tuning-forum.org

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od mara_m » 24.02.2012, 09:40

otazka zni ma cenu setrvavat na forum kdyz uz tam neni taboo ? popravde chodil jsem tam hlavne kvuli taboo tet tam neni tak nevim zda ma cenu pokracovat to forum nebude nikdy fungovat n TF je 10* tak vic lidi jak tu a uz aj tu mi prijde ze to tu upada tak nevim
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
MaxX
user
Příspěvky: 1260
Registrován: 17.03.2006, 19:18
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od MaxX » 24.02.2012, 09:42

mara_m píše:otazka zni ma cenu setrvavat na forum kdyz uz tam neni taboo ? popravde chodil jsem tam hlavne kvuli taboo tet tam neni tak nevim zda ma cenu pokracovat to forum nebude nikdy fungovat n TF je 10* tak vic lidi jak tu a uz aj tu mi prijde ze to tu upada tak nevim
Tak Tabaa kontaktujte,ať chodí na naše forum,že tu o jeho rady stojíme!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Bohuš
user
Příspěvky: 229
Registrován: 02.11.2011, 10:34

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Bohuš » 24.02.2012, 09:44

Já to chci ještě zkusit oživit s Taboo si píšu uvidím co odepíše já jsem se ho ještě nevzdal.

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od mara_m » 24.02.2012, 09:47

ze 90 % tam nic psat nebude :lol:
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Rave
user
Příspěvky: 871
Registrován: 23.04.2006, 09:53
Bydliště: Náfpaktos,Greece
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Rave » 24.02.2012, 09:53

Bohusu nebeber to jako rejpani ale ty si myslis ze si te tam nekdo veme k srdci?Jsi pro ne stejne bezcennej jako kazdej znas tady nebo nekde jinde.TF at si zustane jaky chce.Cesta do sracek je jista.At maj svuj stajling a lepsi at se do performance neserou.Vetsina tam stejne skonci u hribku na sani za dve stovky od tamanu.A cist jejich kyby te hnus a urackou kazdeho kdo se o neco snazi.
S leon cupra 4x4 1.9 TDI 179kw smoke power
S ibiza cupra 1.8 20VT 1,1bar 243ps-1,6bar 306ps

Uživatelský avatar
mara_m
user
Příspěvky: 4987
Registrován: 23.06.2008, 17:46

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od mara_m » 24.02.2012, 09:56

Rave píše:Bohusu nebeber to jako rejpani ale ty si myslis ze si te tam nekdo veme k srdci?Jsi pro ne stejne bezcennej jako kazdej znas tady nebo nekde jinde.TF at si zustane jaky chce.Cesta do sracek je jista.At maj svuj stajling a lepsi at se do performance neserou.Vetsina tam stejne skonci u hribku na sani za dve stovky od tamanu.A cist jejich kyby te hnus a urackou kazdeho kdo se o neco snazi.
1+
CNC výpalky laser ,plasma a autogen

Uživatelský avatar
Bohuš
user
Příspěvky: 229
Registrován: 02.11.2011, 10:34

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Bohuš » 24.02.2012, 10:06

Z velké části máš pravdu ale já to tam přece jenom zkusím.

Uživatelský avatar
Rave
user
Příspěvky: 871
Registrován: 23.04.2006, 09:53
Bydliště: Náfpaktos,Greece
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Rave » 24.02.2012, 10:49

Muj bracha tam dal sveho golfa.Ma GIV tdi 66 kw.Napsal si tehdat do podpisu performance.Vzhled ma serii ale na motoru ma na brzde pres 220koni.Jakmile napsal ze chce auto nechat na serii podvozku,kolech,bez uprav svetel,kapoty atd byl hned za hnupa.Ze ma pred naraznikem velke IC byl cilem posmechu.Ze auto delal po vecerech bez cizi pomoci nikoho nezajimalo.Keci ze ten motor klekne a je k hovnu bylo xkrat prane.Ze tam mel ale pajsl z fobie rs pd a stavel vse na rotacku byl za hnupa proc ne rovno pd.Defakto mu tam kazde diktoval co ma a nema udelat.Ale byl to jeho projekt,jebo auto,jeho penize tak proc cist keci od diktatoru kde kdyz neni po jejich tak te budou zesmesnovat.Auto mu funguje skvele.Jezdi v pohode.Je to raketa.Malo zere a defakto stim pojede na sprintech dost aut.Sve auto radsi uh nikde neprezentuje protoze nestoji o posmech a zesmesnovani od tamnich pubertaku a ritolezcu.
S leon cupra 4x4 1.9 TDI 179kw smoke power
S ibiza cupra 1.8 20VT 1,1bar 243ps-1,6bar 306ps

Uživatelský avatar
Svobda
user
Příspěvky: 2542
Registrován: 20.02.2008, 21:18
Bydliště: Habartov

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Svobda » 24.02.2012, 11:49

Abych pravdu rekl zacal jsem tam chodit taky jen diky taboo a podobnym co neco znaji a mohl jsem se necemu priucit . Dost veci mi osvetlili a za to jim dekuji je skoda ze to tam zabalil. Jenze ty stylisti jsou fakt paka :lol: .
A jeste do projektu jsem kouknul ,ale dobrej taky jenom sem tam neco no .
Takze tedkon fakt nevim kdyz tam nebude co noveho . LEda ty projekty jestli ozivis no .
S14 r.v 1996 66tkm, P11GT,Daihatsu GTi ,Primastar, P11 prasivka diesel.
Pojištění vozidel, dovoz ze zahraníčí, servis JDM aut.
Levné autodíly

DGR podvozky : http://www.dgr-podvozky.cz

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Petr.S14 » 24.02.2012, 13:52

já tam občas nakouknu, pár fotek sem tam taky dal.. dokonce mi někdo napsal, že je to pěkný a když tam pode mě dal někdo fotku nějaký paštiky, to lítalo skvělejch příspěvků, atd.. ty lidi prostě nemají zájem o takový auta, na co tam dávat nějaký projekt o dvoukilu, či tříkilu, když se tam stejně většinou vysmějou..
teď jak tam bylo v pokecu téma s tím kódem barvy a někdo tam dal fotku oranžovýho golfa.. ty příspěvky co tam dávali, to byla naprostá ubohost.... "wau,newim,ale wážně wáááu" "O_jE*uPa*BeStOvnÍ*GoLfÏčEk Mucinky muck"
a takové lidi, že zajímá performance? možná jo aby tam mohli napsat něco v tomto stylu..
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Mirek » 24.02.2012, 14:03

Petr.S14 píše:já tam občas nakouknu, pár fotek sem tam taky dal.. dokonce mi někdo napsal, že je to pěkný a když tam pode mě dal někdo fotku nějaký paštiky, to lítalo skvělejch příspěvků, atd.. ty lidi prostě nemají zájem o takový auta, na co tam dávat nějaký projekt o dvoukilu, či tříkilu, když se tam stejně většinou vysmějou..
teď jak tam bylo v pokecu téma s tím kódem barvy a někdo tam dal fotku oranžovýho golfa.. ty příspěvky co tam dávali, to byla naprostá ubohost.... "wau,newim,ale wážně wáááu" "O_jE*uPa*BeStOvnÍ*GoLfÏčEk Mucinky muck"
a takové lidi, že zajímá performance? možná jo aby tam mohli napsat něco v tomto stylu..
+1
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Kentoya » 24.02.2012, 14:04

MaxX píše:
mara_m píše:otazka zni ma cenu setrvavat na forum kdyz uz tam neni taboo ? popravde chodil jsem tam hlavne kvuli taboo tet tam neni tak nevim zda ma cenu pokracovat to forum nebude nikdy fungovat n TF je 10* tak vic lidi jak tu a uz aj tu mi prijde ze to tu upada tak nevim
Tak Tabaa kontaktujte,ať chodí na naše forum,že tu o jeho rady stojíme!!!
to dělám 4 roky

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od blázen » 24.02.2012, 18:31

já už ho kdysi taky zval at chodí sem. Stejně všichni který auta zajímají sem taky chodí,mohla tu být sekce mimo SXa .. znovu mu to navrhněte
to TF je ted ztracený, libora to tam samýho přestane bavit a ostatní jakbysmet a nebude co číst.. takže líp sem.. snad by byli pro i ostatní
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Kentoya » 24.02.2012, 18:56

myslím že ho libor někam natáhne, pokud mi to vyjde v neděli se u něj stavím a budu chatřejší

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning-forum.org

Příspěvek od Fizzbiker » 24.02.2012, 19:33

ja myslim že se řeší neřešitelné... TF nejde do sraček TF už tam je.

ja negativni zkusenosti nemam trikilo i pulsar mely good ohlasy nic negativniho. pravda ze sem nikde nepsal hlášky typu: "jak se vám to líbí" a nebo ze chcu z octavky udelat skyline protože je taky bílá a podobne... proste su nikdo tak si me taky nikdo nevsima. kdyz se opravdu nudim zaplynu tam taky do nejake diskuze ale vetsinou jen kroutim hlavou kdo so tam co obhajuje...
mě osobně je treba jedno kdo ma jake auto treba daewoo bych do domu nevzal a ivanova Nexie byla našláplá jako prase, chtel sem tim jen rict ze se tam vedou žabomyší války kreténků ktere parkrat človeka pobaví pak znudí a nakonec zacnou stvát...

tunikforum byvala asi kdysi pekna slecna ted je to ale držkata stara děvka, která ma spoustu nemocí a šuk za trest, ovsem ti tupounci maji pocit ze to je ta spravna protože ona jim dává...
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů