vylepšení fora

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Peca » 25.11.2008, 18:40

Raddy vs. Kentoya smazáno a ty kraviny v tomto tématu také.
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od OndraS13 » 17.12.2008, 08:13

Vysvětlí mě někdo kam se ztrácej temata - když jsem včera našel starej inzerát kde prodával jeden člen pěkný modrý dvoukilo za 50 000 a teď ho nějakej kluk z Bolky prodává za 80 000 ?
Taky co mě zmizelo tak onehdá jak tady jedna slečna prodává velký turbo , tak jsem napsal do sekce ostatních dílů inzerát a večer můj zmizel a objevil se její ( to bych pochopil ale s tim autem na prodej mě to dokopalo - tak musim napsat i tohle )

Poprosil bych jestli někdo neví co s tim je ?
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
areuratty
user
Příspěvky: 1705
Registrován: 10.04.2007, 07:53
Bydliště: Doma

Re: vylepšení fora

Příspěvek od areuratty » 17.12.2008, 08:41

OndraS13 píše:Vysvětlí mě někdo kam se ztrácej temata - když jsem včera našel starej inzerát kde prodával jeden člen pěkný modrý dvoukilo za 50 000 a teď ho nějakej kluk z Bolky prodává za 80 000 ?
Taky co mě zmizelo tak onehdá jak tady jedna slečna prodává velký turbo , tak jsem napsal do sekce ostatních dílů inzerát a večer můj zmizel a objevil se její ( to bych pochopil ale s tim autem na prodej mě to dokopalo - tak musim napsat i tohle )

Poprosil bych jestli někdo neví co s tim je ?
Jestli to neni tim, že na to turbo jsi ji psal na tuning-foru :wink: (tam jsem to četl)
ex Nissan 200SX -> now Nissan Skyline R32
Obrázek

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od OndraS13 » 17.12.2008, 09:16

areuratty píše:
OndraS13 píše:Vysvětlí mě někdo kam se ztrácej temata - když jsem včera našel starej inzerát kde prodával jeden člen pěkný modrý dvoukilo za 50 000 a teď ho nějakej kluk z Bolky prodává za 80 000 ?
Taky co mě zmizelo tak onehdá jak tady jedna slečna prodává velký turbo , tak jsem napsal do sekce ostatních dílů inzerát a večer můj zmizel a objevil se její ( to bych pochopil ale s tim autem na prodej mě to dokopalo - tak musim napsat i tohle )

Poprosil bych jestli někdo neví co s tim je ?
Jestli to neni tim, že na to turbo jsi ji psal na tuning-foru :wink: (tam jsem to četl)
ale v zápětí jsem sem hodil inzerát s upozorněním na to že to ta holka prodává na TF - ( psal jsem to nějak odpoledne nebo tak nějak ) a večer už byl můj inzerát fuč a byl tady její inzerát ! Včera jsem oprášil starej inzerát o prodeji modrýho ( docela pěknýho ) dvoukila a dneska už tady neni :/
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Peca » 17.12.2008, 17:04

Pokud narazím na inzerát, kde se dočtu že je již prodáno/koupeno, automaticky ho mažu.
Ale na ty o kterych je tu rec jsem nesahal.
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od doublejay » 17.12.2008, 20:31

...ani ja ne...
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od OndraS13 » 18.12.2008, 09:12

:cry: :cry: :cry: tak mě to zůstává záhadou - asi mě někdo nemá rád :(
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Jimmbo » 18.12.2008, 10:00

ale to sa aj mne stalo ze som videl nieco na fore predavat a ked som to hladal asi za dva dni tak to tam uz nebolo a nebolo zname ci to je predane alebo nie... :(
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Peca » 18.12.2008, 11:53

Jimmbo píše:ale to sa aj mne stalo ze som videl nieco na fore predavat a ked som to hladal asi za dva dni tak to tam uz nebolo a nebolo zname ci to je predane alebo nie... :(
Kdyz inzerat nenajdes tak uz je prodano a bud inzerat smazal admin nebo majitel.
Nebo myslis ze by se melo k vyrizenemu inzeratu dat do nadpisu PRODANO, nechat par dni ulezet a pak az smazat? Jak poznam kdy uz je "spravny cas" a nikdo se po te veci uz nebude shanet? Takze podle me je nejlepsi pristup "neni to tu - je to prodane"
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od OndraS13 » 18.12.2008, 12:25

Co třeba udělat ještě jakoby jedno tema kde budou vymazaný temata ! Třeba když člověk hledá nějakej inzerát a nemůže ho najít tak se kouknu tam a zjistí že to je prodaný , pomůže to třeba když bude někdo chtít vědět kolik si za co má říct když bude chtít něco prodat nebo tak podobně ! Já jsem tamten inzerát taky našel , že už je auto prodaný , je znova na prodej , tak jsem tam hodil odkaz aby všichni věděli o co jde ( předchozí majitel už k tomu něco psal ) a druhej den ten inzerát zmizel :/
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
mauglie
user
Příspěvky: 2461
Registrován: 17.05.2007, 13:20
Bydliště: Prague

Re: vylepšení fora

Příspěvek od mauglie » 18.12.2008, 12:52

Ondro, řešíš zbytečnou věc, dyť je to logické že někdo smázne inzerát uporňující na inzerát jinde, když prodávající si založí svůj vlastní zde, tak nač tu mít dva stejné? To ohledně toho turba.

Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od OndraS13 » 18.12.2008, 13:19

Dobrá dobrá .... však jsem taky nic nepsal hned - jen jsem to uvedl teďkon jako že to je podruhý ! To podruhý mě mrzí víc ! U toho prvního stejně došlo k tomu že tu inzerát yl , ale ten druhej zmizel , až potom jsem napsal , ale konec OT - Pokud mě to nikdo nevysvětlí tak holt nic :( tak to prosím promažte ! A ten kdo to smazal ať si maže dál ...
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Mirek » 18.12.2008, 15:03

OndraS13 píše:Vysvětlí mě někdo kam se ztrácej temata - když jsem včera našel starej inzerát kde prodával jeden člen pěkný modrý dvoukilo za 50 000 a teď ho nějakej kluk z Bolky prodává za 80 000 ?
Taky co mě zmizelo tak onehdá jak tady jedna slečna prodává velký turbo , tak jsem napsal do sekce ostatních dílů inzerát a večer můj zmizel a objevil se její ( to bych pochopil ale s tim autem na prodej mě to dokopalo - tak musim napsat i tohle )

Poprosil bych jestli někdo neví co s tim je ?
ten inzerat sem ti smazal ja...protoze jsi ho poslal a o prispevek par minut po tobe si dala ona svuj inzerat...takze logicky...2 stejny inzeraty nad sebou= zbytecne, a mazat inzerat cloveka ktery to primo prodava, i kdyz ho sem dal az po tobe je taky hloupost ne?
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Uživatelský avatar
Jimmbo
user
Příspěvky: 1842
Registrován: 17.03.2007, 23:27
Bydliště: Velke Levare SR
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Jimmbo » 18.12.2008, 16:44

neviem ci kazdy inzerat by sa mal mazat.. nestaci to ukoncit tak ako povedal ondra? tym zmenenym podpisom PREDANE ??? alebo take nieco??? Lebo v niektorych inzeratoch sa o tej veci dost casto diskutuje a riesi sa to tam a ked sa to zmaze tak sa to neda nikde najst...
priklad: nekdo predava nejake turbo, nekdo sa opyta ci je to vhodny typ na to co on potrebuje, nekdo dalsi mu tam napise presne co je to za turbo a na co je vhodne, potom sa to preda, inzerat sa vymaze a neda sa to nikde najst...

neskour niekdo zacne novu temu s tym ze chce vediet nieco o presne takom istom turbe ake bolo v tom inzerate a kazdy mu povie tu krasnu vetu " bylo to na foru milionkrat reseno pouzi funkci hledat" ale mily hladajuci najde prd lebo to uz je vymazane...

bol to dost blby priklad ale snad pochopite co som tym myslel...
Obrázek

200sx S13 - vinova from OndraS13 -Motor od Playduda RB20DET, spojka Ogura carbon twin plate Clutch,cely vyfuk 3", podvozek HSD HR, nastavitelne ramena DW, DriftWorks geomaster v predu, jednodielny kardan, KAAZ 2way, tycky riadenia TEIN, Walbro, BOV HKS SQV,Boost, oil temp, oil press gauges, vems wideband lambda, tlak 0,8baru , drift knob DW,...vykon nevim ale jede to bokem docela slusne =P
P: MNOHO DIELOV Z S13...

Uživatelský avatar
Mirek
user
Příspěvky: 7072
Registrován: 16.07.2005, 14:52
Bydliště: Brno, Vysočina a Německo
Kontaktovat uživatele:

Re: vylepšení fora

Příspěvek od Mirek » 18.12.2008, 16:46

ale to do inzerce nepatri...nekolikrat uz tady turba byly resene v technicke sekci, tak nevidim duvod proc to cpat jeste do inzeratu. Tady je zakladni problem...par lidi by si melo uvedomit ze inzerce je tu od koupe/prodeje a ne od toho aby se tam neco "resilo" :roll: . Na to jsou tu jine sekce.
In progress:Nissan 260SX S13 Spec-R Twin Turbo
Future project car #1: Nissan Primera P10 GT rv.91 SR20DE (Evolution I in progress)
Future project car #2: Nissan Primera P10 4x4 rv.92 SR20Di (Evolution I in progress)
Daily car 1: Octavia I TDI (66kw) swap na ASV 81kw, 6q řevodovka, RS podvozek, sprint 764, 96kw turbo kit
Daily car 2: Felicia II
Just for fun: Aprilia RSV 1000 Mille
Ex Car: Nissan 200SX RPS13 rv.91 SR20DET

Prodej ND na 200sx: Seznam dilu zde

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů