omluva a vysvětlení

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 19.06.2008, 21:14

street.racer píše:
Kentoya píše:
No_name píše:některým členům tohoto fóra doporučuji studenou sprchu :lol:
tak si ji dej třikrát denně lolku a když už se neumíš omluvit za svoji nespolehlivost, tak si smajlíka strč..... však víš kam
Od no_name bych si nekoupil ani slanou housku :lol: :lol: :lol:
no já to od něj nekupoval, já měl svoje červený silentbloky doma a potřeboval je slik, a tak se pablo nabídl že můžu ty svoje slikovi dát, že mu jdou od nonama z prahy druhý i s hlavníma bushingama na zadní nápravu, říkal jsem že tam bude prd i když je to o dva litry dražší, ale hlavně at jsou červený

výsledek, bushingy tam nebyly, cena vysoká a byly černé namísto červených, takže jsem pro sebe rychle sháněl červené a nějak to pomohl vyřešit kenivruh, za rozumné peníze, jinak osobně bych od nonama po první zkušenosti s ojnicema nekoupil vůbec nic, protože když to ted spočítám, tak mám doma bushingy, které i s poštovným a vším okolo mě stály skoro 6000 a jsou mi k hovnu, ojnice mě stály dvojku a odhadem 40 hodin drbání, kdybych se těch 40 hodin věnoval lešení, tak mám cca 18 000, ale i kdybych počítal jen stovku na hodinu tak jsou to další 4000, takže miláček drift fora mě vyšel na cca 12 000 a mám doma pouze power flexy v cenové relaci cca 3000, takže 9000 v mínusu

jinak je na druhém místě, na prvním je michal z frýdku, který mě svým obchodováním připravil o cca 50 000 a další lidi z fora tak minimálně o 100 a oproti němu je noname stále jen břídil

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 19.06.2008, 21:14

sice je drahej ale aspon ma svym webu jasnou nabidku a jasny ceny, nikdo to nemusi kupovat ze jo.. ale ono kazdej shop je drahej kdyz se to porovna s cenou za kterou si to muze sehnat mirne protrely jednotlivec (bez cla atd..) :D

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 19.06.2008, 21:16

však já je kupovat nechtěl a už vůbec né černý, napsal jsem to snad svahilsky?

Uživatelský avatar
mikyc
user
Příspěvky: 328
Registrován: 09.12.2005, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikyc » 19.06.2008, 21:19

Kentoya píše:však já je kupovat nechtěl a už vůbec né černý, napsal jsem to snad svahilsky?
to nebylo nic proti tobe:), psal jsem to jeste pred tvym postem

Uživatelský avatar
pablo
user
Příspěvky: 2562
Registrován: 11.05.2006, 22:29
Bydliště: malacky

Příspěvek od pablo » 20.06.2008, 00:08

hele ok uz to nereste nejak to skusim vyriesit jo

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.S14 » 20.06.2008, 00:17

kentoya tu zacina zas zbytecnej flame :roll:
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

Uživatelský avatar
No_name
user
Příspěvky: 924
Registrován: 25.12.2004, 20:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No_name » 20.06.2008, 01:30

dosažené vzdělání, chytří či vychytralí kamarádi, popř bydliště ve velkém městě ještě nezaručují že autor příspěvku je inteligentní popř že dané tématice rozumí :)

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 20.06.2008, 07:28

no me spis prekvapuje ze se tu nikdo nevyjadruje k tomu ze poslal neco jineho jestli tady podporujete spatnyho prodejce tak poteskoste kam to tu speje zajimave ze kdyz Kentoya udela neco hned se to tu resi he.Jelikoz jsem No_nameho parkrat zazil a na drift foru radi jak utrzenej ze retezu nekoupil bych si od nej ani hovno. A na obednavky ani neodpovida. A tech nespokojenech zakazniku je trochu vic. A k tem cenam nejak musi financovat ty svoje ptakoviny preci nebo ne? :lol:

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Příspěvek od areuratty » 20.06.2008, 08:56

No_name neni charita...každej inteligentní obchodník si naúčtuje něco do kapsy za to že někomu něco doveze ze světa...
když si to objednáš sám, vyjde tě to levnějc, ale budeš se s tim objednáváním srát jak blbec...

Já osobně s No_namem nemam žádný špatný zkušenosti...až na to že jsem čekal na diff asi o měsíc déle, ale to nebyla vina jeho, protože na skladě Cusco USA neměli ten diff a čekalo se až to vyroběj a dojde jim dodávka diffů, tak se to po 14dnech čekání raději objednalo z JPN...
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 20.06.2008, 17:04

Petr.S14 píše:kentoya tu zacina zas zbytecnej flame :roll:
proč zbytečnej, jen ukazuji že to není obchodník, ale vychcánek, měly být červený i s hlavníma zadníma , jsou černý a bez hlavních a ještě k tomu drahý

kdybych přišel do hospody na smaženýho sejra za kilo a dostal smažený tvarůžky za dvě kila, tak hospodskýho pošlu do řitě, ale když to napíšu o nonamovi tak jsem flamer

měl jsem tě za inteligentnějšího v úsudku

a co se ojnic týká - kapitola sama o sobě

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 20.06.2008, 17:50

nenapadlo by mě okrádat lidi,se kterýma chci pak někdy vypít na srazu.. podle mě je to špatnej přístup.. cením si spíše lidí,kteří sou schopni ledasco koupit ze světa za normální cenu.. ještě ,že takoví pořát existují..
nekažme partu :wink:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
Petr.S14
user
Příspěvky: 3741
Registrován: 03.03.2007, 10:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.S14 » 20.06.2008, 18:16

Kentoya píše:
Petr.S14 píše:kentoya tu zacina zas zbytecnej flame :roll:
měl jsem tě za inteligentnějšího v úsudku

:thumbright: :thumbright: :thumbright: :dontknow: :laughing5:

hehe :) no jak myslíš. Příště si od něj už nic nekupuj,udělej si účet,paypal a kupuj si to sám na ebayi. Je tam hodne dobrá záruka :-D
ObrázekObrázek
S14A my love and dorifto street machine
AE86 levin 4AGE in progress

krasty
user
Příspěvky: 600
Registrován: 18.11.2006, 16:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krasty » 20.06.2008, 18:23

A odkdy je No_name solidni obchodnik kdyz udela tohle. Neco si obednas on proste posle uplne neco jineho a nehlasi se k tomu to trochu nechapu si trochu protirecite jakej je tedy potom v tomhle rozdil No_name PayPal monza ze by to prez Ebay nestalo tolik hehe. Tak ze zastavat se nesolidniho obchodnika je velmi dobra vec v tomhle state. Ja jsem zapomel je to kamarad ne obchodnik.

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kentoya » 20.06.2008, 21:05

Petr.S14 píše:
Kentoya píše:
Petr.S14 píše:kentoya tu zacina zas zbytecnej flame :roll:
měl jsem tě za inteligentnějšího v úsudku

:thumbright: :thumbright: :thumbright: :dontknow: :laughing5:

hehe :) no jak myslíš. Příště si od něj už nic nekupuj,udělej si účet,paypal a kupuj si to sám na ebayi. Je tam hodne dobrá záruka :-D
jsi jak přihlouplej, jestli tam měly být zadní, tak by ta cena odpovídala, bez nich je drahej, a nevím proč bych od něj měl brát, raději beru všechno od IDAHA, to je podle mě PAN OBCHODNÍK, co slíbí to dodá, a za dobrý ceny a když něco posere, tak se k tomu hlásí, NONAME pošle lolka na netu a plácá nesmysly o studené sprše a to podle mě dělá pouze bezpáteřní hajzl a ten kdo se ho zastává, je podle mě bud ignorant nebo magor popř stejnej bezpáteřní hajzl

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Příspěvek od areuratty » 20.06.2008, 21:40

Kentoya píše:jsi jak přihlouplej, jestli tam měly být zadní, tak by ta cena odpovídala, bez nich je drahej, a nevím proč bych od něj měl brát, raději beru všechno od IDAHA, to je podle mě PAN OBCHODNÍK, co slíbí to dodá, a za dobrý ceny a když něco posere, tak se k tomu hlásí, NONAME pošle lolka na netu a plácá nesmysly o studené sprše a to podle mě dělá pouze bezpáteřní hajzl a ten kdo se ho zastává, je podle mě bud ignorant nebo magor popř stejnej bezpáteřní hajzl
A nebo inteligentní člověk, kterej neni na každýho vysazenej a nedělá ze sebe chudáčka kterýmu každej ubližuje a každej s nim vymrdává...
A když ti poslal blbý věci, tak mu to omlať o hlavu a domluv s nim nápravu, nemusíš tady na fóru dělat důležitýho a lidi za jejich omyly hrubě ponižovat...
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 131 hostů