lahůdka pro oči

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 22.02.2007, 23:58

saigone píše:tjn smerovalo to do s.acek :)
obe dve auta jsou hezky jen skoda ze je uvidim jenom na obrazku
veyron je mi sympatictejsi, je to takova vykladni skrin technologie
Proč jen na obrázku? Saleena můžeš každý rok vidět prohánět se v Brně po okruhu na FIA GT a Veyrony jsou (nebo v nejbližší době budou) v ČR 3, takže je to jen otázka času kdy ho uvidíš ;)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Martin 001
user
Příspěvky: 191
Registrován: 19.12.2005, 07:26
Bydliště: okr. Tábor

Příspěvek od Martin 001 » 23.02.2007, 06:19

Podle toho co říkali o veyronu v nějakém pořadu o bugatti tak by to mělo být auto, které je dobré i pro ženský na nákupy.... :-) :-) :-)

Uživatelský avatar
Elviiis
user
Příspěvky: 1092
Registrován: 02.04.2006, 10:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elviiis » 23.02.2007, 06:40

Tak to si nemyslím víš jak bude dráhá oprava když ti do toho před tecem narazí vozík :-D
All-Track Carlos Sainz limited
http://www.pulstar.cz = nejlepesi zapalovaci svicky
Obrázek
http://www.girlfashion.cz = neco pro pritule , sestry a manzelky

Martin 001
user
Příspěvky: 191
Registrován: 19.12.2005, 07:26
Bydliště: okr. Tábor

Příspěvek od Martin 001 » 23.02.2007, 06:54

To řikali v tom dokumentu, já osobně bych s nim na nákupy asi nejezdil.. Jedině s ochrankou :-) :-)

Uživatelský avatar
saigone
user
Příspěvky: 593
Registrován: 20.12.2004, 21:18
Bydliště: Černošice-Praha/Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saigone » 23.02.2007, 08:35

Peca píše:
saigone píše:tjn smerovalo to do s.acek :)
obe dve auta jsou hezky jen skoda ze je uvidim jenom na obrazku
veyron je mi sympatictejsi, je to takova vykladni skrin technologie
Proč jen na obrázku? Saleena můžeš každý rok vidět prohánět se v Brně po okruhu na FIA GT a Veyrony jsou (nebo v nejbližší době budou) v ČR 3, takže je to jen otázka času kdy ho uvidíš ;)
To bylo mysleno sporadicky jako ze na nej stejne nikdy nebudu mit :wink:
A4 1,8T quattro Avant 1998
350z Z33 USDM 2003

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen » 23.02.2007, 09:50

peca:nevěřím tomu,že je ten saleeen špatný,...
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 23.02.2007, 11:50

cital som recenziu v speede, kde testovali novy ford gt a saleen (ale nie ten 1000k). Napriek tomu ze ford mal znatelne mensi vykon, vyhral v pruznom zrychleni, na velke pocudovanie reporterov. boli tam spomenute pochybnosti o realnom vykone saleenu....

ale spat k veyronu, vcera som si pozrel video ako typek z top gearu testuje maximalku na veyrone, mozem povedat ze na konci videa som mal pekne spotene dlane :-D

dalej ma velmi prekvapilo ako 2 tonovy veyron, ktory nema vysii pomer vykon/hmotnost ako zonda,enzo ci carrera GT, tieto auta uplne vymazal aj na horskej okreske, to necakali ani typci zo speedu....A pruzne zrychlenie? Zonda a Enzo vyzerali ako keby vbehli do lepidla....

myslim ze veyron nema priamo porovnatelnu konkurenciu, pretoze to nie je len upravene auto, je to auto vyvinute na beznu prevadzku s vykonom 1000k a to nakoniec dokazalo, na rozdiel od roznych experimentov typu koenseeeeeg (ci ako sa to pise :-D ) ci saleen. To uz ani nehovorim o tom, ze veyron je neskutocne lahko ovladatelny. Silne pochybujem ze by som sa dokazal len tak pohnut na 1000k saleene, spojka by mi zrejme vyklbila clenok....

Najdite mi na nete video ako ide saleen 410km/h.....

veyron je uplne ina liga a nema supera medzi seriovo produkovanymi vozmi a myslim ze cena je primerana, az cas vsak ukaze ako moc je ci nie je primerana.....Pre mna (aj ked je tazky, nie je to sportiak-tvarom) je veyron ukazkou vrcholu dnesnych moznosti pri seriovej produkcii automobilov a dokazal to v priamom suboji s ostatnymi respektovanymi supersportmi. Mna presvedcili :-D

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 23.02.2007, 12:08

Ad Raddy: Amen 8)

Btw videls v Topgearu ten závod Jeremyho ve Veyronu proti tem dvema zbylym v letadle z Italie do Londyna? Krasa....
A hadejte kdo vyhral... 8)
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 23.02.2007, 12:16

videl som ten zavod, chudak Hammond, normalne kolaboval ked mu ten druhy typek co pilotoval povedal ze musia pristat, pretoze nema licenciu na let v noci :-D No a prave ten pilot testoval maximalku na veyrone, bolo to ako by som sedel vedla neho, akurat jemu sa triasli nohy trosku viac a ked rozpraval ako spomaloval zo 400km/h a skoro otvoril dvere pri 70, ze uz stoji :-D

Odporucam pozriet videa s veyronom, je to nieco co som nikdy na videu s inymi naj. supersportami nevidel.

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 23.02.2007, 12:19

a len dplnim, ze veyron MOZE ist na maxime kym mu staci benzin, co je tusim okolo 12min na plnu nadrz, pneumatiky vydrzia 15min. Nevravim ze nie, ale to by som chcel vidiet, ako ine SERIOVE auto zvladne ist 12min rychlostou 400km/h....

Uživatelský avatar
buky300zx
user
Příspěvky: 3959
Registrován: 15.09.2006, 15:41
Bydliště: Nitra Čakajovce 37

Příspěvek od buky300zx » 23.02.2007, 12:27

raddy píše:cital som recenziu v speede, kde testovali novy ford gt a saleen (ale nie ten 1000k). Napriek tomu ze ford mal znatelne mensi vykon, vyhral v pruznom zrychleni, na velke pocudovanie reporterov. boli tam spomenute pochybnosti o realnom vykone saleenu....

ale spat k veyronu, vcera som si pozrel video ako typek z top gearu testuje maximalku na veyrone, mozem povedat ze na konci videa som mal pekne spotene dlane :-D

dalej ma velmi prekvapilo ako 2 tonovy veyron, ktory nema vysii pomer vykon/hmotnost ako zonda,enzo ci carrera GT, tieto auta uplne vymazal aj na horskej okreske, to necakali ani typci zo speedu....A pruzne zrychlenie? Zonda a Enzo vyzerali ako keby vbehli do lepidla....

myslim ze veyron nema priamo porovnatelnu konkurenciu, pretoze to nie je len upravene auto, je to auto vyvinute na beznu prevadzku s vykonom 1000k a to nakoniec dokazalo, na rozdiel od roznych experimentov typu koenseeeeeg (ci ako sa to pise :-D ) ci saleen. To uz ani nehovorim o tom, ze veyron je neskutocne lahko ovladatelny. Silne pochybujem ze by som sa dokazal len tak pohnut na 1000k saleene, spojka by mi zrejme vyklbila clenok....

Najdite mi na nete video ako ide saleen 410km/h.....

veyron je uplne ina liga a nema supera medzi seriovo produkovanymi vozmi a myslim ze cena je primerana, az cas vsak ukaze ako moc je ci nie je primerana.....Pre mna (aj ked je tazky, nie je to sportiak-tvarom) je veyron ukazkou vrcholu dnesnych moznosti pri seriovej produkcii automobilov a dokazal to v priamom suboji s ostatnymi respektovanymi supersportmi. Mna presvedcili :-D
:thumbright:
Powered by Buky NO LIMIT
Tiger Racing Super six 2.0 NA 284Hp
Nissan 300Zx Turbo Z31 VG Power 87 Drag-sold
Nissan 300zx Turbo Z31 VG Power 87 Street
Nissan 300zx Turbo Z31 VG power 85 2sic :-)-sold
Nissan GTR R35
Suzuki Burgman 650
Dvojnápravový sklápací vozík-2700kg

http://www.cnc-bucek.sk

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 23.02.2007, 13:36

raddy píše:videl som ten zavod, chudak Hammond, normalne kolaboval ked mu ten druhy typek co pilotoval povedal ze musia pristat, pretoze nema licenciu na let v noci :-D No a prave ten pilot testoval maximalku na veyrone, bolo to ako by som sedel vedla neho, akurat jemu sa triasli nohy trosku viac a ked rozpraval ako spomaloval zo 400km/h a skoro otvoril dvere pri 70, ze uz stoji :-D

Odporucam pozriet videa s veyronom, je to nieco co som nikdy na videu s inymi naj. supersportami nevidel.
Já ten Jamesův pokus viděl. To že je s Veyronem schopný jet 400kmh i člověk co se jinak bojí jet 150 taky leccos ukazuje...
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
Peca
user
Příspěvky: 3502
Registrován: 15.02.2006, 22:58
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peca » 23.02.2007, 13:38

http://www.evo.co.uk/videos/supercarvid ... eyron.html

To jakým způsobem rozmazává okolní krajinu je neskutečné....
Zelené peklo - všichni tam jednou musíme...
Anybody who says they enjoy the Nürburgring is either lying or isn't driving fast enough - J. Stewart

Uživatelský avatar
saigone
user
Příspěvky: 593
Registrován: 20.12.2004, 21:18
Bydliště: Černošice-Praha/Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od saigone » 23.02.2007, 18:06

Raddy to rozsekl :-D
A4 1,8T quattro Avant 1998
350z Z33 USDM 2003

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 161 hostů