Příspěvek od mara_m »

tet mam v planu zirafu :mrgreen: taky to bude drobek :mrgreen: nekde by se tu mela valet ruka z kamionu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen
Odpovědět